معرفی بهترین نهال گردو برای مناطق سردسیر

ولی همانطور که گفته شد برای رساندن درختان به حداکثر باردهی خود نیاز به برنامه غذایی ممتد ، منظم و علمی داریم که در این راستا کارشناسان آل کود می توانند شما را از این نظر به بهترین نحو پشتیبانی کنند. مواد مغذی برای رشد نهال گردو، انتخاب خاک و کود مناسب برای انواع نهال گردو دو موضوع مهم در احداث باغ گردو و پرورش محصولات مرغوب است. بنابراین در سال های اولیه ، باغ های گردو سودآور بودند. گردو فرانسوی خوشه ای با ساختار بدنه ای نازک و به شکل بیضی بزرگ که به راحتی از پوسته جدا می شود و درختان این رقم در بهار دیر برگ ده بوده و حدود ۲۵ روز دیرتر از درختان بذری و ژنوتیپ شروع به رشد می نماید بنابراین برای مناطقی که سرمای بهاره مانند آذربایجان ، لرستان ، دماوند ، کردستان ، سبزوار ،کرمان ، مشکین ،ارومیه ، تبریز ، نهاوند ، تویسرکان ، بانه ، تهران ، قزوین ، زنجان و …

نهال گردو در لرستان درمان ورم روده و معده:۱۵ تا ۲۰ گرم برگ گردو را به مدت ده دقیقه در یک لیتر آب جوش دم کنید، برای ورم معده و روده به به عنوان کرم کش ۳ فنجان در روز از این دم کرده را بنوشید.درمان خستگی و ورم :دم کرده ۵۰ گرم برگ گردو در یک لیتر آب را در آب وان بریزید این حمام آرام بخش خستگی است و ورم را بر طرف میکند همچنین در مورد مداوای سرمازدگی و بیماریهای پوستی تجویز میشود.درمان ورم لثه ولوزه :دم کرده فوق را به میزان حجمش با آب رقیق کنید و آنرا غرغره کنید تا ورم لثه و لوزه شما درمان شود.درمان کم خونی :جوشانده برگ یا پوست سبزگردو برابر تجویز فوق، درمان کم خونی و ضعف است. در رژیم غذایی روزمره که 2000 کالری و 30٪ آن کالری از چربی را تأمین می کند ، این استاندارد 50٪ برای گردو به معنای حدود 67 گرم چربی از گردو یا 4 اونس این گردوی درخت به طور روزانه است.

ظروف مناسب شامل قوطی های قهوه ، سطل پلاستیکی و کیسه های نگهداری مواد غذایی است. گلدان را درون یک کیسه پلاستیکی بزرگ و شفاف قرار دهید تا جلوه ای گلخانه ای ایجاد کند. حدودا ۸ تا ۱۰ تن در هکتار باردهی دارد. مهم ترین نکته ای که در هرس کردن درختان گردو وجود دارد، این است که عمر درخت گردو؛ به درستی تخمین زده شود. بهترین کود برای درخت گردو با دنبال کردن چند مرحله ساده ، درختان گردو را می توان به راحتی از دانه ها پرورش داد.گردوها را بعد از ریزش روی زمین جمع کنید. جهت دریافت بهترین برنامه غذایی و کود درخت گردو از بالای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

نهال گردو کوپه ای
در مورد کود دهی درختان میوه به دنبال یک عدد کود خاص نباشید و فکر نکنید با استفاده از کود های دامی می توانید گلدهی و باردهی درختان خود را به حداکثر برسانید. اگر سه الی چهار سال برنامه غذایی مرتب و علمی داشته باشید که مستلزم زمان و هزینه است می توانید ضمن بالاترین میزان برداشت منطقه خود با کیفیت ترین میوه های آن سال را داشته باشید که هم از نظر بازار پسندی و هم از نظر طعم و اندازه بالاترین کیفیت را دارا باشند. “مقادیر زیادی” گردو (در این مطالعه ، در واقع گردو خام به علاوه روغن گردو) به 50٪ از کل رژیم های غذایی تبدیل شده است. گردو همچنین در این تحقیق به عنوان یک ماده غذایی مناسب برای حمایت از کاهش وزن و پیشگیری از چاقی ، رکورد خوبی را ایجاد کرده است. یخچال و فریزر محل نگهداری خوبی است.

در مورد نهال گردو
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد نهال گردو یالووا لطفا به بازدید از وب سایت ما.