مصاحبه شغلی سوالات و پاسخ همه می ایستد که بین شما و موفقیت

[ad_1]

اگر شما در حال رفتن را از طریق فرایند از یک شغل, نرم افزار, پرسش و پاسخ می تواند همه می ایستد که بین شما و موفقیت شغلی. من هم قرار دادن پاسخ به پنج تا از سخت تر مصاحبه شغلی سوالات شما هستند به احتمال زیاد به خواسته می شود بنابراین امیدوارم پاسخ با شما خواهد ماند!

1-چرا شما ترک فعلی و گذشته خود را?

من فکر می کنم هر مصاحبه شغلی در جهان را شامل خواهد شد این سوال اما گاهی اوقات مردم اجازه دهید خود را با بد جواب. بد فکر کردن جواب کارآمد می تواند برجسته هر تلخی/خشم خود را در بخشی بنابراین مثبت باقی می ماند در تمام زمانها. در هیچ نقطه ای در طول مصاحبه باید شما را به هر گونه اظهارات منفی در مورد کارفرمای قبلی تان. جای خود را به استدلال مثبت و توضیح داد که چگونه شما احساس می کنید شما نیاز به گسترش مهارت ها و تجارب خود را برای رسیدن به سطح بعدی حرفه ای-دانا است.

2-جایی که شما خودتان را در پنج سال ؟

یکی دیگر از بسیار استاندارد مصاحبه شغلی سوال-با این حال می تواند به عنوان یک smart مصاحبه به برجسته کردن چقدر خوب یا بد, نامزد آماده کرده است. متاسفانه اکثر مردم سقوط خواهد کرد برای این “ترفند” به سادگی بیان کرد که آنها واقعا در مورد آن فکر یا بدتر فقط من من کننده چیزی مثل این است که کمی بالاتر در پرداخت نردبان و یا چیزی. یکی دیگر از وسوسه خواهد بود برای نشان دادن وفاداری خود را و دولت است که شما می خواهم برای اجرای یک بخش و یا چیزی برای کارفرمای جدید. در حالی که این نشان از وفاداری ممکن است قابل تحسین است بعید است برای جلب توجه از این مصاحبه به عنوان آن را فقط به نظر می رسد مانند شما در حال مکیدن کردن! به جای افتادن به این مشکلات پاسخ به این سوال در یک دور کلی تر مد, به عنوان مثال- “من می خواهم به در یک موقعیت که در آن من می تواند کمک شایان توجهی به کارفرما و کمک به تصمیم گیری است که به شکل شرکت در حال حرکت رو به جلو است.” یا چیزی شبیه به آن.

3-چگونه شما مقابله با یک مشکل مشتری ؟

این سوال بسیار رایج در فروش/مشتری رو نقش. مصاحبه در واقع می خواهد به شنیدن به شما می گویند که شما مایل و قادر به کنترل اوضاع و به مالکیت و مسئولیت حل مشکل مشتری با سر و صدا به عنوان امکان پذیر است. در حالی که می توان آن را وسوسه انگیز برای کشیدن چهره و داستان وحشتناک مشتریان شما باید در برخورد با این باید اجتناب شود به عنوان آن می تواند تاثیر بسیار بد از نگرش خود را نسبت به مشتریان و کسانی که پرداخت همه حقوق و دستمزد!

4-به ما بگویید که در مورد خودتان-

سعی کنید و تمرین و پاسخ برای این کار قبل از مصاحبه. می توان آن را بسیار دشوار است به چیزی را در نقطه ای که شما را نشان می دهد در نور خوب. مصاحبه می تواند استرس زا به اندازه کافی و بدون تهدید بداهه! سعی کنید به چند جمله یا پاراگراف توصیف خود و منافع خود و رسیدن به یک قطعی ، این را به شما به نظر می رسد به مراتب بیشتر با هم و متمرکز از درهم و برهم در چند دقیقه و به تدریج فرار کردن به عنوان شما اجرا از چیزهایی می گویند. همچنین, مطمئن شوید که به هدایت روشنی از کلیشه مانند “بازیکن تیم” “بسیار با انگیزه” “فکر می کنم در خارج از جعبه” و غیره. بسیاری از نامزدها خواهد بود spouting مانند بطری کسب و کار صحبت می کنند, بنابراین اجتناب از آن را به صدای اصلی است.

5-چرا ما باید شما را انتخاب کنید?

این می تواند شانس خود را برای درخشش. قبل از رفتن به مصاحبه صرف چند لحظه تجسم چرا شما باید این کار است. فکر می کنم از مهارت های خود را و توانایی های خود را و چگونه آنها را مطابقت با آنچه مورد نیاز است. شما نیاز به توضیح این چیزها به مصاحبه(ع) و آنها را درک کنند که چرا شما خواهد بود که بهترین فرد برای این کار است. یک نکته بسیار عالی است که برای همیشه در مراجعه به چیزهایی که شما می توانید ثابت کند. هیچ نقطه وجود دارد به آنها می گوید شما بسیار با انگیزه-هر کسی می تواند ادعا می کنند که-به جای آن به آنها بگویید از یک وضعیت یا سناریو شما را تجربه کرده اند که ثابت می کند که شما بسیار با انگیزه است. هر کارمند را ادعا می شود در یک راه یا دیگری, اما اگر شما می توانید اثبات شما بزرگ هستند بیشتر از شما نمی خواهد در بالا آمده!

بنابراین از آن است که 5 تا از سخت ترین سوالات مصاحبه و پاسخ گذاشته برای لذت تماشای شما!

[ad_2]