مشاوره سئو حرفه ای یعنی چه؟

مشاوره سئو حرفه ای بهترین راه موفقیت در رقابت برای کسب رتبه یک صفحه نتایج گوگل است. در واقع، هر کسب و کاری که میخواهد در کمپین های دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار آنلاین خود موفق شود، به پشتیبانی مشاور سئو حرفه ای نیاز دارد. دلیل این کار رقابت سنگینیست که برای به دست آوردن رتبه های بالای گوگل در کلمات کلیدی پرجستجو و افزایش ترافیک وب سایت در جریان میباشد.

زمانی که بسیاری از رقبای شما از انواع مشاوره و پشتیبانی های مشاور سئو و خدمات تخصصی او استفاده میکنند، شما نمیتوانید نسبت به آن بی تفاوت باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:

https://idat.ir/270296

وظایف پشتیبانی مشاور سئو حرفه ای

یکی از نکات بسیار جالبی که در مذاکره با مشاور سئو مطرح می شود، خدماتی است که تحت عنوان مشاوره حرفه ای ارائه میگردند. این دسته از خدمات علاوه بر تحلیل وضعیت سایت و ارائه راهکار و استراتژی SEO، روشهای اختصاصی برای کسب نتیجه ارائه میکنند.

این خدمات میتوانند بسیار گسترده تر بوده و از تحقیق کلمات کلیدی تا طراحی سایت بر اساس اصول سئو توسعه یابند. همچنین مشاور سئو حرفه ای در طول استراتژی ارائه شده سئو با شما همراه خواهد بود. دلیل این امر اصلاح رویکرد بر اساس بازخوردهای منفی دریافتی در طول زمانست.

بهترین مشاور سئو حرفه ای در ایران کیست

برای تعیین بهترین مشاور سئو حرفه ای باید بیش از هر چیز، باید به کارنامه مشاور پشتیبانی SEO  مد نظر توجه کنید. مهمترین موضوع، موفقیت در کسب رتبه های بالا کلمات سخت است. در واقع، پشتیبان مشاوره سئو حرفه ای برای این کار چاره ای جز تدوین رویکردی اختصاصی شامل سویه های مختلف بهینه سازی موتور جستجو گوگل ندارد.

بهینه سازی فنی (از جمله انتخاب و بهینه سازی قالب مناسب یا جنبه بهینه سازی SSR)، تدوین استراتژی لینکسازی خارجی و انتخاب بهترین رویکرد محتوایی برای جذب حداکثری ترافیک سایت در مشاوره سئو حرفه ای اهمیت زیادی دارد.

مشاوره سئو SEO و آنالیز سئو حرفه ای : اهمیت الکسا

از نکاتی که بسیاری تازه کاران در زمینه بهینه سازی موتور جستجو در مورد آن دچار سوءتفاهم میشوند، اهمیت ابزارهای جانبی سئو و بهینه سازی وب سایت برای کسب رتبه در موتور جستجوی گوگل است. مهمترین این ابزارها الکسا، ماز و جی تی متریکس هستند. در این باید گفت که بدست آوردن امتیاز بالا در این سایتها لزوما به معنی کسب امتیاز بالا از گوگل نیست.

خصوصا در سالهای اخیر شاهد بوده ایم برخی با روشهای سیاه، اقدام به پایین آوردن رتبه الکسا، افزایش اعتبار دامنه در ابزار ماز یا نمره GTmetrix نموده اند. هیچکدام این ابزارها به اندازه گوگل باهوش هستند و نه میتوان با این گونه روشها گوگل را فریب داد.

همچنین به دلیل استفاده گسترده از وردپرس، خیل زیادی از وبمستران غیرمتخصص، توانایی درک وب را تنها از طریق چارچوب وردپرس دارند. در حالی که وب نه تشکیل شده از اپلیکیشن های وردپرس، که کد و شبکه های اطلاعاتی است. این موضوعی است که تفاوت اصلی میان سطح کاری مشاوره سئو حرفه  ای را ایجاد می کند.