مراقب باشید از Thimerosal

[ad_1]

Thimerosal نور-رنگ پودر کریستالی (نام تجاری Merthiolate) است که عمدتا به عنوان یک فولاد ضد عفونی کننده. این یک عطارد بر اساس ترکیب است که می توان در محصولات مراقبت شخصی را تشکیل می دهند و واکسن های دوران کودکی. به دلیل این است که در دوران کودکی واکسن پزشکان توصیه می شود که کودکان مبتلا به اوتیسم و خواهر و برادر خود را نمی واکسینه کنید چون Thimerosal می تواند عملکرد واکنش های بد. در عین حال با Thimerosal نیز در بر داشت در بسیاری از محصولات مراقبت شخصی که شما در پیدا کردن در فروشگاه های محلی خود را, شما باید متوقف به تعجب آنچه که این محصول برای بزرگسالان ؟ اول, مهم است که به درک که Thimerosal تنها نقش خود را در این محصولات این است که در خدمت به عنوان یک ماده نگهدارنده. فرزند خود را نیز در تماس با این محصولات است. به همین دلیل پدر و مادر از کودکانی که Autistm آگهی(H)D یا هر گونه دیگر ناتوانی واقعا نیاز به دانستن اطلاعات بیشتر در مورد Thimerosal و من قصد دارم در به اشتراک گذاری با شما تمام است که من می دانم.

Thimerosal شناخته شده است به طور گسترده ای به عنوان کمک های اول محصول در دسترس برای استفاده در خانه. آن نیز استفاده می شود به عنوان یک ماده نگهدارنده در مواد آرایشی از جمله آرایش, پاک, چشم, مرطوب کننده و mascaras. برخی از مکان های دیگر که در آن Thimerosal ممکن است یافت می شود عبارتند از: فاقد صابون و مواد پاک کننده; بینی و چشم و گوش قطره; چشم پماد; داروهای موضعی و ضد عفونی کننده اسپری. آن را نیز در تمیز کردن مایعات استفاده می شود که برای لنزهای تماس با ما. Thimerosal نیز استفاده می شود به طور گسترده ای به عنوان یک ماده نگهدارنده در واکسن antitoxins, توبرکولین تست و حساسیت زدایی راه حل.

اگر شما می خواهید به a raspberry pi Thimerosal در اینجا برخی از محصولات که به صورت رایگان از آن:

Bausch & LombAr خشکی چشم درمان HypotearsAr PF

MurineAr شونده Eyedrops

Refresh Plus

RenuAr آنزیمی تمیز کننده

Opti-OneAr Rewetting قطره

Bausch & LombAr چشم های حساس سالين استريل به صورت اسپری

ReNuAr محلول چند منظوره

AfrinAr اسپری و قطره

همه AlmayAr محصولات

L’OrealAr ریمل حجیم

پس Thimerosal معمولا در لوازم آرایشی, چشم, گوش, بینی, آماده سازی و استفاده از داروهای موضعی مهم است به استفاده از تنها مواد تشکیل دهنده-برچسب محصولات که در لیست نیست Thimerosal و یا هر یک از مترادف آن بر روی برچسب. شما همچنین نیاز به اطلاع ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را که شما نسبت به Thimerosal به طوری که آنها می تواند شما را با آماده سازی که شامل Thimerosal. برخی از جمله واکسن شامل واکسن آنفلوانزا و بسیاری از گرما کشته و یا نوترکیب و واکسن. اگر شما واقعا باید مانند یک واکسن شما باید آن را در عضلات خود را پس از بيماران به طور کلی نمی خواهد واکنش نشان می دهند به thimerosal هنگامی که آن را داده است در این راه. اما شما هنوز هم خطر درماتیت (التهاب پوست) است که تهدید کننده زندگی, بنابراین شما ممکن است مایل به بحث در مورد با پزشک خود در مورد خطرات در مقابل مزایای واکسن با Thimerosal حاوی واکسن که برای آن هیچ جایگزین وجود دارد. البته اینها تنها برخی از دستورالعمل های عمومی برای اجتناب از این آلرژن خاص در فعالیت های روزانه خود را. شما واقعا باید در مورد این موضوع با پزشک خود.

Thimerosal نیز شناخته شده توسط این مترادف: MercurochromeAr Merzonin; MerthiolateAr Mertorgan; سدیم ethylmercurithiosalicylate اتیل (2-mercaptobenzoato-S) عطارد

نمک سدیم; Mercurothiolate Merfamin; Thiomersalate Thiomersal; و Thiomersalan [(o-carboxyphenyl)thio] Ethylmercury نمک سدیم.

در حالی که این است که یک لیست جامع شما می توانید پیدا کردن Thimerosal در بسیاری از محصولات از جمله: آنتی بیوتیک ها برای چشم; CortisporinAr چشمی تعلیق; NeosporinAr چشمی راه حل; فراورده های بینی; بینی MoistAr AF Neo-SynephrineAr اطفال فرمول خفیف فرمول

قدرت به طور منظم و با قدرت فوق العاده اسپری بینی; گوش آماده سازی; Coly-mycinAr S Otic CortisporinAr Otic تعلیق; PedioticAr تعلیق; آرایشی; StagelightAr ریمل مژه و ابرو; واکسن; Hep-B-GammageeAr Recombivax HBAr; Hyper-TetAr کزاز و دیفتری toxoids; آنفلوانزا (ویروس زنده واکسن) ممکن است یا نه ممکن است شامل Thimerosal.

در حال حاضر اگر شما واکنش نشان می دهند به Thimerosal شما باید بدانید که شما نیز ممکن است واکنش نشان می دهند به این مواد دیگر: دیگر آلی ترکیبات جیوه (یعنی فلز جیوه در پر کردن دندان) و پیروکسیکام (FeldeneAr)

[ad_2]