مدرسه ابتدایی ایده های جمع آوری کمک: افزایش آگاهی های زیست محیطی از طریق جمع آوری کمک های مردمی

[ad_1]

هنگامی که خود را سازماندهی مالی مدرسه ابتدایی, ایده, این مهم است که نه تنها تمرکز بر روی جنبه مالی از رویدادهای خود را. شما همچنین نیاز به آموزش بچه ها درس مهم در زندگی مانند بالا بردن آگاهی های زیست محیطی. همه ما می دانیم که کودکان آینده ما هستند; ما باید به درستی به آنها آموزش در مورد اهمیت محیط زیست و در همان زمان آنها را آموزش چگونه به درستی سازماندهی ارزشمند جمع آوری کمک های مالی پروژه است. ترکیب آگاهی های زیست محیطی در رویدادهای مالی خود را مانند ضربه دو پرنده با یک سنگ.

همه ما می دانیم که یکی از مسائل اصلی مربوط به جهان امروز ما این است که وضعیت محیط زیست ما است. وجود دارد بسیاری از پروژه های که در حال سازماندهی شده امروز که به کمک در بالا بردن آگاهی های زیست محیطی و از همه مردم است. چرا که نه سازماندهی یک رویداد مالی آن نیز بر گسترش این پیام ؟ مهم نیست چه نوع مالی مدرسه ابتدایی ایده های شما می خواهید به ترکیب در رویدادهای خود را, شما همیشه می توانید سعی کنید به ادغام با محیط زیست مفاهیم را در خود جمع آوری کمک. یک مثال کامل از این است که فروش معطر مداد. Smencils به عنوان آنچه در آن است که معمولا به نام ساخته شده است استفاده می شود روزنامه آغشته به بوی لذیذ که به آن بوی مجزا. شما حتی می توانید متوجه چاپ خوب از روزنامه به عنوان شما تیز این مداد. این محصولات خاص هستند بسیار محبوب برای دانش آموزان از آنجا که این می تواند کمک به آنها را به تمرکز بیشتر در دانش آموزان خود را. نعناع نوع از این مداد نشان داده شده است به یک اثر مفید بر روی غلظت و تمرکز کاربران آن است. گذشته از نعناع انواع عطر و مداد نیز در طیف گسترده ای از بوی مانند bubblegum توت فرنگی و پرتقال و پشمک. منحصر به فرد این مداد بسیار قابل فروش به دانش آموزان و معلمان به طور یکسان از آن دگرگون راه آنها را بنویسید. این محصولات همچنین هزینه در حدود $0.5 و هر کدام می تواند به فروش می رسد در حدود $1.00 در هر. نه تنها این محصولات بسیار محبوب و مقرون به صرفه آن نیز بسیار سود آور هنگامی که مورد استفاده در جمع آوری کمک های مالی پروژه ها.

یکی دیگر از محصولات است که شما می توانید انتخاب کنید به فروش میوه های تازه. میوه ها در حال حاضر بخشی از یک رژیم غذایی سالم برای بسیاری از ما است. شما نیاز به توضیح مزایای مصرف میوه های تازه از مردم در حال حاضر آگاه از این محصولات است. شما فقط نیاز به درستی تنظیم جمع آوری کمک است که با تمرکز بر فروش این محصولات و همچنین ارتقای آگاهی های زیست محیطی به مشتریان خود را. اگر شما انتخاب می کنید به فروش این محصولات وجود دارد برخی از عوامل که شما نیاز به در نظر اول است. در ابتدا شما نیاز به اطمینان حاصل شود که شما باید ذخیره سازی مناسب برای این محصولات پس از این کالا را از بین بردن و پوسیدگی اگر به درستی ذخیره نمی. مطمئن شوید که شما به اندازه کافی قابلیت ذخیره سازی به منظور حفظ طراوت و تازگی محصولات خود را قبل از فروش آنها را به مشتریان خود. این محصولات نیز تجزیه زیستی که بدان معنی است که آنها را فاسد در زمین با خیال راحت در مقایسه با پلاستیک و غیر زیستی-تجزیه مواد. شما حتی می توانید سازماندهی یک برنامه بازیافت در اتحاد خود را به جمع آوری کمک های مالی پروژه به ترویج بیشتر سازگار با محیط زیست دوستی. این آموزش به مردم در جامعه به خصوص کودکان و نوجوانان در مورد چگونه به درستی جداسازی و بازیافت زباله خود را.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *