متافیزیکی اسرار موفقیت – روح خود را زمزمه هدف زندگی خود را در سکوت و مراقبه

[ad_1]

“من نمی توانم تفکر.” من استفاده می شود به این می گویند و من شنیده ام بسیاری از دیگران می گویند آن را به عنوان به خوبی. اما آنچه که ما قادر به درک این است که ما تفکر در همه زمان ها اما اغلب در اشتباه دولت است. و این بسیار مهم است به تفکر در حق دولت به دلیل روح خود زمزمه هدف زندگی خود را در سکوت و مراقبه…

تفکر در حق دولت

ما در تفکر هر زمان ما را به تماشای تلویزیون و به طور ناگهانی به یک خلسه و ناگهان ما نمی تواند به یاد داشته باشید آنچه که ما مشاهده و یا آنچه که ما فکر کردن در مورد در آن زمان است. تاسف بخشی از لغزش در فاصله در حالی که تماشای تلویزیون است که ما در حال برنامه ریزی توسط تبلیغ کنندگان که می خواهند به شما را متقاعد به خرید آخرین محصول خود را.

همان روش را می توان به دست آورد که ما با استفاده از سیستم های مانند سیلوا روش یا Paraliminals که به شما کمک می کند تا به فاصله (یک حالت آگاهی خالص) و شنیدن واضح تر از صدای روح خود را. در این حالت دولت از آگاهی خالص شما را پیدا خواهد کرد خود را قادر به ضربه بزنید به لایتناهی, مطلق و همه جا حضوری که ساکن در درون شما-محل برخی از ما تماس حضور و یا حضور خدا.

در حال حاضر در میان بسیاری از ما ممکن است می گویند که آنها نمی دانند که چگونه به تفکر و این درست نیست. ما نمی دانیم که چگونه به تفکر اما ما مشکل دارند چون نفس تمایلی به اجازه رفتن و اجازه خدا. اجازه دهید بروید و اجازه دهید خدا نفس نمی تواند در صندلی راننده. تا زمانی که ما در یک نفس تحت سلطه دولت ما قادر به لغزش به که در فاصله سکوت بین افکار.

آن است که در این لحظات سکوت است که روح ما به ما صحبت می کنند و نشان الهام گرفته از اقدامات و یا اقدامات مناسب می تواند ما را در جهت درک و آشکار ما هدف زندگی. در این لحظات ما قادر به دیدن این چشم انداز که ما واقعا هستند و احساس قدرت واقعی ما و معتبر خود را.

مدیتیشن و سکوت در هدف

ما می تواند بر روی هدف هنگامی که ما اجازه می دهد خودمان را به تفکر. خاموش کردن و پاکسازی ذهن از روزانه بقایای برگ های اتاق را برای ما به استفاده از انرژی روانی برای شرکت ایجاد با ما محبت و جهان فراوان.

بسیاری از مردم احساس تمایل قوی برای زندگی, هدف, اما برای رسیدن به قدرت آشکار و زندگی ما هدف زندگی ما باید در آغوش مدیتیشن و سکوت در هدف. ما باید آگاهانه در مورد مدیتیشن. به عبارت دیگر ما باید مطمئن شوید که به زمان را در طول روز به تفکر و برقراری ارتباط با روح ما در سکوت.

در واقع, وجود دارد, مصر باستان ضرب المثل که می گوید: “سرزندگی خوب است محرک نسبت, اقدام, اما نور درونی رشد می کند در سکوت و تمرکز است.”

این اصل از معبد اقصر به ما می آموزد که ما سرزندگی می سازد که با توسعه ذهن ما قدرت خوب است اما اگر ما می خواهیم به تجربه رشد در مسیر روشنگری این رشد اتفاق می افتد که ما تمرین سکوت و مراقبه است. بعلاوه, ما می دانیم که به عنوان رشد ما در آگاهی در مسیر روشنگری ما قادر به تحقق هدف زندگی ما. دوستان ما باید یاد بگیرند که به آرام. ما باید یاد بگیرند که می شود آرام و گوش دادن به صدای روح ما است. ما باید درک کنند که این روح است که همیشه “مایل” (زیرا روح دارای اراده)-به عبارت دیگر چیزی است که همیشه آشکار از طریق ما. و به خاطر چیزی است که همیشه آشکار از طریق ما نباید آن چیزی است که ما واقعا تمایل?

مهم نیست که ما چگونه ممکن است احساس آن است که درست است ما واقعا باید یک هدف برای اینجا بودن. بله روح ما هدف است و رشد و توسعه, اما برای این زندگی است که ما در زندگی در حال حاضر نیز وجود دارد که هدف زندگی. وجود یک هدف در زندگی برای هر بیت از انرژی در بدن شما در حال حاضر. وجود یک هدف در زندگی برای هر بیت از انرژی خلاق آماده به جریان از طریق شما از روح خود را. وجود یک هدف برای تمام انرژی ذهنی شما در حال حاضر در ذهن خود را که آماده است به آشکار در واقعیت خود را به عنوان برخی از “چیز”.

آن است که در سکوت و مراقبه است که ما لغزش به شکاف آگاهی خالص و شیر به این انرژی نهفته است که در زمینه نامحدود امکان. بزرگترین هدیه ما می توانیم خودمان را در طول روز لحظه سکوت و مراقبه بر روی هدف است. برای آن است که در این لحظات است که رفاه و محبت از جهان جریان به ما و از طریق ما.

تا دفعه بعد سکوت و تفکر به عنوان صدای روح خود را نشان می دهد خود واقعی خود را و همیشه به یاد داشته باشید به “اجازه دهید روح خلاق شما حرکت می کند.”

[ad_2]