مایل به اشتباه

[ad_1]

یکی از رازهای موفقیت این است که تمایل خود را به جلو حرکت می کند و حتی در صورت از اشتباهات. شما باید مایل به قبول این واقعیت است که شما چند اشتباه در طول راه. اما شما همچنین باید تشخیص دهند که افراد موفق انجام نمی دهد تا به راحتی.

در اینجا چند چیز به خاطر داشته باشید:

انتخاب یک هدف ارزشمند – در مورد رویای موفقیت در انجام چیزی که برای شما مهم است. آنچه شما انجام است که به ندرت بیشتر از آنچه که شما خواب.

اجازه دهید ذهن خود را سرگردان – ایده ها می تواند تا موسیقی پاپ در هر زمان حتی در حالی که شما خواب. آماده برای نوشتن و یا به نحوی ضبط اطلاعات و ایده های جدید به طوری که آنها نمی لغزش دور.

خود قرار داده و در وسط جریان اطلاعات – بسیاری از ایده ها را از اطلاعات شما شنیدن و خواندن. هنگامی که شما در معاشرت با دیگران, انجام تحقیق, آزمایش, مشاهده, گوش دادن و خواندن شما را پیدا خواهد کرد که دیدگاه های جدید ظهور خواهد کرد.

شما اشتباهات – قبول این واقعیت است که شما را به اشتباه. همه ما انجام دهد. اشتباهات بخشی از فرآیند جمع آوری اطلاعات. استفاده از آنچه شما را از آنها یاد بگیرند و بدون ناراحت شدن چون شما آنها را ساخته است.

“یک زندگی صرف اشتباه است نه تنها بیشتر محترم اما مفید تر از یک زندگی صرف انجام هیچ چیز نیست.”

— جرج برنارد شاو

اقامت در هدف خود متمرکز – اگر هدف شما مهم است, تمرکز بر روی هدف خود را. با این حال شما باید تشخیص دهند که مسیر خود را خواهد شد به ندرت مستقیم. آماده به منحرف شدن از هدف اصلی خود را به منظور حل یک مشکل مختلف و یا پیدا کردن یکی دیگر از راه حل است.

همیشه وجود دارد راه دیگر – تعجب! هر مشکل بیش از یک راه حل و یا حداقل راه های دیگر برای رسیدن به بهترین راه حل است. نادیده جدید و یا راه های بهتر برای رسیدن به هدف.

را نادیده گرفت بلکه Sayers – متاسفانه دنیا پر است از نه sayers. اجازه ندهید که آنها را اشک شما را از هدف خود را. به یاد داشته باشید این نقل قول “کسانی که می گویند که چیزی را نمی توان انجام می شود باید از راه دریافت از مردم آن را انجام می دهند.” — ضرب المثل چینی

سعی در نگه داشتن – نترس به اشتباه و یا سقوط کوتاه از هدف خود را. “مهم ترین درس شما می توانند یاد بگیرند که در زندگی این است که همیشه خودتان را انتخاب کنید تا تنظیمات و سعی در نگه داشتن.” چند مهم اهداف به دست آورد در اولین امتحان کنید.

“موفقیت این است که اغلب یک ماده از عدم زمان به اندازه کافی.”

این باور را در خودتان – تغییر راه شما فکر می کنم در مورد اشتباهات و شکست. باید شجاعت به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو وری و حتی به عقب تا زمانی که شما به عقب بر گردیم در مسیر صحیح است.

شما همیشه پاس شکست در راه رسیدن به موفقیت. — میکی رونی

تشخیص دهند که خود را با محیط و شرایط را تغییر دهید – شما به ندرت می توانید کنترل همه چیز است که رفتن در اطراف شما. گاهی اوقات آنها را به نفع شما کار اما بار دیگر آنها را به کار بر علیه شما. که همه بخشی از زندگی است. فقط نگه داشتن رفتن.

به احساس خود اعتماد کنید – در طول راه به شما خواهد شد را انتخاب کند. برخی از خوب خواهد بود و برخی دیگر را نه. به سادگی انجام بهترین شما می توانید. اگر چیزی کار نمی کند راه شما می خواهم را تنظیم و در حرکت است.

“نتایج موفقیت از توانایی خود را به مانور نزدیک تر و نزدیک تر به هدف خود است.”

Perfectionists به ندرت رسیدن به کمال است. آنها نا امید و تسلیم. بنابراین تنها کسانی از ما که را تحمل کند و زنده ماندن چند اشتباه همیشه رسیدن به درجه ای از موفقیت ما مجموعه ای را به امن. اگر شما می توانید چیزی یاد بگیرند و حرکت با انرژی و اعتماد به نفس پس از ساخت یک اشتباه شما به احتمال بسیار زیاد برای رسیدن به هدف خود را.

[ad_2]