ماندگاری لیفت شقیقه

برای استفاده از این چسب ابتدا باید صورت خود را با آب و شوینده مناسب به خوبی شستشو دهید. لیفت شقیقه با نخ را میتوان با سایر روشهای لیفت از جمله لیفت گردن و استفاده از نخهای سلوئیت انجام داد تا بهکل ظاهری جوان در گوشهی خارجی چشمها، گونه، خط فک و گردن به وجود آید.

این روش ممکن است با عمل بلفاروپلاستی یا جراحی بالا و یا پایین، لیفت صورت یا سایر اقدامات زیبایی همراه باشد. بدتر از همه آن که انجام عمل جراحی با استفاده از چاقوی جراحی و سایر وسایل همراه است که باعث ترس برخی از بیماران میشود. قطعا ابروهای افتاده با لیفت به حالت استاندارد و طبیعی رسیده و بر جذابیت و زیبایی صورت فرد میافزاید. معمولاً بیماران ترجیح میدهند از این نوع نخ در نقاط حساس صورت خود از قبیل اطراف دهان و در اطراف ابروی خود استفاده کنند تا مشکلات مرتبط با بالا رفتن سن در این نواحی را بپوشانند.

لیفت شقیقه اگر توسط پزشک با تجربه انجام شود، باعث ایجاد تقارن و جلوه بسیار روی صورت لیفت شقیقه بدون جراحی میشود. اگرچه لیفت با نخ بدون شک تغییرات قابل توجهی را به وجود میآورد فقط تا چند میلیمتر به لیفت صورت کمک میکند و به این ترتیب نتایج حاصل از درمان در مقایسه با جراحی لیفت صورت طبیعی تر هستند. نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که هیچ یک از روشهایی که برای لیفت صورت وجود دارند نمیتوانند نتایج دائمی را به وجود بیاورند و جراحی لیفت صورت معمولاً در مقایسه با لیفت با نخ نتایج ماندگار تری را ایجاد میکند.

از آن جایی که این روش نوعی عمل جراحی است و به مهارت و دقت بسیاری نیاز دارد قطعا نسبت به روشهای موقت مثل بوتاکس و … هنگامی که شما از این نوع نخ برای لیفت صورت خود استفاده میکنید به مدت یک یا دو سال شاهد نتایج حاصل از آن خواهید بود. یکی از بزرگترین مزایای درمان با نخ در مقایسه با جراحی لیفت صورت این است که دوران بهبود پس از آن بسیار کوتاه میباشد.