لیزا دایان کشف یک عنصر کلیدی برای موفقیت آنلاین

[ad_1]

وجود دارد یک بازاریاب اینترنتی بسیار موفق که به معنای واقعی کلمه تغییر زندگی از کسانی که عبور مسیر خود را. این فرد لیزا دایان.

پس از بیش از یک دهه از ساخت یک آرام ثروت (واریز میلیون ها دلار در بانک و با بهره گیری از اسراف در شیوه زندگی), لیزا در حال حاضر دوست دارد به اشتراک گذاری با دیگر کارآفرینان چگونه او موفق بوده.

لیزا نیست همیشه زنده در دامان لوکس. به عنوان یک مادر تنها یک پسر جوان او عمیقا در بدهی با وام hounding او برای پول است. قبل بدانند چگونه به پول در بازاریابی مستقیم و بعد از آن در اینترنت, شیوه زندگی او بسیار ملال انگیز در بهترین حالت. اما خود او آموخته است که چگونه به شیر به یک طرز فکر بسیار موفق و بازاریابی حرفه ای.

به عنوان لیزا آن قرار می دهد, او کشف یک راز تکان دهنده که به معنای واقعی کلمه پشت سر هم باز floodgates فراوانی در زندگی خود و به هر طریقی غیر قابل توقف بهمن از درآمد است که قوی بوده است.

هنگامی که لیزا تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن راز خود را با او شروع به کمک به هنگامی که در تلاش کارآفرینان برای تحقق بخشیدن به پتانسیل واقعی خود را و به دست آوردن موفقیت مالی اصلی خود را فراتر از انتظارات است. او یک راه منحصر به فرد برای نشان دادن افراد چگونه به سنگ تیز کردن در در مورد آنچه واقعا مهم است. و لیزا همیشه مطمئن می سازد که دانش آموزان خود را و بازاریابی همکاران دسترسی به, بهترین روش های بازاریابی.

لیزا دایان ساخته شده است که خودش و تیم پشتیبانی در دسترس برای کسانی که واقعا می خواهید به موفقیت با کسب و کار آنلاین. در یک تعریف های صوتی گزارش لیزا نشان می دهد تنها بزرگترین عاملی برای موفقیت و عناصر کلیدی از هر فرد فوق العاده موفق او ملاقات کرده است.

'واقعی مانع به داشتن همه پول و موفقیت و خوشبختی شما در زندگی می خواهید این است که بسیار نزدیک تر از شما فکر می کنم,' توضیح می دهد لیزا. که در آن بسیاری از افراد موفق در واقعا نمی دانستند چه می خواهند نمی دانستند واقعی خود را 'میلیون دلار میل.' لیزا و تیم با ارائه یک سیستم بدون درز برای کمک به افراد کار از طریق فرایند ایجاد یک مولد طرز فکر و جامد موفقیت آنلاین.

[ad_2]