لطفا همین حالا شروع غیر انتفاعی

[ad_1]

همانطور که من نوشتن این, من در مورد شروع به نوشتن یک کتاب جدید در همکاری با یک شریک است که یک غیر انتفاعی رهبر در جمع آوری اعانه و کمک کننده مدیریت فضا برای بیش از 30 سال است. من مشتاقانه منتظر به نوشتن بیشتر در مورد آن در هفته های آینده و ماه های آینده به عنوان این است که هیجان انگیز مشارکت.

که من آماده برای نوشتن کتاب در مورد رشد و پایداری در یادداشت های من, من یک نماد مورد تحکیم بخش غیر انتفاعی. من شده فکر کردن زیادی به تازگی در مورد جمع و تفریق.

من به شما بگویم آنچه منظور من است.

در فلوریدای مرکزی وجود دارد بیش از 45 سازمان های خیریه است که با تمرکز بر سرطان و یا نوعی از بودجه و یا برنامه برای سرطان خدمات. آیا آن را نمی بزرگ اگر ما می تواند در تحکیم این را می گویند 10 و تیم های متخصص به همان سازمان به همکاری و آوردن دانش و تخصص خود را در زیر کمتر سقف? آیا آن را نمی بزرگ اگر به جای تنها یک مشت از تیم های قوی تر منابع از اهدا کنندگان برای بیشتر تاثیر قابل توجهی?

نه بیش از حد طولانی پیش من صحبت کرد و به یک مرد که به من گفت که او فکر شروع یک غیر انتفاعی. من به او گفتم که او باید با دقت در نظر بگیرید اگر این واقعا چیزی است که صنعت نیاز دارد. من به او گفتم به فکر می کنم در مورد این سوال:

  • آنچه باعث می شود شما فکر می کنم شما باید تخصص به عنوان یک غیر انتفاعی مدیر عامل? آنچه باعث می شود شما ، (بیایید می گویند شما در حال شروع یک آموزش و پرورش غیر انتفاعی. آنچه در پس زمینه خود را به شما واجد شرایط می شود ، داشتن علاقه در یک منطقه خاص یک شروع عالی است, اما چگونه شما توسعه مهارت های خود را به درک آنچه باعث می شود یک برنامه خوب?)
  • آنچه باعث می شود شما یک رهبر است که مردم می خواهند به دنبال ؟ (من می دانم که این ممکن است سخت تر به پاسخ اما چند سوال وجود دارد که شما باید از خودتان بپرسید. آیا شما کسی که لذت می برد که در جلو و مرکز ؟ آیا دوست دارید که مشخصات بالا فرد است که در نهایت مسئول همه چیز است که اتفاق می افتد در سازمان خود و تنظیم مسیر ؟ آیا شما علاقه مند به حد عالی رساندن مهارت های رهبری خود را که همیشه یک کار در حال پیشرفت به بهبود ؟ آیا شما احترام فرمان?)
  • که شما درگیر در سازمان شما خواهد بود که کارشناسان در این برنامه جمع آوری کمک های مالی و بازاریابی و سرمایه گذاری مناطق ؟ (شما نمی خواهید به مانند اکثر سازمان های غیر انتفاعی است که تنها بازمانده چرا که تخلیه مقدار زیادی از انرژی است. آیا می دانید که نوع افرادی که به سازمان شما کمک کند موفق موفقیت؟).
  • چه چشم انداز خود را برای سازمان ؟ (من می دانم که بسیاری از مردم صحبت در مورد چشم انداز اما من پرده با شما. هنوز بسیاری از مردم را دید که انگیزه دیگران را می خواهید به بخشی از داستان خود را. من فکر می کنم این یکی از دلایل بسیاری از مردمی تا پایان فقط تاسیسات آب و در سازمان های غیر انتفاعی ایجاد می کنند. من نیز دیده می شود تغییر “چشم انداز”. چشم انداز تغییر نمی کند بسته باد. رهبران باید به اخلاص و وضوح دید.)
  • در اوایل آن روز از غیر انتفاعی خود را به خصوص در سال اول, چگونه شما می رویم به بازار خود و رشد خود را جمع آوری کمک کنید ؟ (من می دانم که وجود دارد بسیاری از سازمان ها وجود دارد که داوطلب محور و در صورتی که چگونه شما می خواهم به خود را کسب و کار است که انتخاب خود را. برای من وقتی که من بزرگ شده, غیر انتفاعی, من یک بار تاسیس از میز آشپزخانه به یک موسسه خیریه با بیش از $74 میلیون درآمد در من می دانستم که تاثیر من می خواستم به رفتن به پول–و بسیاری از آن).

من می دانم که وجود دارد میلیون ها نفر از مردم وجود دارد که می خواهید برای ایجاد یک تفاوت. که یک چیز بزرگ. آن را واقعا است. اما قبل از اینکه شما به موقعیت به طور پیش فرض از شروع یک سازمان غیر انتفاعی چرا شما در مورد آن فکر می کنم طولانی و سخت ؟ آن را حس و برای مسائل شما می خواهید برای کمک به ایجاد یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی? چگونه خود را سازمان افتراق خود را از رقابت ؟ آن بهتر خواهد بود برای شروع یک بنیاد و یا شاید شروع یک, برای سود اجتماعی شرکت ؟ و یا می شود آن را بهتر به کار در همکاری نزدیک با یک موجود غیر انتفاعی و شاید اشفتگی فکری موقتی یک منطقه جدید و یا کمک به توسعه یک برنامه بزرگ است که باعث می شود قوی تاثیر در جامعه ؟

هر آنچه که شما فکر می کنم طولانی و سخت در مورد آن قبل از شروع غیر انتفاعی.

[ad_2]