لایحه کالن – سیب طلایی کامل مخفف برای موفقیت

[ad_1]

چه سیب های طلایی – 6 گام ساده برای موفقیت در مشترک دارند ؟

اجازه بدهید توضیح دهم.

“سیب” است کامل مخفف و یک یادآوری به من (و امیدوارم شما خواننده)از مراحل را برای بهبود زندگی حرفه ای من من کسب و کار و زندگی دیگران. این ایده می آید از دو کتاب نوشته شده توسط, لایحه کالن ایرلندی کارآفرین که رفت از فروش سیب در خیابان های دوبلین برای تبدیل شدن به افسانه ای از رنو ایرلند.

“این یک راه طولانی از پنی سیب” & “سیب طلایی-6 گام ساده برای موفقیت” فوق العاده کتاب واقعا الهام بخش و انگیزشی, من به شدت توصیه می کنیم آنها را.

یک است برای نگرش – کل رویکرد ما به زندگی, راه زندگی می کنیم چیزهایی که ما و راه ما از دیگران می تواند یک تفاوت بزرگ به نتیجه نهایی از دستاوردهای ما چه در زندگی شخصی ما و یا کسب و کار زندگی است. بنابراین باید یک نگرش مثبت و تفاوت آن را می سازد.

P برای طرح این است که طرح خود را از عمل است. اگر شما تصمیم به انجام کاری امروز فقط فکر نمی کنم در مورد انجام آن کار را انجام. دریافت اولویت انجام شود, تمرکز بر روی مثبت و کمپرسی منفی. متوجه باشید که چگونه شما استفاده از وقت خود را دیکته می کند دستاوردهای خود را در زندگی.

P برای مردم قدرت – همه چیز در مورد مردم است. نه وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در این جهان که هیچ هزینه, اما شما می دانید چه هزینه های آن هیچ چیز خوب می شود. مراقبت خوب از مردم به آنها کمک آنها احساس ارزشمند و خاص است. را خوب مراقبت از مشتری در کسب و کار خود و معاملات. پس از همه “آنچه در اطراف می رود می آید در اطراف”. شما را درو خواهد کرد آنچه شما ایجاد.

L است برای یادگیری هر روز که آیا ما آن را درک یا نه ما چیزی جدید یاد بگیرند. آن را ممکن است چیزی به عنوان ساده به عنوان یادگیری به تحمل تر, بیشتر, بیمار, بیشتر مثبت و یا آن می تواند چیزی به ما آموخته اند که برای بیشتر ما حرفه ای و یا کسب و کار. یکی از بهترین راه هایی برای ایجاد فرصت در زندگی و حرفه خود را به تبدیل به خوبی به عنوان شما احتمالا می تواند در آنچه شما انجام دهد. می دانم که آن را در داخل و بهتر از شما و همکاران و رقبا. یادگیری به فرد مردم را برای مشاوره و راهنمایی. که یکی از راه های تبدیل شدن به یک رهبر و یک مربی.

E است که برای انرژی مشتعل انرژی خود را به اکسل در تمام که شما باید انجام دهید. یک نگرش مثبت است یک نقطه شروع خوب اگر شما احساس خوبی در مورد خودتان خوب در مورد آنچه شما انجام می دهند شما می توانید آتش انرژی خود را قرار داده و از آن به خوبی استفاده در طول روز است.

S برای رسیدن به موفقیت – در حال حاضر ما نمی تواند موفق شود همه از زمان, اما اگر شما به اکسل در آنچه شما انجام بیش از انتظارات مردم (و گاهی اوقات خود) آن را شگفت انگیز است که چگونه مردم را به شما جذب می شود و دوست دارم و به شما احترام بگذارند. ایستادگی کردن از جمعیت مردم اجازه می دانم که شما. صادقانه و صمیمانه و یک فرد با صداقت.

موفقیت در زندگی و یا کسب و کار هستند نه محروم مانده گیری و مراحل ما را برای رسیدن به یک نتیجه موفقیت آمیز بستگی دارد می توانید بسیاری از چیزهای مختلف است اما من فکر می کنم بیشتر از همه به آن بستگی به انتخاب ما را رویکرد ما را و مهمتر از همه نگرش ما است.

من رفتم برای دیدن لایحه کالن چند سال پیش انجام یکی از انگیزه مذاکرات و من تحسین او همیشه از – داستان زندگی خود را الهام بخش. اگر شما تا به حال فرصتی برای دیدن او, لطفا بروید.

دفعه بعد شما را به یک سیب گاز اجازه دهید آن را تبدیل به یک یادآوری به شما از 6 گام ساده برای رسیدن به موفقیت.

در سخنان هنری فورد “اگر فکر می کنید شما می توانید یا شما می توانید نیست – حق با شماست!”

[ad_2]