لئو فلک: مردی که ذخیره NBA

[ad_1]

روزهای اول بسکتبال اغلب دیده می شود آهسته فن-غیر دوستانه کم به ثمر رساند مسابقات که اغلب در سمت چپ تماشاگران خسته شدم. بازی ها اغلب تنها به 40 و بسیاری از بهترین بازیکنان به طور متوسط کمتر از 15 امتیاز یک بازی است. بسیاری از اوایل بسکتبال بازی بیشتر شبیه جلال نسخه از بازی کودکان از نگه داشتن دور از عمل بسته بندی شده حرفه ای ، این سبک از بازی به اوج خود رسید در یک بازی بین مینیاپولیس و فورت وین که در آن پیستون از فورت وین برگزار شد توپ بیشتر در نیمه دوم پرستاری 1 نقطه سرب بیش از لیکرز. پیستون برنده خواهد بود 19-18 در کمترین نمره بازی NBA در تاریخ است. قبل از آن کمترین امتیاز تا کنون نمره 33 امتیاز در فقط 4 کمتر از هر دو تیم به ثمر رساند و این بازی یکی باز شب NBA یا بع آن را به عنوان نامیده می شد در آن زمان.

این سرعت خسته طرفداران بسیاری از آنها وعده داده شده بود عمل بسته بندی شده سرگرم کننده تجربه و حضور و غیاب و علاقه در لیگ جدید را آغاز کرده بود به شیب. NBA نیاز به یک راه حل مورد نیاز آن را سریع. این راه حل مبتکرانه یکی و یکی است که انقلابی در بازی به عنوان ما آن را می دانم. یک ساعت ساده با تنها 24 ثانیه در آن را برای همیشه بازی را تغییر دهید.

ساعت بود و مغز کودک از Syracuse Nationals مدیر کل لئو فلک یک مرد که NBA به مدت طولانی فراموش شده در یکی از بزرگترین travesties در بازی های تاریخ است. فلک است که به عنوان مهم به روزهای اولیه از NBA به عنوان کسی و یکی می تواند استدلال می کنند که بدون فلک خواهد بود وجود دارد هیچ NBA امروز; وجود دارد و قطعا هیچ Atlanta Hawks یا Philadelphia 76ers. NBA خواهد نگاه بسیار متفاوت امروز بدون فلک ورودی همه کسانی که سال پیش.

فلک خود را شروع کردم با بسکتبال در NBA اما در NBL زمانی که او در سال 1946 در بر داشت کمک کرد بوفالو Bisons. این Bisons شد تقریبا یک شکست در بخش شمالی ایالت نیویورک و پس از تنها 13 بازی Bisons برداشت و به سمت سواحل دریاچه ایری و گرم به آمریکا افزوده در ملینا, Illinois. مشخصات فنی این تیم در بازی ملینا و Rock Island, Illinois و Davenport, آیووا, اما بسیاری از بازی های خود بودند در ملینا. این تیم به نام Tri-Cities Blackhawks و در حالی که آنها در تلاش این بنیاد یکی از طولانی ترین شاغل تیم NBA گذاشته شد. این Blackhawks در نهایت حرکت به میلواکی, جایی که آنها در زمان بر روی نام مورد شاهین و از حرکت به سنت لوئیس و در نهایت به آتلانتا.

مدت کوتاهی پس از این تیم نقل مکان کرد به Tri-Cities فلک را به یکی از عمده لرزش یو پی اس های بسکتبال جهان, زمانی که او امضا پاپ گیتس برای همه نیویورک رن را برای یک قرارداد. بازیکنان آفریقایی آمریکایی بازی کرده بود در NBL اما تنها در طول 1940s اوایل زمانی که جنگ جهانی دوم گرفته شده بود بسیاری از بازیکنان از NBL. گیتس اولین بازیکن سیاه و سفید امضا برای یک قرارداد زمانی که وجود دارد نه یک ضرورت برای آنها یکی از اولین امضا به دلیل مهارت و استعداد و نه به این دلیل که لیگ بازیکنان مورد نیاز. دروازه را دوباره پیوستن به Rens زمانی که آنها پیوست NBL به عنوان دیتون Rens دو سال بعد.

پس از تنها یک فصل با Blackhawks, فلک بازگشت به زادگاه خود در شمال ایالت نیویورک آغاز شد و به عنوان مدیر کل NBL را Syracuse Nationals. به عنوان مدیر اتباع او به ثمر رساند یک کودتا برای اتباع و NBL زمانی که او اغوا بسیار پرطرفدار مرد بزرگ Dolph Schayes دور از نیویورک نیکز از تازه بدوران رسیده بع.

بع و NBL رقابت تنها بدتر شد و با بع بع سرقت دور بسیاری از بهترین بازیکنان از NBL و در سال 1948 شروع بع شروع به گرفتن بهترین تیم نیز هست. در سال 1947 مینیاپولیس لیکرز روچستر سلطنتی و Indianapolis Kautskies سمت چپ NBL برای BAA. اتباع شدند و در حال حاضر در یک نامشخص لیگ و آنها و NBL به شدت نیاز به پیدا کردن یک راه حل و لئو فلک را در پیدا کردن راه حل آن است.

شروع در بهار سال 1949 فلک شروع جلسه با مدیران بع در آن تلاش شده بود به امکان دریافت اتباع به رشد لیگ اما به زودی گسترش به ادغام دو لیگ. مذاکرات به پایان رسید و در ماه اوت سال 1949 زمانی که توافق رسیده بود به ادغام NBL و بع و فرم NBA. بع فقط می خواستم به جذب دو تیم; اتباع و تازه بدوران رسیده ایندیاناپولیس المپیک; که جایگزین جت. فلک موفق به صحبت کردن بع به پذیرش هر دو از این تیم به عنوان به خوبی به عنوان دنور ناگتس Sheboygan Redskins, Anderson, هکرها و Blackhawks. او در ابتدا می خواست ادغام شامل Oshkosh هموند و دیتون اما پشتوانه مالی خراب اشکوش تلاش برای نقل مکان به میلواکی و هموند تصور می شد بیش از حد نزدیک به شیکاگو که در آن بع در حال حاضر یک تیم است. این Rens از دیتون بودند مجاز به پیوستن به خاطر بازیکنان خود را متشکل از بازیکنان. در علاوه بر این به Rens نمی شود مجاز به عضویت در, سیاه, بازیکنان در سیراکیوز هم به اجازه رفتن.

ادغام ثابت موفق به 17 تیم NBA دیده موفقیت اولیه, اما, پیر NBL تیم داده بود تا بیش از حد قدرت در ادغام و فلک با وجود بهترین تلاش های لیگ لگد 5 سابق NBL تیم فصل آینده است.

1950 فصل دیدم لیکرز همچنان تسلط خود را و پیستون فکر می کردم تنها راه برای متوقف کردن آنها را برای نگهداری به یک نقطه منجر شود و توپ. این رویداد که usurer در لئو فلک ساعت یا بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان ساعت شات. فلک تا به حال همیشه دوست داشتم ریاضی و تا به حال خوب بوده است و او با استفاده از ریاضی به آمده تا با 24 ساعت دوم. او در تعدادی از ثانیه 48 دقیقه بازی (2,880) و تقسیم شده است که متوسط تعداد عکس در یک بازی (120) برای رسیدن به 24 ثانیه.

در آن زمان 4 سال دیگر برای لیگ برای اجرای شات ساعت و زمانی که آنها در لیگ دیده می شود یک پرش در نمره نزدیک به 20 امتیاز یک بازی و رفته بودند در این روز از بازی ها تا پایان در 40s. در واقع پس از معرفی ساعت شات, شده است وجود دارد تنها 20 بازی فصل شد و تیم اتحاد به ثمر رساند کمتر از 60 امتیاز و تنها یک تیم به ثمر رساند کمتر از 50 و تنها یک بازی حذفی شد تیم به ثمر رساند کمتر از 60 امتیاز.

معرفی ساعت شات, باعث, بازی, برای ورود به عصر وار قدم با تیم به ثمر رساند چه بود یک بار به عنوان غیر ممکن است تعدادی از نقاط. در 1954-55 نیل Johnston منجر NBA در به ثمر رساند با 22 امتیاز و یک بازی هفت سال بعد Wilt Chamberlain تعیین خواهد NBA رکورد به طور متوسط 50 امتیاز یک بازی است.

فلک را تنها چوب در اطراف NBA برای یک فصل پس از ساعت معرفی شد قبل از اینکه به طور دائم ترک لیگ و بازی به توسعه املاک و مستغلات. آن را تکان دهنده کوتاه حرفه ای برای کسی که می توانست چنین تاثیر عمیقی در این بازی است.

با وجود تمام آنچه که او انجام فلک هنوز برای معرفی به مشاهیر سالن از شهرت. او شده است یک فینالیست چند بار اما هرگز آن را به enshrinement بخش است. این احتمال وجود دارد با توجه به مطلق و کامل و بی اعتنایی و تحقیر که NBA اغلب نشان داده شده به سمت NBL و سابق خود را از بازیکنان و کادر.

به استثنای فلک شده است یکی از بدترین فجایع که NBA انجام داده است و در آن 70 سال از وجود. بسیاری از مردم در سالن از شهرت که کمتر رزومه از فلک و در عین حال فلک نادیده گرفته می شود و زمان دوباره. شاید امیدوارم سال 2018 خواهد بود که در سال برای مردی که ممکن است ذخیره NBA.

[ad_2]