ق راهنمایی: ارسال اسرار موفقیت

[ad_1]

هر کس می داند که گرفتن بک لینک و ترافیک بزرگ است کلید موفقیت آنلاین. وجود دارد انواع مختلفی از تکنیک های مختلف شما می توانید استفاده کنید به منظور دریافت ترافیک بیشتر و ق اضافی منبع بزرگ. ق یک سایت اجتماعی فیس بوک است که به شما اجازه می دهد برای اضافه کردن آدرس وب سایت به رای بالا یا پایین توسط کاربران Reddit. با ارسال به Reddit شما باید با ارزش های backlink به وب سایت خود را که می تواند تمام تفاوت در ترافیک خود را و خود را به رتبه بندی آنلاین.

خوشبختانه ارسال به Reddit ساده است. فقط ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان به منظور آغاز شده است. تایید ثبت نام خود را و جمع آوری یک لیست از آدرس های شما می خواهم برای ارسال. نکات زیر به شما کمک خواهد کرد موفق تر باشد در ق.

1. تمرکز بر روی عنوان خود را.

خود را به عنوان مهم ترین بخش از خود را به حالت تسلیم به دلیل آن را به جلب توجه و تشویق مردم به رای و بازدید سایت خود را. حتی اگر شما در حال حاضر با عنوان صفحه وب خود را نگران نباشید. شما می توانید با استفاده از یک عنوان جدید خود را به حالت تسلیم است. عنوان های طولانی ثابت شده است به کار بهتر از کوتاه و تند عناوین و شما باید مکالمه به جای مستقیم. برای مثال به جای “3 نکته برای بیشتر ق ترافیک” شما باید سعی کنید “وای – سعی کنید این راهنمایی تسلیم برای ترافیک بیشتر!” این صدا ممکن است کمی عجیب و غریب و spammy اما وقتی که می آید به Reddit و دیگر سایت های اجتماعی فیس بوک شما نیاز به فکر می کنم در خارج از جعبه.

2. استفاده از تصاویر و فیلم ها که شما می توانید.

برای بهتر یا بدتر, این روزها مردم برای مشاهده ویدئوها و تصاویر نگاه کنید بیش از خواندن مقالات طولانی. استفاده از فیلم ها جالب و عکس های ارسالی شما. فکر می کنم در مورد راه هایی که شما می توانید مطالب خود را از طریق ویدئو و یا تصاویر. در واقع این یک راه عالی برای دریافت دو مسافت پیموده شده از یک ایده – ایجاد یک بار آن را در فرم نوشته شده است برای وب سایت خود را و یک بار برای Reddit و دیگر سایت های ارائه. اگر شما در میانهی شب ایجاد تصاویر و یا فیلم خود را, شما می توانید با استفاده از حق امتیاز رایگان رسانه ای برای اضافه کردن به صفحات خود را و ارسال آنها را به منظور بیشتر جالب است. سعی کنید istockphoto برای کلکسیون خانواده سلطنتی رایگان عکس و فیلم استفاده کنید.

3. گسترش این کلمه در شبکه های اجتماعی.

Reddit با این نسخهها کار بهترین زمانی که وجود دارد تعداد زیادی از علاقه در مطالب خود را برای شروع با. یک بار یک داستان شروع می شود محبوب شدن در ق آن تنها رشد خواهد کرد در مورد علاقه. شما می توانید jumpstart این فرایند با گرفتن افراد در شبکه های اجتماعی خود را به رای دادن تا مطالب خود را. هنگامی که شما را به ارسال به ق می باشد که به شما اجازه Twitter و Facebook پیروان دانم. بپرسید آنها را به رای دادن تا مطالب خود را به عنوان به خوبی و پس از آن که دریافت توپ نورد برای کاربران Reddit. فقط در یک دوره کوتاه از زمان مطالب خود را محبوب خواهد شد در ق.

ق می تواند یکی دیگر از ابزار قدرتمند در زرادخانه خود را برای مطالب بیشتر و فروش بیشتر. استفاده از این راهنمایی برای مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بیشتر از مطالب شما.

[ad_2]