قیمت هارد سرور HP – فروش انواع هارد سرور HDD و SSD

این نوع از هاردهای سرور دارای ظرفیتهای بسیار مختلف برای حجم کاری مختلف است. دیسک سخت SCSI از رابط انتقال قدیمی و سنتی استفاده می کند و بازار دیسک فروش دیسک SCSI را متوقف کرده است. بیشتر SSDهای موجود در بازار از رابط SATA استفاده میکنند؛ این اجازه میدهد تا SSD ها در هر رایانهای که دارای کنترل کننده SATA سازگار است استفاده شود.

علاوهبر این، دیسک FDE / SDE سیستم رمزگذاری را فراهم میکند تا از درز اطلاعات خصوصی، جلوگیری کند. در واقع هنگامی که هاردها در سرور RAID شده اند، کاربر می تواند بدون خاموش کردن سرور آنها را نصب و حذف نماید. تمامی سرورهای اخیر برند HPE ، از نحوه اتصال بدون قطعی و خاموشی که با نام Hot-Plug شناخته می شود، استفاده می کنند. اگر تصمیم به خرید درایوهای برند غیر امریکایی دارید، ابتدا باید از فروشنده بپرسید که چه کسی خدمات پس از فروش آنها را تأمین میکند؟ در این بخش سعی شده تا بروزترین لیست قیمت هارد سرور را در اختیار کاربران قرار دهیم.

SSD ها از حافظههای نیمههادی مانند حافظه فلش NAND به جای پلاترهای مغناطیسی موجود در هارد دیسکهای سنتی استفاده میکنند. در برخی از موارد، زمانی که شما به دنبال یک گزینه بینابینی هستید، میتوانید در سرور از تلفیق درایوهای SAS و SATA بهره ببرید (همچنین میتوانید از درایوهای SSD SATA هم استفاده کنید). هنگام خرید هارد برای استفاده در سرور، نحوه اتصال آنها ، ظرفیت ذخیره سازی و نرخ انتقال و سایر موارد و ویژگی های دیگر، در انتخاب درست آن موثر هستند.

نیاز به خرید هارد برای سرور خود تعویض هارد سرور hp dl380 دارید؟ از برخی جهات این واقعیت میتواند کمی گمراه کننده باشد زیرا این بدان معنی است که اگر به فضای ذخیرهسازی زیادی نیاز دارید، باید یک سرور بزرگ خریداری کنید. قبل از پرداختن به انواع تکنولوژی هارد های سرور ، چند مورد وجود دارد که باید حتما از آن مطلع باشید؛ اولاً، بیشتر سرورهای 1U فضای لازم برای دو هارد دیسک داخلی را دارند، پس اگر نیازی به حافظه ذخیرهسازی فوقالعاده ندارید، احتمالا حافظههای داخلی نیاز شما را برطرف مینمایند. البته اکثر هارد دیسک های SATA فعلی نیز از این ویژگی برخوردارند.