قیمت لوله گالوانیزه گلخانه

لوله گالوانیزه کمان گلخانه ، از دیگر لوله های پر مصرف گالوانیزه می باشد که در ساخت سازه گلخانه ای به ویژه گلخانه های کشاورزی و صنعتی از آن استفاده می شود. این نوع لوله در سازه های گلخانه بسیار پر مصرف هستند. لوله گالوانیزه برق دارای محبوبیت بسیار زیادی است و پوشش دهی آن به بهترین نحو و به صورت روکش گالوانیزه صورت میگیرد. از این رو قیمت این لوله ها در مقایسه با دیگر لوله های گالوانیزه بسیار بیشتر بوده و می توان آنها را به صورت روکار و توکار استفاده کرد. اگر پروژه شما نیاز به انشعاب و پیوند چند خط لوله داشت میتوانید از سه راهیهای گالوانیزه استفاده نمایید. نکته مهم : باید این نکته را در نظر داشته باشید که از فشردن بیش از اندازه کلاهک که موجب تغییر حالت و گرفتگی منافذ خروجی گازهای دودکش می شوند نیر خوداری نمایید. در ادامه راهنمای نصب بخاری گازی باید اینکه نکته مهم را در نظر داشته باشید که هر وسیله گازسوز باید دارای یک دودکش استاندارد و مجزا و مجهز به کلاهک داشته باشند. تولید کننده لوله های گالوانیزه ، این نوع از لوله ها را در سایز های مختلفی تولید می کند، به گونه ای که قطعات این لوله بر اساس سفارشات، دارای سایزهای مختلفی خواهد بود.

از اتصال این لوله ها به روش جوشکاری باید پرهیز نمود زیرا بر اثر حرارت ناشی از جوشکاری و سوختن روکش گالوانیزه (آلیاژ روی) دود غلیظ و سفیدی تولید می شود که محیط کار را آلوده می نماید و تنفس آن ایجاد مسمومیت کرده و موجب آسیب دیدن دستگاه تنفسی می شود. تفاوت گالوانیزه تر و خشک در این است که کلرید امونیاکی در گالوانیزه تر بر روی محلول غوطه وری ریخته میشود و قطعه مورد نظر برای این گالوانیزه کردن قبل از ورود به مذاب به محلول اغشته میشود اما در گالوانیزه خشک قطعه کار در مخلوط کلرید امونیاکی خوابیده و پس از گذشت زمان مناسب و خشک شدن سپس وارد مذاب میشود. مشخصات شیمیایی پوشش گالوانیزه این لوله ها بر اساس استاندارد ASTM F1083 و ASTM A90 می باشد. در تعریف لوله گالوانیزه باید گفت این لوله ها با استفاده از فلز روی مذاب پوشش داده می شوند و جنس آن ها از آهن سفیده نورد می باشد که در آن با استفاده از دستگاه های درز جوش به یکدیگر جوش داده خواهد شد و پس از آن لوله را در فلز روی مذاب جوش میکنند که به دو صورت سبک و متوسط تولید آن انجام میشود. روی سر هر پایه لوله پایه فنس ، با استفاده از فلزی جوش خورده، مسدود شده است تا از این طریق از خوردگی و ورود آب جلوگیری شود.

به طور مثال فلز های آهنی را در مذاب فلز روی فرو می برند تا سطح آن کاملا پوشیده شده و تبدیل به آهن گالوانیزه شود. در لوله گالوانیزه سرد ضخامت لایه روی ایجاد شده از ضخامت لایه ی پوشش روی در لوله گالوانیزه گرم کمتر می باشد. معمولا قطر این پوشش بی 45 – 75 میکرون میرسد. روکش رویی که در این لوله ها وجود دارد، باعث طولانی تر شدن عمر این لوله ها می شود ولی مقدار کمی سرب و مواد دیگر که به طور طبیعی در روی قرار دارد، به آن اضافه میشود که ممکن است برای انسانها خطرناک باشد. لوله گالوانیزه پایه فنس ، به شکل تک شاخ یا جفت شاخ ساخته میشود و روی هر شاخه آن ۳ سوراخ ۶ میلیمتری برای نصب سیم خاردار وجود دارد. از لوله های گالوانیزه آب به شکل گالوانیزه گرم و آبکاری شده استفاده میشود. محدودیت استفاده از لوله گالوانیزه ، در برخی موارد استفاده از لوله های گالوانیزه درست نیست.

1) چگونه با کمک مدیران آهن، لوله گالوانیزه صنعتی را انتخاب و خریداری کنیم؟ این فلزات و ترکیب آنها در صنعت فولاد و آهن، در مقایسه با دیگر صنایع دارای کاربرد بیشتری می باشند. فناوری گالوانیزه سرد برای محصولات لوله ای دیگر توصیه نمی شود. لوله گالوانیزه گلخانه ، نیز یکی دیگر از انواع لوله های گالوانیزه است. برای دریافت اطلاعات کامل و رنج قیمت انواع لوله های گالوانیزه میتوانید با دفتر مرکزی فروش گروه صنعتی مدرن لوله تماس بگیرید. هم اکنون میتوانید برای سفارش محصولات یا دریافت لیست نمایندگی های ما وارد صفحه اطلاعات تماس شده و سفارش خودتان را ثبت نمایید. سامانه فروش مرکز ما آماده دریافت سفارشات شما میباشد . سیستم فروش مرکزی ما قابلیت دریافت سفارش و ارسال محصولات به سراسر کشور را دارد . اگر میخواهید بصورت عمده خرید انجام دهید یا درخواست دریافت نمایندگی کنید هم میتوانید وارد صفحه ویژه امور نمایندگان شده و درخواتس های خودتان را ثبت نمایید. کمی به تصویر بالا نگاه کنید! لوله گالوانیزه به ۲ روش نورد گرم و سرد تولید میشود. لوله های فلزی که سطح آنها را با فلز روی می پوشانند، لوله گالوانیزه نامیده میشود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت لوله گالوانیزه در اصفهان.