قیمت حفاظ آکاردئونی

برای استعلام قیمت درب آکاردئونی باید به فاکتورهای زیادی توجه کنید که ما در مقاله های قبل در سایت آبدوس نیوز به آن اشاره کردیم . برای شروع، پیش از فاکتورهای استعلام قیمت حفاظ آکاردئونی، نخست به معرفی اجمالی این حفاظ می پردازیم .

درب آکاردئونی می تواند شما را از خطر ورود سارقین به خانه تان حفظ کند. امیدواریم که تا به حال به منزل شما دستبرد زده نشده باشد و چیزی به سرقت نرفته باشد اما اگر این اتفاق برای شما افتاده است لازم است که شما از محافظ هایی برای منزل خود استفاده کنید .

حفاظ آکاردئونی قیمت های  مختلفی دارد که می توان بر اساس نیاز خود  و هزینه ای که می خواهید بکنید مدل مد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

نرده آکاردئونی و تنوع مدل های آن  

وقتی بحث از تنوع می شود شاید فکر کنید که نرده آکاردئونی تنوع خاصی ندارد ولی اینطور نیست حال به بررسی آنها می پردازیم که بدانیم چه تنوع هایی در مدل دارد.

درب آکاردئونی ساده، درب آکاردئونی سه گل، درب آکاردئونی چهار گل، درب آکاردئونی سلطنتی یا همان لوکس، نرده آکاردئونی دوجداره، محافظ آکاردئونی ایتالیایی، حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی و …

این مدل هایی که نام برده شد معمولا در بازار شناخته شده اند ولی پر طرفدار ترین مدل ها حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی، محافظ آکاردئونی ساده، درب آکاردئونی دو جداره و در برخی موارد درب آکاردئونی لوکس هستند.در ادامه به توضیح برخی از موارد بالا می پردازیم که ممکن است در انتخاب کردن محصول به شما کمک کند.

درب آکاردئونی پرچ مخفی:

در این مدل از درب آکاردئونی باید توجه داشته باشیم که وزن آن نسبت به دیگر مدل ها بیشتر است و طبیعتا قیمت آن بیشتر از حفاظ آکاردئونی ساده خواهد شد ولی دارای مقاومت بالایی در برابر دیلم انداختن سارقین است و ساختار آن به این گونه است که یک لایه ورق فلزی روی پرچ ها جوش داده می شود و به خطر همین این حفاظآکاردئونی، پرچ مخفی نام گذاری شده است.

حفاظ آکاردئونی ساده:

 استفاده از این مدل حفاظ آکاردئونی برای درب خانه ها نیز رایج است زیرا به صرفه است و قیمت آن مناسب تر است ولی ممکن است نسبت به حفاظ پرچ مخفی یا نرده آکاردئونی دوجداره مقاومت زیادی نداشته باشد ولی می خواهید هزینه متوسط برای درب آکاردئونی بکنید مدل ساده یکی از گزینه هایی برای انتخاب شماست.

نرده آکاردئونی سه گل: یکی از رایج ترین مدل هایی است که استفاده می شود که امنیت قابل قبولی دارد و می توان از آن به عنوان یک حفاظ که امنیت آن نسبتا بالا است نام برد.

نرده آکاردئونی چهار گل

نرده آکاردئونی چهار گل به خاطر بیشتر بودن تعداد گل هایش وزن بیشتری دارد و باید برای نصب آن از افرادی که باتجربه هستند کمک گرفت زیرا به خاطر بیشتر بودن وزن آن نصبش کمی سخت تر می شود.

ویژگی های مثبت درب آکاردئونی

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های مهم درب آکاردئونی می پردازیم که لازم است بدانیم و از آن استفاده کنیم.

1.    قفل توکار:

استفاده از قفل توکار باعث ایجاد امنیت بیشتر خواهد شد چرا که هیچ جایی از قفل معلوم نیست که توسط سارقین آسیب ببیند و در قسمت جلوی حفاظ قسمتی ساخته شده است که قفل به داخل آن می رود و قفل می شود.

2.    سهولت در باز و بسته شدن: هنگام وارد شدن به خانه و هنگام خروج از خانه اگر عجله داشته باشیم به راحتی می توانیم تنها با یک کشیدن یا هل دادن درب آکاردئونی خانه را باز کنیم و کم تر از یک دقیقه می توانیم به درون خانه وارد یا از خانه خارج شویم که باعث صرفه جویی در وقت می شود.

3.    قابلیت انتخاب رنگ دلخواه:

به طور کلی می توان برای نرده آکاردئونی خود رنگی که دوست داریم انتخاب کنیم تا بتوانیم با سلیقه خود به خانه مان زیبایی ببخشیم ولی رایج ترین رنگ ها برای نرده آکاردئونی مشکی، مشکی مات، قهوه ای، قهوه ای سوخته، سفید و غیره است و نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که صنایع فلزی آلاین حفاظ از رنگ های الکترواستاتیک یا همان رنگ پودری برای محصولات خود استفاده می کند زیرا دارای دوام و مقاومت زیادی در مقابل آسیب هایی است که به آن وارد می شود

4.    کم جا بودن:

اگر فضای کافی در راه پله خود ندارید و قصد دارید حفاظ برای خانه خود نصب کنید می توانید از حفاظ آکاردئونی استفاده کنید زیرا این حفاظ به دلیل اینکه شبیه ساز آکاردئون است قابلیت باز و بسته شدن دارد و بسیار کم جا است همچنین اگر خواهان زیبایی هستید و می خواهید نمای خانه خود را زیبا کنید می توانید از نرده آکاردئونی با رنگ و مدل دلخواه استفاده کنید.

5.    استفاده از نرده آکاردئونی برای اکثر جا ها:

استفاده از نرده آکاردئونی تنها برای خانه ها نیست بلکه می توانید برای درب ورودی پاساژ ها و مغازه ها و همچنین راه پله و پشت بام استفاده می شود پس درب آکاردئونی بسیار پر کاربرد است و برای ایجاد امنیت بیشتر از آن استفاده می شود

 

نتیجه ای که می توان گرفت از توضیحات داده شده این است که انسان بدون امنیت نمی تواند به راحتی زندگی کند و در طول زندگی خود تلاش کرده است که از خود و خانواده اش مراقبت کند حتی در زمان های قدیم انسان درون غار زندگی می کرد تا از ورود حیوانات وحشی در امان بماند امروزه هم همینطور است برای این که افراد بیگانه وار خانه اش نشود تلاش می کند

برای اینکه بتوانید به راحتی و با خیال راحت درب آکاردئونی و حفاظ های دیگر مانند حفاظ روی دیوار را سفارش دهید می توانید با متخصصین فروش آنلاین حفاظ  تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.