قبل از ازدواج مشاوره کنید

چاله هایی که در مسیر زندگی آینده شما وجود خواهد داشت را تا حدود زیادی یک مشاور می تواند پیش بینی کند. اگر در برقراری رابطه پیش از مزدوج شدن، تردید دارید و یا اگر رابطه برقرار کرده اید و در ازدواج خود با چالشی مواجه شده اید، پیشنهاد میشود که از کمک ها و راهنمایی های یک روانشناس استفاده کنید؛ تا از شرایط بلاتکلیفی رها شوید. اما اینکه پدرمان به چه میزان سنخیت رفتاری با پدر فرد مورد نظرمان دارد، مادرمان و یا اقوام ما به چه میزان تناسب رفتاری با مادر و یا اقوام فرد مورد نظرمان دارند، میتواند نشانه ای از تفاهم باشد. در طول کلاس های آموزشی مشاوره پیش از ازدواج یاد می گیرید عادت های نادرست دوران مجردی را به زندگی مشترک منتقل نکنید. مشاور تلفنی به شما این امکان را می دهد تا در زمان آشنایی پیش از ازدواج، با هم به تفاهم برسند و با هم کنار بیایند. یکی از اقداماتی که در مشاوره ازدواج حتما باید صورت پذیرد، بررسی و سنجش بلوغ می باشد.

مشاوره ازدواج منطقه 10 شما در یکی از مرکز مشاوره ازدواج ونک مانند روان آرام ،مرکز مشاوره و روانشناسی ونک ، مرکز مشاوره آتیه و … روایی و پایایی آنها مورد تایید کارشناسان قرار گرفته است یکی از موارد مهم این است سندیت و وضعیت این موضوع در چه حد می باشد؟ مطابق با تحقیقات انجام شده، افرادی که به انجام مشاوره پیش از ازدواج روی آورده اند، به طور معمول زندگی بهتری را تجربه نمود. شما به هیچ عنوان اجازه اینکه طرف مقابلتان را به خاطر گذشته ای که داشته سرزنش یا محکوم کنید ندارید؛ بی شک هیچ کس به خاطر داشتن پدر و مادر معتاد و یا الکلی خوشحال نیست اما شما پیش از شروع یک رابطه حق انتخاب دارید و می توانید با تحقیق و پرس و جو به این نتیجه برسید که آیا آن شخص از طرف خانواده شما مورد قبول است یا خیر نه اینکه زندگیتان را با دروغ آغاز کنید بلکه با حقایق روبرو شوید و بر اساس این حقایق در مسیر درستی قرار بگیرید. قبل از انجام تست های مشاوره پیش از ازدواج ، یک مشاور، حتما توضیحات لازم را در رابطه با دلایل انجام این تست به شما ارائه خواهد نمود.

برخی از معیارهای ازدواج را می توان به راحتی از مراجعین سوال کرد. مهارت های بین فردی: مشاوره روانشناسی، باید بتواند خود و سخنان خود را به روشنی بیان کنند. به طور کلی سه تست ازدواج mmpi، neo و milon به عنوان تست ازدواج شناخته می شوند که میزان تفاهم بین شما و شخص مقابلتان مشخص می شود و هم چنین اختلالات شخصیتی شما نیز مشخص می شود. قطعا شما با توجه به تجربه خود و علم خود به این موضوع او را ارهنمایی خواهید نمود. دقت داشته باشید در صورتی که این معیارها وجود نداشته باشد، نباید به مرحله بعدی رفت. در این مرحله در واقع ما به بررسی شخصیت و معیارهای خوشبختی فرد خواهیم پرداخت. چقدر میتوان به نتیجه آن اطمینان حاصل کرد؟ در صورت نیاز پس از انجام این تست نتیجه آن را به مراجع اعلام می دارند. در مورد کمال گرایی در ازدواج و مشاوره پس از طلاق بیشتر بخوانید. 1. گروهی که از فرط ناخشنودی، قصد طلاق دارند ولی قبل از طلاق ترجیح می دهند آخرین روزنه امید را نیز آزمون کنند. توجه داشته باشید که فسخ برای رفع فوری ضرر از طرف است و در صورت داشت این موارد میتوانید اقدام نمایید و نیازمند گذراندن زمانی طولانی مانند طلاق نیست.

در مشاوره ازدواج چه بگوییم همه این موارد، نکات مهمی هستند که شاید در ابتدا که زوجین برای هم جاذبه دارند، چندان مهم به نظر نرسند ولی از آنجایی که زندگی مشترک یک فرآیند طولانی است که برای رسیدن به موفقیت در ازدواج، مجهز بودن به تمام موارد گفته شده لازم است، در نظر گرفتن این موارد بسیار مهم و حیاتی است. به زبان بسیار ساده می توان ابتدا یک سوال از شما پرسید. رنگ ها نشان دهنده نوعی از شخصیت فرد می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در این تست شخصیت با توجه به چهار رنگ قرمز، آبی، سفید و زرد باید دسته بندی کرداین موارد را. نقش شوهر مهم تر است چون پول درآوردن و حمایت مالی از خانواده به عهده ی اوست و موفقیت های او، موفقیت های زن است. بهتر است این آشنایی با نظارت خانواده ها و به صورت کنترل از راه دور صورت پذیرد. قطعا نتایج این تست ها در کنار انجام مصاحبه بالینی و همچنین گرفتن شرح حال می تواند به یک مشاور کمک کند تا به شناخت بهتری از فرد برسد و همچنین به تصمیم بهتر در این زمینه دست یاید. کافیست شما به مشاوره ازدواج بروید تا مسائل خودتان به ویژه مواردی که گمان می کنید به رابطه تان آسیب می زنند حل شود و علاوه بر آن یاد بگیرید اصول زندگی مشترک بر اساس نظر مشاور ازدواج خوب در تهران و با این فرهنگ چگونه است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره ازدواج غیر حضوری لطفا از صفحه ما بخواهید.