قالیشویی در دربند

 

قالیشویی در دربند

قالیشویی در دربند

 

اگر شما هم جزو ساکنین نواحی دربند باشید، بدون شک تا به این لحظه در یافتن یک قالیشویی مناسب ناکام مانده و یا حداقل مجبور شده اید هرساله فرش های خود را به مراکز متعددی بسپارید. دلیل این امر را می توان نقاط ضعف قالیشویی های این ناحیه دانست. به گونه ای که بیشتر قالیشویی های فعال در این منطقه دارای نقاط ضعف فراوانی هستند که باعث می شود تا مشتریان در حین انتخاب دچار شک و تردید های گوناگونی شوند. نداشتن سرعت مناسب، نبود کیفیت عالی، عدم برخورد مناسب نیروها و…. همگی جزو فاکتورهایی است که باعث می‌شود تا مشتریان به سمت گزینه‌های مختلف سوق داده شوند.

قالیشویی ملکه یکی از معتبرترین قالیشویی های تهران است که اخیراً دامنه فعالیت خود را به ناحیه دربند هم گسترش داده است. این قالیشویی دارای مزیت های ویژه است که باعث شده به عنوان بهترین قالیشویی در دربند شناخته شود. این مرکز در ابتدای کار خود سعی نموده که نیازسنجی دقیقی را انجام دهد و خدمات خود را متناسب با نیاز مشتریان تنظیم نماید. ما در ادامه این متن مروری بر اقدامات منحصر به فرد این مرکز داشتیم که به شما نشان می دهد چرا قالیشویی ملکه به عنوان محبوب‌ترین قالیشویی در دربند شناخته می‌شود.

 

رفتار مسئولیت پذیرانه

 

شاید یکی از مهمترین فاکتورهایی که در قالیشویی ملکه دیده می شود، رفتار مسئولیت پذیرانه این مرکز و کارکنان آن ها می باشد. تمام نیروهای این مرکز خود را نسبت به بالاترین کیفیت متعهد می‌دانند. بدین جهت آنها دقت هر فرش را به صورت کامل بررسی می‌کنند تا بتوانند نوع لکه و مشکلات آن را تشخیص داده و بر این اساس مواد شوینده و شیوه شستشو را تعیین کنند. از طرفی دیگر یک اپراتور در انتهای بخش شست و شو دوباره فرش را بررسی می‌کند تا از تمیز بودن آنها اطمینان حاصل کند.

 نیروهای دریافت و ارسال سفارشات هم به خوبی آموزش دیده اند و هموار در کمال ادب و احترام با مشتریان برخورد می کند. کارگاه هم خود را نسبت به تاریخی که به مشتریان ارائه می‌دهد، متعهد می‌داند. این موضوع در حالی است که بسیاری از قالیشویی های فعال در این ناحیه بدقولی ها و بدرفتاری های مختلفی را در رفتار و عملکرد خود دارند که همین مورد باعث می شود تا مشتریان از آنها زده شوند. همین تفاوت سبب شده تا قالیشویی ملکه به عنوان محبوب‌ترین قالیشویی در دربند شناخته شود.

شیوه شستشوی متمایز

 

 بدون شک شیوه شستشوی فرشهای ماشینی، اکلیلی و فانتزی با شیوه شستشوی فرشهای دستباف یا گلیم فرش متفاوت است. چنانچه از روش شستشوی یک فرش ماشینی برای یک فرش دستباف استفاده شود، بدون شک آسیب های جبران ناپذیری را به خود می بیند. این آسیب ها چیزی است که اهالی ناحیه دربند بارها تجربه کرده اند چرا که فرش های خود را به مراکزی غیرمتخصص واگذار نموده اند. قالیشویی ملکه تمام فرش های وارد شده به این مرکز را بررسی کرده و متناسب با ساختار آن ها، شیوه شستشو و دمای آب را هم تغییر می دهد. این موضوع باعث می‌شود تا فرش ها بدون کوچکترین آسیب ممکن تمیز شوند. ترکیب این موارد در کنار هم سبب شده تا قالیشویی ملکه به عنوان با کیفیت ترین قالیشویی در دربند شناخته شود.

متعهد به تعرفه های اتحادیه

بسیاری از قالیشویی های فعال در ناحیه دربند به بهانه‌های مختلفی مانند تورم، نبود آب و…. قیمت‌های خود را هر ساله ۱۰ الی ۲۰ درصد بالاتر از تعرفه های مصوب اتحادیه اعلام می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود تا فشار بیشتری به مشتریان وارد شود. از طرفی دیگر آنها برای اقدامات روتینی همچون، ریشه کشی و… قیمت های بیشتری را برای مشتریان لحاظ می‌کنند این موضوع باعث می‌شود تا مشتریان برای قیمت دچار سردرگمی شوند.

 قالیشویی ملکه تاکنون در این رابطه هیچ گونه تخلفی را انجام نداده است. این مرکز متعهد به تعرفه هایی است که توسط اتحادیه ارائه می شود. از طرفی دیگر آنها برخی از خدمات خود را هم به صورت اشانتیون به مشتریان ارائه می دهند. چنین موردی باعث می شود تا قیمت های آنها برای مشتریان بسیار به صرفه باشد. ترکیب این موارد در کنار همدیگر قالیشویی ملکه را به بهترین قالیشویی در دربند بدل کرده است.