فروش عمده عطر و ادکلن – 20 خبر

برند زیپو یک برند لوازم جانبی (اکسسوری) است که از ابتدا شروع به ساخت و طراحی فندک های زیبا با نقش هایی منحصر به فرد کرد و دارای موزه ای برای فندک های عتیقه ی خود و نیز ماشین های به همین نام نیز است. همواره درخواست خرید ادکلن اصل بدون جعبه ادکلن کرید اونتوس به دلیل کیفیت و رایحه ی بسیار خوب این ادکلن و قیمت بالایی که دارد ، بسیار زیاد است .افراد سود جوبا شعار ،با هزینه بسیار کم از رایحه عطرهای منحصر به فرد در برندهای معتبرو معروف دنیا با قیمت بسیار پایین بهره مند شوید به مشتریان خود عطرهای بی اصالت و فیک و در بهنرین حالت فقط با شیشه خالی اصلی و پر شده با اسانس شیمیایی را غالب میکنند وسودی کلان به جیب می زنند.گول این سودجویان را نخورید . البته گاهی کانال های فروش عطر استوک که فروش بالایی دارن ، مستقیما از کسانی که شیشه ها رو از زباله ها جمع آوری کردن خریداری میکنن و خودشون شیشه ها رو تمیز میکنن و برق میندازن و آماده ی پرکردن میکنن اینجوری قیمت تمام شده ی شیشه برای اونها کمتر میشه !

پخش عمده عطر ورساچه رنگ و همه جزئیات ادکلن رو هم دقیقا میشه منطبق با کالای اوریجینال تنظیم کرد ! همش یه دروغ بزرگ و بسیار در حال فراگیر شدنه که مارو مترصد کرد این مطالب رو بنویسیم ، چون واقعا آبروی حرفه ای کسانی که در زمینه ی عطر و ادکلن فعالیت میکنند و آدمهای شریفی هستند هم به خطر افتاده ! امروزه با فراگیر شدن این کلاهبرداری بزرگ دستگاههای اتوماتیک پر کن برای شیشه های پرسی و دسته دو و بازیافتی وجود داره که در بازار خریداری می شوندواین شیشه ها با عطر تقلبی پر شده و گاها با قیمتهایی کمی پایینتر از قیمت ادکلن اصل به مردم بی اطلاع فروخته میشوند . که معمولا بر روی جعبه و شیشه تستر جمله Not for Sale درج می شود تا از فروش آن جلوگیری شود.این تستر ها کاملا رایگان در اختیار فروشندگان قرار می گیرند تا فروشنده عطر بدون باز کردن جعبه عطر اصلی، بتواند به مشتریان خود این امکان را بدهد که عطر را تست ورایحه عطرمورد نظرش را استشمام کرده و در صورت رضایت اقدام به خرید آن نماید.تنها تفاوت عطرهای اورجینال و تسترش در شکل بسته بندی عطر است.پس این ادعا نیز برای فروش عطرهای بدون جعبه کاملا بی اساس و دروغ است وتقریبا همه تسترها جعبه دارند و بچ کد حک شده روی جعبه با بچ کد شیشه مطابقت میکند.در ضمن قیمت تستر اگر با جعبه و بااصالت باشد تنها ماکزیمم 20% پایین تر ازقیمت عطر اصلی است نه بیشتر.

ظاهر تستر عطر کاملا مشابه عطر اصلی است. شکل ظاهری تستر عطر چگونه است؟ این افراد به صورت هفتگی یا ماهانه تمام شیشه هایی رو که توسط مردم اون مجتمع مسکونی به سطل زباله ریخته میشه رو جمع آوری میکنن و به شکل فله به واسطه ها میدن . ادکلن های اوریجینال بدون جعبه یا استوکی در حقیقت چیزی نیستند به جز ادکلن هایی که در داخل کشور معمولا با اسانسهای رده ی متوسط ساخته میشه و در شیشه ی اوریجینال به مشتری تحویل داده میشه ! این گیاه از قاره آفریقا به نقاط مختلف جهان پراکنده شده و در حال حاضر در بیش از 70 کشور کشت و برداشت میشود. شرکت عطر حس سوم عرضه کننده انواع عطرها، اسانس ها، ادکلن های بروز، کلاسیک، مردانه، زنانه با برند های متفاوت در سرتا سر دنیا و %link1% با قیمت های مناسب عطر و اسانس و همچنین ارسال در اقصیء نقاط ایران در حال فعالیت می باشد.

از جمله برندهای گران قیمت می باشند. انرژی و تمرکز را افزایش می دهد. قیمت:65000 تومان. عطر زنانه اصل افوریا کالوین کلین، عطری بسیار جذاب، محرک، هوس انگیز و اغوا کننده است که توجه همه را به خود جلب می کند، ا. با توجه به غلظتی که از این مواد، در ساخت عطر و ادکلن به کار می­رود، دسته بندی و به تبع قیمت عطر و ادکلن زنانه فراگرنس ورد و همانطور که گفته شد تمامی عطرها، تغییر می­ کند. خرید شیشه ادکلن خالی با کیفیت میتواند تضمین کننده حفظ رایحه ادکلن تولیدی باشد;واردات شیشه ادکلن با کیفیت معمولا از کشورهای صاحب سبک و دارای قدمت در تولید عطر مانند فرانسه صورت میگیرد هرچند با افزایش قیمت این محصولات در پی نوسانات نرخ ارز شرکت های عرضه کننده تمایل بیشتری برای وارد جنس بی کیفیت چینی نشان میدهند; اما همیشه تولید کنندگان عطر با کیفیت ترجیح میدهند شیشه با کیفیت را خریداری نمایند زیرا میدانند هزینه برای افزایش کیفیت محصول در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور در بلند مدت میباشد. امروزه خرید و فروش شیشه های عطرهای اصل بسیار داغ شده است .چون غالب این شیشه ها از سطل های زباله بیرون آمده امکان هر نوع آلودگی روی این شیشه ها وجود داره مثل آلودگی های ویروسی ، قارچ ها ، کپک های بسیار مضرو سرطانزا مثل آفلاتوکسین که ممکن است علاوه بر ضرر مادی ،خطرات بسیار جدی برای سلامتی شما به همراه داشته باشد .