فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران

 

NEW IN (19)

13 سپتامبر 2018

این بار بیشتر محصولی دارم که خریداری یا دوباره خریداری کرده ام. برخی نیز وجود دارد که من به طور خاص برای تعطیلات ساحلی خود خریداری کردم. همچنین برخی از محصولات جدید جالب PR وجود دارد که می توانید در فروشگاه ها پیدا کنید.

 

لوسیون هیدراته کننده اسید فوق هیالورونیک Hada Labo

 

من عاشق استفاده از مواد مرطوب کننده خوب ، به ویژه اسید هیالورونیک زیر مرطوب کننده های معمولی هستم تا حداکثر اثر آبرسانی را داشته باشم. پوست من معمولاً ترکیبی است ، در زمستان طبیعی تر است ، اما هنوز هم فکر می کنم آبرسانی برای هر نوع پوست مهم است. من از The Acid Hyaluronic Acid 2٪ + B5 استفاده کرده ام ، اما واقعاً برای تابستان چیزی سبک تر می خواستم. بنابراین من چیزهای زیادی در مورد این نسخه Hada Labo خواندم و وقتی Mateja نیز در مورد آن صحبت کرد ، تصمیم گرفتم آن را از Ebay تهیه کنم.

 

این نوع لوسیون شفاف ، بدون عطر ، تقریباً آبکی است یا حتی می توانید آن را مقوی تصور کنید. ظاهراً حاوی چهار نسخه اسید هیالورونیک است. نسخه معمولی ویسکوز بسیار ضخیم تر و ضخیم تر است ، در حالی که این نسخه توسط Hada Labo به معنای واقعی کلمه احساس کمی آب غلیظ تر می کند. خیلی سریعتر جذب می شود و احساس می کند هیچ چیز روی پوست نیست. من قطعاً فکر می کنم با آبرسانی به پوست من تفاوتی ایجاد کرد و من متوجه مسدود شدن منافذ پوست نشدم. فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران این بسیار سبک و مناسب برای اوقات تابستان یا کسانی که پوست ترکیبی و چربی دارند. معمولاً بعد از تونر و قبل از مرطوب کننده از آن استفاده می کنم.

 

من نسخه 30 میلی لیتری دارم که بسیار کوچک به نظر می رسد ، اما شما فقط به دو قطره از این مقدار احتیاج دارید. من حدود دو ماه است که آن را دارم و حتی نیمی از آن را استفاده نکردم. اندازه اصلی آن در یک بطری بزرگ وجود دارد ، بنابراین این مدت طولانی شما را دوام می آورد. ارزش این پول را دارد ، اگرچه ممکن است نسخه های دیگر آسیایی بعدی را امتحان کنم.

 

شامپو میسلار مرطوب کننده Nivea *

 

این یکی از آن محصولات شگفت آور Nivea بود که واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد. من حتی آن را در مورد علاقه هایم در ماه ژوئیه قرار دادم. این یک نوع ژل شفاف از بافت است که چرم آن بسیار خوب است. بدون سیلیکون ، پارابن و رنگ فرموله شده است. ادعای میسلار باید به این معنی باشد که موها را به خوبی تمیز می کند و همچنین پوست سر و همچنین طول موها را تغذیه می کند. من آن را خیلی دوست دارم ، زیرا موهای من را به خوبی تمیز می کند ، اما آنها را خیلی صاف نمی کند. من موهای خوبی دارم ، بنابراین کمی چسبندگی و حجم را دوست دارم و این شامپو آن را به من می دهد ، اما هنوز هم آن را به خوبی تمیز می کند و باعث می شود موهای من مرطوب شود. من همچنین متوجه نشدم که چربی موهای من سریعتر است ، که گاهی اوقات ممکن است در مورد شامپوهایی که برای موهای خشک استفاده می شوند اتفاق بیفتد. عطر آن تازه و تقریباً کمی خواب آور است که من هم خیلی دوست دارم. این واقعیت که این یک بطری بزرگ 400 میلی لیتری با قیمت حدوداً 3 یورو همراه با پاپ آپ دارد ، از دیگر مزایای آن است. این واقعاً مرا در میان شامپوهای داروخانه تحت تأثیر قرار داده و حتی ممکن است دوباره خریداری کنم.

 

دوش مراقبت از گیاه Hibiscus Nivea LE *

 

این یکی دیگر از محصولات Nivea است که من آن را دوست داشتم. این فرمول ژل رنگ صورتی است. من به خصوص آن را دوست داشتم ، زیرا یک لغزش خوب چربی به آن داشت. این بدان معنی است که پوست من خشک نمی شود ، مانند اکثر ژل های دوش معطر. تقریباً کمی از مواد مغذی روی پوست من باقی مانده بود که به هیچ وجه چرب نبود. عطر و بوی من را به یاد قره قاط با لایه گیاهی اضافه شده که باید گل ماهی باشد ، یادآوری کرد. معتقدم نسخه محدودی بود اما هنوز هم ممکن است آن را در فروشگاه ها پیدا کنید.

 

 

حلزون ماسک هوا با درمان Etude House 0.2

 

من قبلاً نسخه های سرامید و اسید هیالورونیک آن ماسک های ورقه ای Etude House را داشته ام ، اما سپس در مورد نسخه حلزون در وبلاگ Mateja مطالعه کردم ، بنابراین دفعه دیگر که در Jolse به فروش رسید ، آن را دریافت کردم. دو تا دقیق. من در حال آماده سازی یک بررسی جداگانه فقط در مورد ماسک های ورقه ای آسیایی هستم که تاکنون امتحان کرده ام ، بنابراین اکنون به جزئیات نمی پردازم. اما این یک ماسک ملحفه ای نسبتاً نازک و متناسب است و من ذات آن را دوست دارم. احساس رطوبت و تغذیه می کرد. من فقط از یکی از آنها استفاده کردم و این زمانی بود که از تعطیلات آمدم و به شدت بیرون می آمدم. ظاهرا حلزون برای بهبود پوست عالی است.

 

ماسک مروارید سیاه My Beauty Diary

 

این خرید مجدد است ، همانطور که قبلاً آن را داشته ام ، اما هنوز بررسی جداگانه ای ننوشته ام. بازهم ، من در مورد این ماسک از ماتجه نیز شنیدم. این همچنین دارای ورق نسبتاً نازک ، رایحه گل است و اگر به دنبال چیزی واقعا روشن هستید ، بهترین است. این قطعاً رنگ پوست من را یکدست و روشن می کند. این اثر کاملاً شگفت انگیز بود ، اگرچه بعد از مدتی کمرنگ می شود.

 

کرم ژل لمسی خشک و ضد لک La La Roche-Posay Anthelios XL

 

من این مورد را در وبلاگ های دیگر دیده ام و از آنجا که همیشه نسخه Fluid Ultra-Light را داشتم و فکر می کردم که پایان کار کمی خیلی براق است ، تصمیم گرفتم این یکی را تهیه کنم. من اصلا دوست ندارم فرمول بسیار ضخیم و بسیار سفید است. پخش آن بسیار دشوار است و احساس می کنم در نهایت بیشتر از محصول بیشتری استفاده می کنم ، زیرا می توانم آن را به طور گسترده پخش کنم. این مطمئناً بیشتر از سطح مات برخوردار است ، اما به دلیل ضخامت آن ، بسیار سنگین تر از نسخه مایع فوق سبک است. اکنون مجبور به استفاده از آن هستم ، زیرا گران بود ، اما دیگر خرید نمی کنم.

 

ژل آلوئه ورا آپرس DM Sun Dance

 

این ژل آبرسان پس از آفتاب است و من آن را برای تعطیلات خریداری کردم. من این نسخه را به دلیل حجم عظیم 300 میلی لیتر و

Nivea Makeup Care Expert Hydra Primer Make Up Base *

 

Nivea دامنه خود را در همه طرف طیف گسترش می دهد. کنجکاو شدم که ببینم آنها با یک آغازگر بیرون می آیند. این در واقع مانند یک مرطوب کننده مرطوب کننده با برخی از خواص آغازگر صاف کننده سیلیکون است. به نظر می رسد یک کرم روشن سفید رنگ معمولی است ، اما هنگامی که ماساژ آن را شروع می کنید ، احساس می کنید سیلیکون فوق العاده صافی که اکثر پرایمرها دارند. فقط این یکی نیز احساس مرطوب شدن می کند. این ماده خیلی سریع جذب شده و رایحه معطر و مطبوعی به خود می دهد. من به اندازه کافی از آن استفاده نکرده ام تا گزارش دهم که چگونه آن را دوست دارم ، اما بافت تاکنون خوب است و احساس می کنم این را در زمستان دوست دارم.

 

Catrice Slim’matic Ultra Precise Brow 030 مداد رنگی تیره و Catrice Lip Foundation در 030 معتاد به کافه Au Lait

 

اینها همه خریدهای مجدد است. همانطور که من عاشق سبک ابرو هستم ، نسخه Slim’matic را برای رفتن به آن نقاط جسورتر و عالی شدن لبه ها نیز دوست دارم. این بسیار کرمی است ، به این معنی که من به سرعت از آن استفاده می کنم ، اما دارای رنگدانه های خوبی نیز هست و رنگ آن به اندازه کافی خاکستری است. من همچنین یکی از سایه های لب برهنه مورد علاقه خود را برای همیشه خریداری کردم – 030 معتاد به کافه Au Lait. این سایه برهنه صورتی هلو کاملاً روشن است که فرمول کرمی و رنگ مات دارد. من این دامنه سایه را خیلی دوست دارم.

 

Nivea Hyaluron Cellular Filler Intensive Treatment Acid Hyaluronic Acid غلیظ *

 

همانطور که در ابتدا ذکر کردم ، اسید هیالورونیک در حال تبدیل شدن به یک ماده بسیار محبوب است. Nivea نسخه خود را از درمان هیالورونیک اسید ساخته است. در جعبه شما دو آمپول از درمان دارید که باید 2 هفته طول بکشد ، بنابراین هر آمپول به مدت یک هفته. شما تصور می کنید که صبح و عصر قبل از مرطوب کننده معمولی از آن استفاده کنید تا اثرات آبرسانی را تقویت کند. این باید به تولید اسید هیالورونیک پوست و کلاژن و همچنین آبرسانی پوست کمک کند. بدیهی است که اثر آبرسانی به حداقل رساندن چین و چروک و خطوط ریز نیز کمک می کند. من بلافاصله تست این را شروع کردم و فعلاً نسخه Hada Labo را کنار آن قرار داده ام. تاکنون می توانم به شما بگویم که این مایع سفید شیری است که کمی لغزش دارد. روی پوست کمی مغذی به نظر می رسد و به سبک نسخه Hada Labo نیست ، اما به خوبی غرق می شود و همچنین رایحه تسکین دهنده عطر و بوی آن است. من وقتی از هر دو آمپول استفاده می کنم دوباره در مورد آن گزارش می دهم.

 

قاب برس آرایشی Noelle و برس آرایشی Noelle 19

 

من وقتی در وراژدین (کرواسی) بودم این مارک را دیدم و چون بسیار ارزان بود ، تصمیم گرفتم برخی را امتحان کنم. وقتی به من می گویی ، یک قلم مو را انتخاب کن ، من معمولاً با قلم مویی که شبیه قلم مو است ، می روم ، زیرا احساس می کنم که هرگز به اندازه کافی از این قلم موها وجود ندارد. این یکی به سادگی 19 نامیده می شود و فوق العاده نرم است. من می خواهم کمی متراکم تر باشد ، زیرا اکنون روی درب آن کمی احساس شل شدن می شود. من نمی توانم از این در چین استفاده کنم ، اما برای مخلوط کردن نیز تقریباً کمی نرم است. من باید بیشتر با آن بازی کنم تا ببینم چگونه بهترین کار را می کند. با این حال ، من آن مورد قلم مو را دوست دارم. خوب ساخته شده ، محکم به نظر می رسد و مواد هم خوب است. من آن را در رنگ صورتی روشن دریافت کردم. از طرفین بسته می شود و وقتی آن را باز می کنید می توانید برس های خود را در آن ذخیره کنید. به نظر من اندازه مناسب همه موارد ضروری اساسی است.

 

کانتور پالت کانتورینگ Wet n Wild Megaglo – Dulce De Leche

 

من همچنین از یافتن جایگاه کاملی از محصولات Wet n Wild در وراžدین بسیار هیجان زده شدم. ما این مارک را در فروشگاه های فیزیکی اینجا نداریم و من همیشه دوست داشتم برخی محصولات را شخصاً ببینم. متأسفانه ، هیچ آزمایش کننده ای وجود ندارد. یاد کاتلین لایت افتادم که در مورد این سایه خاص غرق می شد و حتی اگر به نظر مشکوک در فروشگاه گرم بود ، اما هنوز هم آن را فهمیدم. دوست ندارم سایه کانتور برای علاقه من بیش از حد گرم است و یک لگد زدن دارد. همچنین به خوبی مخلوط نمی شود. انتظار خیلی بهتر داشتم اما سایه هایلایت واقعا خوب است. این همچنین دارای ضربه زیادی است ، اما در واقع زیر چشم من را به زیبایی روشن می کند. من بیشتر آن را برای کانتور دریافت کردم ، بنابراین نوعی ناراحتم که این کار نمی کند. سعی می کنم کمی بیشتر با آن کار کنم.

 

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske (ماسک صورت هیدروژل)

 

من قبلاً این موارد را در DM دیده ام و طراحی آن را دوست داشتم ، اما هرگز به دستم نرسید ، زیرا نسخه های قبلی من را ناامید کرد. اما سپس ماتجا در مورد آن نوشت و تصمیم گرفت آن را امتحان کند. من نسخه صورت توری سیاه را دریافت کردم. تا کنون ، من فقط ماسک ملحفه ای داشته ام ، بنابراین این فرمول هیدروژل برای من جدید بود.

 

این لایه پلاستیکی محافظ در هر دو طرف هیدروژل دارد ، اگرچه من هنوز به صورت چروکیده در کیف قرار دارم. این ماسک دو قسمت دارد ، یکی برای بینی و پیشانی و دیگری برای چانه و لب. ژل بسیار لغزنده است و جوهر تقریباً به پایین می ریزد ، این بدان معناست که ماسک نیز به آرامی از صورت من می لغزد. اما شما فقط آن را پشتیبان تهیه کنید و خوب است ، اگرچه کمی آزار دهنده است. دارای طراحی توری مشکی و زیبایی است. سوراخ های چشم و لب برای سلیقه شخصی من خیلی بزرگ هستند ، اما عرض و طول بینی به خوبی متناسب است.

 

اسانس شفاف و سبک است. احساس آرامش می کند و فقط کمی ویسکوز به نظر می رسد. روی پوست احساس آرامش و خنک شدن می کند. بعد از درآوردن آن ، پوست من کمی چسبناک بود ، روشن تر و یکدست تر به نظر می رسید. من یک لعاب داشتم

 

خرید لوازم ارایشی—ok-uni

خرید لوازم آرایش—–ok uni

خرید لوازم آرایشی—-ok uni

خرید لوازم آرایشی اصل—–ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

لوازم آرایشی——ok uni

 

خرید محصولات آرایشی—-ok uni

 

ارايشي———ok umi

 

 

خریدلوازم آرایشی—–ok-uni

 

محصولات آرایشی اصلی——ok-uni

 

خرید محصولات آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

————————————————————————————

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران—-ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی اصل عمده——-

 

خرید لوازم آرایشی ارزان   —-ok

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

لوازم آرایشی دخترانه  —ok

 

لوازم ارایشی مارک—ok

 

لیست لوازم آرایشی

 

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

 

فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران

 

فروشگاه های معروف لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران

 

خرید عمده لوازم آرایشی اصل

 

بهترین مکان برای خرید عمده لوازم آرایشی

 

اسم لوازم آرایشی های معروف

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی

 

لیست فروشندگان لوازم آرایشی بهداشتی

 

خرید لوازم آرایشی اصل—-ok

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی نی نی سایت

 

خرید لوازم آرایشی ارزان

 

خرید و فروش لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

سایت مو تن رو

 

سایت خانومی لوازم آرایشی

 

سایت زنونه لوازم آرایشی