فرمول موفقیت: DefyMediocrity

[ad_1]

“اگر شما می خواهید من برای انجام بیشتر به من پرداخت بیشتر. من پرداخت و من خواهد شد انجام یک کار بهتر.”

این نبرد گریه از حد وسط.

یک مشکل شایع امروز است که کارکنان می خواهند به پرداخت بیشتر برای انجام بهتر آنها باید این عقب. درخواست پول بیشتر برای انجام یک کار بهتر آنها اعتراف که آنها انجام این کار به عنوان به خوبی به عنوان آنها می تواند و یا باید آن را انجام می دهند در حال حاضر.برای شکست دادن حد وسط چنین نگرش باید تغییر کند.

چند دقیقه طول بکشد و فکر می کنم در این مورد.

اگر شما این نگرش آنچه شما می گویند این است که شما می توانید انجام یک کار خیلی بهتر اما تنها اگر شما در حال پرداخت بیشتر. شما در حال اعتراف به این که شما عمدا عامل در یک سطح است که در زیر قابلیت های خود را; شاید این است که چرا شما بیشتر پرداخت می شود.

مگر اینکه شما یک ورزشکار حرفه ای شما پرداخت می شود بر اساس آنچه شما و آنچه شما کمک می کند نه در مورد آنچه شما می تواند انجام دهد و یا ممکن است انجام دهد. اگر شما می خواهید برای کسب درآمد بیشتر شما باید به افزایش ارزش خود را به شرکت. شما باید کمک به این شرکت کسب درآمد بیشتر است. نگاه کردن به این شرکت منافع اگر شما می خواهید آنها را به نگاه کردن به شما است.

برای کسب درآمد بیشتر شما اول باید ثابت کنید که ارزش بیشتر.

شما لازم نیست پرداخت کنید آنچه شما نیاز دارید. شما نمی توانید پرداخت آنچه شما می خواهید -شما نباید. شما دریافت می کنید پرداخت می شود بر اساس ارزش خود را به کارفرمای خود. راه آن باید باشد.

شروع به دادن بیشتر خواهد شد و شما شروع به گرفتن بیشتر inboth خود را حرفه ای و در زندگی است.

اگر شما می خواهید شرکت خود را برای کمک به شما در به دست آوردن زندگی حرفه ای خود را و درآمد اهداف شما باید برای کمک به آنها انجام رساندن آنها. اگر شما می خواهید تعهد از شرکت شما باید متعهد به شرکت.

یک فرمول ساده.

کمک به آنها را به آنچه آنها در حال تلاش برای, و آنها به شما کمک خواهد کرد آنچه شما در حال تلاش برای. فرمول اساسی برای موفقیت شغلی. همچنین فرمول اساسی برای موفقیت در زندگی به این نیز صادق است با خود, خانواده, کارکنان و همکاران و مافوق. اگر شما می خواهید تعهد و وفاداری و احترام از آنها, شما باید آن را به آنها بدهد. هیچ سحر و جادو در اینجا. کمک به دیگران و یا انجام آنچه آنها می خواهند و آنها کمک خواهد کرد که شما دریافت می کنید آنچه شما می خواهید.

شما نمی توانید انتظار برای دریافت آنچه شما می خواهید برای اولین بار خواستار و سپس انجام است. انجام برای اولین بار و پس از آن انتظار می رود. هنگامی که شما می توانید ثابت کنید که ارزش بیشتر و سپس شما خواهد شد نه تنها کسب درآمد بیشتر اما دریافت مسئولیت های اضافی و فرصت های بیشتر. این است چگونه تبلیغات به دست آورده است.

اجازه دهید من نیز اشاره می کنند که اگر شما می خواهید برای کسب درآمد بیشتر,اکثر زمان, شما باید اول بیشتر بدانید. بسیاری از مشاغل را از پیش تعیین شده ارزش شرکت; مهم نیست که چگونه به خوبی انجام داده و برخی از مشاغل می تواند تنها فرمان یک سطح خاص از پرداخت. وجود خواهد داشت یک محدوده در مقیاس پرداخت هزینه ترین شغل های, و بله, شما اغلب می توانید کسب درآمد بیشتر با انجام یک کار بهتر. به منظور کسب درآمد بالای این مقیاس برای این کار شما نیاز به افزایش دانش خود را و قابلیت های.

برای پیشبرد به سطح بالاتری از درآمد شما اغلب باید حرکت کند تا به سطح بالاتری از مسئولیت. این به طور معمول به معنی شما نیاز به اطلاعات بیشتر و آن را به طور کامل تا به شما برای پیدا کردن آنچه در مدارک مورد نیاز برای حرکت به سطح بعدی از مسئولیت. آن است تا شما را به انجام مورد نیاز آموزش و پرورش به واجد شرایط خودتان. آن را تا به شما برای به دست آوردن مدارک شما نیاز به حرکت به یک سطح بالاتری از مسئولیت و درآمد.

هرگز فراموش نکنید که توانایی و تلاش و توانایی باید از این فرصت و درآمد.

بیش از حد بسیاری از کارکنان و به نظر من هر کس دیگر از صاحبان کارمند (از جمله مدیریت) را توسعه داده اند ذهن مجموعه ای است که این شرکت مدیون آنها چیزی. آنها حق دارند البته;شرکت مدیون شما یک چک برای توافق در مورد دستمزد است. این دستمزد که شما توافق کرده اند که برای کار.

البته این شرکت همچنین موظف به ارائه یک محیط کار ایمن و همچنین شما را با ارائه منابع شما نیاز به انجام کار خود را در شیوه ای است که اجازه می دهد تا شما را به ملاقات و یا بیش از انتظارات خود را. اما شما همچنین باید یک تعهد. تعهد خود را به کارفرما برای انجام بهترین کار شما احتمالا می تواند.

در روز و روز را در این تعهد وجود دارد.

این است نه آنچه به شما وعده داده شده به انجام زمانی که شما پذیرفته است ؟ این نه قصد خود را هنگامی که شما پذیرفته است ؟ شرکت پرداخت شما برای بهترین تلاش خود را?

من می توانم به شما اطمینان دهم که آنها انتظار می رود چیزی کمتر. آنها سزاوار چیزی کمتر.هر هفته که به شما پول نقد چک از کارفرمای خود شما باید این تعهد. این قالب یک قرارداد ؟ در ازای بهترین تلاش خود را هر روز به این شرکت موافقت خود را برای پرداخت شما از پیش تعیین شده دستمزد. چند چیز در زندگی می تواند ساده تر از این.

شما انتظار می رود به پرداخت می شود و آنها در انتظار شما در این کار و انجام آن در یک شیوه ای است که ملاقات و یا بیش از نیازهای خود و انتظارات. متوجه من گفت بهترین تلاش خود را. آنها نه کاهش یا افزایش دستمزد خود را در هر هفته بر اساس چگونه به خوبی شما انجام این کار در هر هفته. آنها به شما پرداخت برای بهترین تلاش خود را در هر هفته.آنچه که احتمالا می تواند ساده تر از این ؟

هرگز فراموش نکنید که به عنوان طولانی به عنوان شما را قبول چک از کارفرمای شما باید یک تعهد به آنها را.

تعهد به انجام بهترین کار شما می توانید.

تعهد به نگاه کردن برای شرکت در منافع است.

شما همچنین باید یک تعهد به خودتان. تعهد به انجام بهترین شما می توانید. به انجام در غیر این صورت را تضعیف می کند اعتماد به نفس خود و هر دو شخصی و حرفه ای خود رشد. به انجام در غیر این صورت خواهد بود به خودتان بگویید که انجام خود را در زیر قابلیت های قابل قبول است.به انجام در غیر این صورت رد تعقیب فردی تعالی و در آغوش حد وسط.

به انجام در غیر این صورت با شما مشترک است.

شما می دانید چه ؟ آن نیز خواهد بود بهترین کاری که شما می توانید در زندگی و برای زندگی حرفه ای خود را.

فرد را در دستیابی به تعالی این را درک می کند. کسانی که با ذهن-مجموعه ای از حد وسط نیست; با این درک آنها خود را نگه دارید در حالی که سرزنش دیگران برای عدم پیشرفت یا پیشرفت.

[ad_2]