فرانسیس J کنگ: مردی با شور و شوق برای الهام بخشیدن به

[ad_1]

Francis J. کنگ یکی از محترم ترین و الهام بخش سخنرانان در فیلیپین. او یک کارآفرین است, بلندگو, شرکت های بزرگ, مربی, یک, پخش, یک نویسنده و یک achiever در حق خود. او فیلیپینی متولد و بزرگ شده در مانیل که الهام گرفته از زندگی همچنان به ارسال امواج در زندگی کسانی که مشتاق به موفقیت در زندگی حرفه ای کسب و کار و بیشتر.

او چگونه آغاز شده

قبل از او آمد به مرد موفق او در حال حاضر او آغاز شده و با آغاز فروتن. اولین سرمایه گذاری آغاز شده در لباس کسب و کار. در حالی که با نام تجاری رز از محلی به رسمیت شناختن ملی شهرت او شور و شوق خود را در طول راه که بعدها او را به زندگی خود را نقطه عطف است. است که کشف توانایی های خود را به نوشتن و صحبت می کنند. فرانسیس کشف کرد که او تا به حال تمایل برای به اشتراک گذاشتن ایده های در مورد چگونه به خوبی زندگی می کردند و زندگی که تماس خود را درگیر کمک به مردم تبدیل شدن به موفق.

تماس خود را

هدایت می شود که شور و شوق و میل فرانسیس شروع به صحبت می کنند در بسیاری از مکان های مختلف در تنظیمات مختلف. حرفه خود را الهام گرفته و او را به انجام مذاکرات در مدارس و سازمان ها به صورت رایگان. کارآفرینی همچنین چشم انداز را به اطلاع فرانسیس. آنها او را دعوت به انجام سمینارها و آموزش های بسیاری به فرانچسکو شادی به عنوان او انجام هدف زندگی او به عنوان نامیده شده است به انجام. به طور متوسط 120 مذاکرات هر سال که آغاز شده بود به عنوان یک تاجر به حال بعد از ایجاد یک نام برای خود را به عنوان الهام بخش و سخنران انگیزشی را به تعداد زیادی از مخاطبان است.

پاسخ به تماس

امروز فرانسیس’ مشتریان برخی از کشور لیست شرکت ها و بازرگانان. او پیوسته در پاسخ به تماس خود را با کمک به مردم برای بهبود زندگی و کار و حرفه ای. به دلیل قابل توجه او در فلسفه و اصول او دعوت شده است تا بسیاری از کسب و کار اصلی کنوانسیون ها و کنفرانس ها هر دو در اینجا و خارج از کشور اعطا شده است:

  • شرکت دریافت کننده سندان جایزه برای تعالی برای برگزاری دکتر جان ماکسول رهبری سمینار سری

  • گیرنده از سال 2006 طلا و تبادل نظر فیلیپین جایزه شایستگی برای سخنرانی عمومی دسته اسپانسر شده از طرف انجمن بین المللی کسب و کار ارتباط برقرار

  • گیرنده 2008 دکتر خوزه ریزال جایزه برای برتری در زمینه روزنامه نگاری, در میان دیگران.

او باقی می ماند درست به ماموریت خود برای ایجاد انگیزه در مردم برای یک زندگی هدف و تحقق است. از طریق نوشتن او هل قلم به کاغذ در گسترش پیام موفقیت در 18 کتاب منتشر شده در طول سال. نوشته شده است او با این نسخهها کار نیز بسیار پیش بینی شده توسط خوانندگان خود در آخر هفته کسب و کار ستون در فیلیپین ، او همچنین رئیس جمهور از گزینه های موفقیت شرکت چاپ و نشر.

از طریق رادیو و تلویزیون خود را الهام بخش ایران همچنان به لرزش بی شمار از شنوندگان در روزانه خود را در برنامه رادیویی “کسب و کار” موضوع. این اجرا برای بیش از بیست و سه سال در حال حاضر و اهدا شد در سال 2007 استناد ویژه کاتولیک رسانه های جمعی جوایز.

در موفقیت او

فرانسیس’ زندگی یک مثال از چگونگی موفقیت به معنی زندگی با هدف و پیدا کردن یک حس رضایت در انجام این کار است. در سن 62 او بیش از فقط یک نام نیست, اما او خود را در یک عهد زندگی یک زندگی خوب زندگی می کردند.

او یک شرکت, مربی کسب و کار مشاور و یک مربی زندگی شخصی. او صاحب مشاوره و شرکت چاپ و نشر. او فکر می کند می نویسد: مذاکرات و حرکت با توجه به شور و شوق خود را برای ایده های بزرگ در نوشتن و صحبت کردن است. او برآورده حرفه خود را با حرکت خود را با توجه به میل شدید برای الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه و تبدیل زندگی مردم است.

با تنها هدف واقعا زندگی و نه فقط موجود فرانسیس به طور مستمر و مداوم مردم کمک می کند تا رسیدن به تعریف خود را از موفقیت است.

در سن 62 امروز من می خواهم هرگز به خودم بپرسید “من در حال حاضر موفق چیست؟” من همواره از خودم “من هنوز هم دستیابی به پیشرفت؟” – فرانسیس کنگ

[ad_2]