فراتر از فعالیت های داوطلبانه – خدمت به جامعه ایده هایی برای دانشجویان

[ad_1]

به عنوان یک دانش آموز کالج که اختصاص داده شده به ساخت بیشتر از خود آموزش و پرورش, آخرین چیزی که شما احساس می کنید برای انجام در تعطیلات تابستانی است که به دنبال آموزش و پرورش. پس از یک ترم از انجام مطالعه بیشتر و حضور در احزاب کمتر از پیش بینی شما هزینه ممکن است از طریق اوت palling در اطراف با دوستان تعطیلات و بازدید از nightspots است چیز معقول برای انجام. اما چه می شود اگر شما می تواند صرف تابستان با داشتن سرگرم کننده در حالی که به دنبال غیر علمی آموزش و پرورش است. اگر شما علاقه مند هستید اما شما تعجب کنید که چگونه مقدار تابستان سرگرم کننده شما باید; مطمئن باشید ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی است که نیاز به مطالعه; ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی است که می تواند تقویت رزومه کاری خود را در حالی که آوردن هیجان بیشتر به تابستان خود را از نوار رقص و یا هدف قرار دادن ساحل: انجام خدمات اجتماعی.

در این مرحله شما احتمالا تعجب کنید که چگونه کار داوطلبانه می تواند به عنوان سرگرم کننده به عنوان چگونه شما را صرف در تابستان گذشته. اما ما در حال صحبت کردن در مورد کار داوطلبانه در یک شربت خانه مواد غذایی; ما در حال صحبت کردن در مورد خدمت به جامعه ایده هایی که شما را حفظ خواهد کرد درگیر و هنوز هم اجازه می دهد تا شما را به جشن تابستان است. در علاوه بر این به نیاز داوطلبان در این مناطق خدمات مانند توزیع مواد غذایی آماده وعده های غذایی و مراقبت های بهداشتی و…. خدمات اجتماعی سازمان نیز نیاز داوطلبان در حوزه خدمات و مکان های جغرافیایی است که معمولا همراه با کار داوطلبانه. برای توضیح آنچه منظور ما; در زیر ما لیست دو راه است که کار خدمات خود را می تواند در تابستان به مراتب جالب تر از اگر شما انجام نمی آن.

باور نکردنی تعطیلات فرصت

اگر شما تماس با یک خوبی متصل جامعه خدمات سازمان شما پیدا کنید که وجود دارد یک نیاز برای پروژه های خدمات و سرویس کارگران در سراسر جهان و اخبار بهتر: به جای داشتن به پرداخت هزاران دلار در بلیط هواپیما و سفر و اقامت و شما می توانید اغلب اگر نه همه از هزینه های سفر خود تحت پوشش سازمان هایی که اهدا به سراسر جهان خدمات پروژه. علاوه بر این, شما همچنین می توانید خود را شروع کمپین جمع آوری کمک مالی و دستیابی به موفقیت از طریق تماس با یک لیست از منابع ارائه شده توسط سازمان خدمات. آیا شما همیشه می خواستم به سفر به جایی که ضرب و شتم توریستی ، با جستجو کردن نیازهای خدمات و پروژه ها در کشور از انتخاب شما شانس هستند که شما می توانید بینهایت اصلی تعطیلات برای پول بسیار کمی.

باور نکردنی فرصت های شغلی

بدون مدرک شما پیدا کردن آن سخت به معنی تجربه در زمینه خود را; و بدون معنی دار تجربه شما پیدا کردن آن سخت برای به دست آوردن یک شغل در زمینه خود را. در حالی که بسیاری از دانشجویان فکر می کنم که داشتن یک مدرک بدان معنی است که آنها را استخدام بعد از فارغ التحصیلی که به سادگی مورد نیست. کارفرمایان می خواهند تجربه و سطح پایین را تجربه کنند. آنچه یک دانشجوی سال دوم یا کاربر را به انجام ؟ اگر شما را به استفاده از حق داوطلب فرصت شما می توانید داوطلب برای پروژه های که به شما اجازه استفاده از آموزش و پرورش خود را در یک نقش محوری. ارائه توانایی و استعدادهای خود به صورت رایگان به این معنی است که شما نمی خواهد در رقابت برای موقعیت پرداخت می شود به این معنی که شما باید کمی رقابت در وهله اول.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *