غذای خوشمزه برای چشم – چشم فواید گردو

[ad_1]

وقتی که می آید به وعده شما احتمالا به توافق برسند که آن را دشوار است برای پیدا کردن مواد غذایی است که نه تنها خوشمزه اما سالم در همان زمان. این بیانیه لزوما در تمام موارد درست. برای مثال وقتی که می آید به سلامت چشم, اگر شما به دنبال برای یک میان وعده است که مطابق با این معیار گردو انتخاب خوبی هستند. اگر شما تا کنون فکر کرده اید که آیا یا نه گردو خوب برای چشم های خود را, در اینجا برخی از فواید گردو برای دید بهتر:

غنی از اسید چرب امگا 3 محتوا: این چشم مواد غذایی متشکل از یک سطح بالاتری از اسیدهای چرب امگا 3 نسبت به سایر آجیل. برای مثال تعدادی از تحقیقات علمی و مطالعات در واقع نشان داد که اسیدهای چرب امگا 3 ممکن است به کاهش خطر ابتلا به سن مربوط به بیماری های چشمی مانند دژنراسیون ماکولا. چشم پزشکان توصیه یک رژیم غذایی که شامل اسیدهای چرب امگا 3 به عنوان این است که یک راه خوب برای حمایت از سلامت چشم.

غنی از آنتی اکسیدان محتوا: تغذیه ربکا کاتز از “طول عمر آشپزخانه مجله” آمده است: “در هر اونس برای هر اونس گردو دو بار به عنوان بسیاری از آنتی اکسیدان ها بیش از هر مهره دیگر.” پژوهش ارائه شده در نشست انجمن شیمی آمریکا به موجب آن دانشمندان نشان داد و تحلیل حمایت از این نتیجه گیری. دانشمند جو وینسون دکترا که تجزیه و تحلیل انجام اظهار داشت: “گردو رتبه, بالا, بادام زمینی, بادام, گردو, پسته و به طور منظم آجیل. Vinson نشان داد که کیفیت و قدرت آنتی اکسیدان موجود در گردو شد و بالاتر از دیگر آجیل اما نشان داد که مردم به دلیل خوردن نیست به اندازه کافی از آنها این است که آنها فکر می کنم که آنها چاق کننده هستند. او نشان داد که نوع چربی موجود در گردو نیست عروق گرفتگی از نوع چربی های اشباع شده اما یک نوع سالم چربی به نام چربی اشباع شده است که در واقع پشتیبانی از سلامت قلب است.

چشم حمایت از ویتامین ها و مواد مغذی: این مواد غذایی برای بهبود بینایی شامل ویتامین E. در مورد ویتامین E, مطالعات نشان داده اند سود حاصل از این ماده مغذی در شرایط کاهش کاتاراکت توسعه است.

گردو شامل روی و همچنین سلنیوم است. این ضروری است آنتی اکسیدان است که نقش حیاتی در نظر حفاظت از چشم ها از اثرات منفی رادیکال های آزاد که باعث آسیب به سلول های چشم. از این نقطه نظر آنها مفید در پیشگیری از سن مربوط به اختلالات بینایی.

از نظر بخش های متخصصان تغذیه توصیه می کنند خوردن یک تعداد انگشت شماری از گردو در روز برای ترویج سلامت قلب و همچنین سلامت عمومی. بنابراین از نقطه نظر سلامت عمومی در اینجا برخی از مزایای اضافی از گردو برای چشم:

خوردن یک مشت گردو در روز نه تنها محافظت از سلامت چشم, اما, جالب, سلامت, کارشناسان را شناسایی کرده اند یک کاهش وزن بهره مند است که در ارتباط با خوردن این میان وعده سالم. آن است که در واقع مفید در کمک به شما در حفظ یا از دست دادن وزن است. تعداد زیادی از علاقه در جامعه پزشکی شده است با تمرکز بر این واقعیت است که خوردن گردو در حد اعتدال به صورت روزانه در واقع می تواند خود را بهبود کلسترول و تری گلیسیرید در نتیجه حمایت از سلامت قلب است.

پیدا کردن یک غذای سالم است که نه تنها برای چشمان تو اما خشنود جوانه های چشایی خود را ندارد به یک کار چالش برانگیز است ، با ترکیب یک مشت گردو به رژیم غذایی خود روزانه خود را به شما بدهد چشم های آنتی اکسیدان محافظت در برابر سن مربوط به اختلالات بینایی. با انجام این کار شما نیز بهبود سلامت عمومی شما در زمینه های مرتبط با ارتقاء سطح کلسترول خوب بهتر سلامت قلب و حتی از دست دادن وزن. در نهایت به غذا خوردن می آید برای حمایت از سلامت چشم سلامت عمومی و معلوم است که وعده با گردو ثابت می کند می تواند یک میان وعده سالم جایگزین.

[ad_2]