علت خرابی شمع خودرو ؟

این فروشگاه تخفیف های دوره ای و فصلی برای همه ی محصولاتش داره. راستی زز زاگرس کد تخفیف ۵ درصدی برای همه ی محصولاتش داره! این سایت ظاهر مناسبی داره و به عنوان یه فروشگاه آنلاین تمامی استانداردها در اون رعایت شده. به نظرم باید فروشگاههای آنلاین کسایی مثل من رو که یکم حواس پرتی دارن و حواسشون به موجودی کارت هاشون نیست مورد توجه قرار بده و امکان پرداخت در محل رو براشون فراهم کنه.

به نظرم استفاده از رنگهای بیشتر میتونه به بهتر شدن این فروشگاه کمک فروشگاه اینترنتی پاکشوما کنه. به نظرم استفاده هوشمندانه از این نام برای یه فروشگاه آنلاین اینترنتی، میتونه مشتری های خیلی زیادی رو به خودش جذب کنه. فروشگاه آنلاین ایمالز یکی از معدود فروشگاه هاییه که تخفیف های طولانی داره. راستش مجبور شدم تا عابر بانک برم و به کارتی که رمز دوم داره پول انتقال بدم در صورتی که میتونستم به جای رفتن تا عابر بانک، به بازار برم و خریدم رو همون لحظه انجام بدم.

چیزی که توی این ۱۰ تا فروشگاه اینترنتی برتر واقعا رعایت شده. امکان ایمیل مارکتینگ در فروشگاه های اینترنتی یه چیز خیلی جذاب و باحاله که البته درسته که شاید خیلی از کاربران عادی ایمیل ندارن یا اگه دارن هم کلا بلد نیستن استفاده کنن، اما بهرحال برای اون قشر خاص که کار با ایمیل رو بلدن و ایمیل هاشون رو چک میکنن، ارائه پیشنهادهای شگفت انگیز و اطلاعیه ها و این چیزا از طریق ایمیل خیلی چیز باحالیه! هیچکس شاید فکرشو نمیکنه که توی این روزگار که همه به فکر خودشون هستن، یه فروشگاهی مثل دیجی کالا وجود داشته باشه که رضایت مشتریش از همه چیزش واسش مهمتر باشه!

این روزا فیشینگ و دزدی و اینا زیاد شده و ما دیگه حتی میترسیم از خود دیجی کالا که اینهمه اعتبار داره هم خرید بکنیم، چه برسه به کسب و کار های دیگه ک شاید مدت زمان کمتری هم هست اومدن توی بازار. فروشگاه اینترنتی دیجی استایل که زیرمجموعه دیجی کالا هست هم واقعا خوب عمل کرده و یکی از الگوهای منه توی بیزینسم! فروشگاه اینترنتی 19کالا مفتخرست که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و گسترده در سطح کشور توانسته به صورت تخصصی در زمینه فروش گوشی موبایل و سایر محصولات و همچنین شناخت همه جانبه این محصولات بهترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد و بهترین تجربه و رضایت از خرید را برای مشتریان خود فراهم کند، خصوصاً آن دسته از افرادی که زمان برایشان از اهمیت زیادی برخوردارست.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فروشگاه اینترنتی 360 درجه بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.