عروس هلندی تخم مرغ پرورش

[ad_1]

زمان خواهد آمد که در آن شرایط وخیم را فشار شما را به اورژانس مراحل خود را برای نجات عروس هلندی تخم مرغ است. برخی به خصوص پدر و مادر جوان ممکن است رها کردن کلاچ. ناگهانی نبود و یا مرگ یکی از والدین نیز منجر به کل رها از تخم مرغ است. تودرتو فعالیت برای حمایت از کلاچ دو راه کار در اکثر مرغ بر روی تخم مرغ تمام شب در حالی که مرد به او فواصل استراحت در طول روز است. این کار شما خواهد بود بیش از حد برای پدر و مادر تنها به انجام و اگرچه افسانه ای که آنها رخ می دهد, از آن خواهد شد واقعا غیر ممکن است به تواند بدون مداخله الهی. که خواهد بود الهی در شما.

بنابراین وجود دارد در واقع دو گزینه برای نجات کلاچ هر دو نیاز شما را به طور کامل جلو و تخم مرغ ها را از آن پدر و مادر بیولوژیکی/s. یکی این است که جوجه کشی از آنها مصنوعی و سپس دست به آنها غذا از یک روز پاداش اما exhaustively گران و شایع ترین, شکستن قلب تجربه به عنوان تغذیه دستی جوجه از روز اول مستعد ابتلا به انبوه بیماری های فاقد ایمنی ارائه شده توسط یک تغذیه پدر و مادر است.

گزینه دیگر این است که پرورش. پرورش شده است یک استراتژی اجازه می دهد تا برخی از گونه های دوری کردن از انقراض. Bengalese یا جامعه فنچ معروف هستند پدر و مادر رضاعی است که آنها واقعا نمی نیاز به یک زن و مرد همکاری برای انجام این کار است. هنگامی که آنها را ببینید کلاچ کل “جامعه” را اتخاذ خواهد کرد و آنها را افزایش دهد. طوطی جهان از عروس هلندی نیست به عنوان خوش شانس به عنوان فنچ هر چند پرورش است که تنها ممکن است برای کسانی که در همان دوره نیز تودرتو.

بنابراین گزینه یک. فاستر رها کلاچ به دیگری تودرتو جفت cockatiels. مطمئن شوید که اختلاف سنی بین اصلی کلاچ و یکی به پرورش بیش از سه(3) روز. این است برای جلوگیری از هر گونه تفاوت زیادی در اندازه جوجه. آنهایی که بزرگتر خواهد شد رقابت در اواخر comers در مواد غذایی و هنگامی که تفاوت بیش از حد بزرگ است پدر و مادر به احتمال زیاد تغییر به حالت بقا و قربانی کوچکتر کلاچ.

گزینه شماره دو. پرورش تخم مرغ را به دیگری نزدیک به اندازه مشابه طوطی گونه شایع ترین طوطی. همان قانون شماره یک مشاهده اختلاف سن در تخم مرغ است. به یاد داشته باشید که تعداد شروع می شود زمانی که جوجه کشی شروع می شود. عروس هلندی و طوطی همان متوسط دوره کمون هجده تا بیست و یک(18-21) روز.

گزینه سه. پرورش تحت آفریقایی مرغ عشق. این بسیار محبوب است که بیشتر پرنده پاسداران باید حداقل یک جفت از آنها را. اگر چه کوچکتر بودن آنها خوب هستند و مایل پدر و مادر رضاعی. مشکل این است که جوجه ها خواهد بود بزرگتر از خود پدر و مادر رضاعی در دو هفته زمان تا آماده شود به رزومه با دست تغذیه پس از این دوره است. آنها ساده تر خواهد شد برای به دست بالا بردن در این مرحله به دست آورد و بیشترین ایمنی لازم از آفریقایی خود پدر و مادر است.

گزینه سه. پرورش تحت کوچکتر گونه و بزرگتر گونه از طوطی ها مانند طوطی کوچک دراز دم. هیچ مادر تخصصی گزارش از هر موفقیت خیلی بهتر از رها کردن ایده و اقدام با دست تغذیه.

پرورش یک امتیاز است به چند اما زمانی که در دسترس است زمان زیادی پول و پت محافظ.

[ad_2]