عروس هلندی بیماری – شرح 3 حیوان خانگی عروس هلندی بیماری

[ad_1]

Cockatiels به طور کلی هاردی پرندگان است که کمک می کند تا آنها را به یکی از محبوب ترین حیوان خانگی پرندگان. وجود بیماری های خاص به گونه های. گرفتن به دانستن آنچه که طبیعی است برای پرنده خود را (و عادی متفاوت است برای پرندگان حتی از همان گونه) کمک خواهد کرد که شما را به می دانم که زمانی که یک مشکل وجود دارد و اجازه می دهد تا شما را به دریافت کمک به سرعت. در اینجا 3 شرح بیماری و علائم خود را.

Pacheco ویروس ثابت کرده است که نزدیک به 100% کشنده به خاطر آن سخت به تشخیص علائم و حمله های خشونت آمیز در پرنده سیستم. ناشی از ویروس هرپس آن است که به طور کلی از یک پرنده دیگر را از طریق مواد غذایی فاسد, آب و فضولات; و پرندگان است که تاکید دارد به نظر می رسد بیشتر مستعد ابتلا. شده است وجود دارد برخی از موفقیت در درمان با استفاده از یک واکسن اما آن باعث عوارض جانبی هستند که تقریبا به عنوان مشکل به عنوان بیماری خود را به طور عمده تومور در محل تزریق فلج و مرگ است. آن را بزرگتر طوطی است که به نظر می رسد که بسیاری از واکنش های منفی به واکسن. بهترین دفاع به نظر می رسد قدرتمند جرم در مالک بخشی اقامت هشدار به هر گونه تغییر در پرنده شما را از خوردن الگوهای حذف سطح انرژی یا شروع تخلیه از هر نوع و سپس خود را به گرفتن پرنده حرفه ای کمک بلافاصله.

Psittacine Beak and Feather Disease اغلب به صورت مختصر به عنوان PBFD علت توسط یک ویروس–psittacine circovirus 1 (PsCV-1) که حملات سیستم ایمنی بدن است که با از دست دادن پر و بال تغییر شکل توسعه منقار و ناخن و چنگال. پرندگان نشان دادن هر یک از این علائم باید بلافاصله آزمایش برای بیماری تشخیص زود هنگام را افزایش می دهد شانس خود را از بقا نمایی. این بیماری گسترش می یابد از طریق هوابرد شوره پر خشک شده مدفوع و ترشحات از پرنده آلوده به راحتی آلوده پرندگان دیگر اما نمی توان گذشت به انسان است. خبر خوب این است که اغلب پرندگان جوان زنده ماندن و به شکل یک ایمنی طبیعی به این بیماری است.

Psittacosis گاهی اوقات به عنوان تب طوطی یا پرنده خیال باف ریه (BFL) یک بیماری است که همه گونه از پرندگان مستعد ابتلا به, و یکی که می تواند به انسان نیز هست. حیوان خانگی پرندگان در حال شایع ترین انتقال این بیماری به خصوص بسیاری از انواع طوطی ها. به دلیل آن است که ناشی از ویروس مانند باکتری ها را می توان به طور موثر درمان با آنتی بیوتیک ها زمانی که زود تشخیص داده. خوب وجود دارد میزان بهبودی برای پرندگان و انسان است. گسترش از دقیقه ذرات آلوده به مدفوع است که خشک می شود و برنامه آن است که یک تهدید برای دیگر پرندگان نیز هست.

[ad_2]