طراحی داخلی فضاهای اداری

کلمه پارتیشن در لغت به معنای تفکیک می باشد وقتی صحبت از پارتیشن اداری به میان می آید می توان گفت که پارتیشن اداری دیواری است که برای تفکیک فضاهای اداری و دفاتر کار بکار می رود در تولید پارتیشن اداری دو چیز اهمیت ویژه دارد . طراحی دکوراسیون اداری به صورت بسته، روش قدیمی در دکوراسیون داخلی دفاتر کار است که در این نوع از طراحی بیشتر از دیوار ها و یا پارتیشن اداری جهت جدا سازی هر بخش استفاده کنند. پارتیشن اداری تکجداره پرنس با عرض 4 سانتیمتر در رنگ نقره ای می باشد، پروفیل های این نوع از پارتیشن بصورت اختصاصی از گروه آرافرم تحت برند آرفونی طراحی و تولید شده اند و شما با استفاده از این پارتیشن در دفتر کارتان دکوراسیونی متفاوت با دیگر پارتیشن ها را خواهید داشت میزان این تفاوت را صرفا بعد از نصب پارتیشن اداری می توانید دریابید. با طراحی و تولید پروفیل اختصاصی سری کینگ سعی نمودیم پارتیشنی را تولید کنیم که بتواند به تمامی نیاز های یک محیط اداری پاسخ گو باشد و علاوه بر آن زیبا بوده و جزء آیتم های اصلی در دکوراسیون دفاتر اداری باشد . لازم می دانیم که در ادامه این مبحث در رابطه با ویژگی های هر پلان و قدرت تصمیمگیری شما به صورت حرفهایتر صحبت کنیم تا از این طریق بتوانید با توجه به فضای مدنظر خود و ویژگی های هر پلان انتخاب درستی برای فضای دکوراسیون اداری خود داشته باشید.

این مجموعه با بهره گیری از دپارتمان طراحی مجرب، نسبت به عرضه محصولات مختلف پارتیشن و مبلمان اداری جهت دفاتر مدیریتی و کارمندی، سالن های اجتماعات، بیمارستان، مراکز آموزشی و … گل و گیاه: گل و گیاه طبیعی با اشکال مختلف فلاور باکس، دیوار سبزو . برای افزایش تمرکز کارکنان، لازم است بخش های مختلف فضا، مثل مکان های پر رفت و آمد، از جمله اتاق کپی و اتاق کارگزینی با کمک پارتیشن بندی از سایر بخش ها که رفت و آمد کم تری دارند، جدا شوند. تفاوت سیستم داکتینگ پارتیشن های اداری آرفونی با سایر مدل ها در این است که نیازی ندارید برای جابجایی و تعمیرات کل پارتیشن یا قسمتی از آن را باز کنید . کاربرد این محصول محدود به فضای خاصی نیست و از فضاهای بزرگ تا کوچک، دارای دکوراسیون مدرن و سنتی، مسکونی، صنعتی و اداری و هر مورد مشابه دیگری را دربر می گیرد. در این سبک از شلوغی و ازدحام اشیاء خبری نیست. این مدل نوعی از پارتیشن اداری دوجداره بسیار سبک , مدولار و شیک است و براحتی قابلیت تعویض پنل دارد .

همان طور که پیش تر نیز ذکر شد، پارتیشن های اداری در دو مدل تک جداره و دو جداره عرضه و اجرا می شوند. هدف اصلی و ابتدایی به کارگیری پارتیشن ها، جداسازی و تقسیم بندی فضای موجود است که از این طریق موقعیت هایی مجزا پدید می آورد، اما امروزه نقش دکوراتیو و تزیینی آن نیز رو به افزایش است. و همچنین برای دفاتری که در آنها از سقف کاذب استفاده شده است امکان اتصال پارتیشن به سقف از طریق سوراخ کاری وجود ندارد . شما میتوانید هر قسمت را با استفاده از پارتیشن از هم جدا کنید و از هر قسمت به عنوان یک دفتر جداگانه استفاده کنید . در یک جلسه­ گروهی که نیاز به همفکری و مشارکت افراد دارید، به جای­ میز چهارگوش ­همیشگی­تان از یک میز مدور استفاده­ کنید. فضای مورد نیاز برای کارمندان در حالت نشسته یا ایستاده ، مبنایی برای محاسبه ی حداقل فاتصله بین میزها و میز تحریرها است (حداقل فاصله مطلوب 10 متر) صندلیها باید قابل تنظیم چرخدار و مبله و مجهز به پشتی تکیه دادن باشند. برای مثال هنگام انتخاب میز برای طراحی داخلی اداری ، به دنبال مدلهای کلاسیکتر باشید.

گروه صنعتی آرا فرم نیرا با برند آرفونی از سال 90 فعالیت خود را شروع کرده و به عنوان مشاور و مجری تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای اداری و تجاری میباشد، این شرکت مفتخر است که به بیش از 500 پروژه در ارگان های دولتی و خصوصی خدمت رسانی نموده است که از اهم آنها به پیوست به حضورتان ایفاد میگردد. گروه آرفونی با بهره گیری از تکنولوژی روز و استفاده از طراحان خوش فکر از سال 90 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع پارتیشن و پارتیشن بندی فضاهای اداری شروع کرد. چیزی که در خصوص طراحی داخلی و دکوراسیون اداری شیک باید به آن توجه کرد، متعادل نگه داشتن دما است. آسمان دکور در لیست شرکتهای دکوراسیون داخلی اصفهان قرار دارد و با داشتن تیم خلاق در اجرا، راهکارهای خلاقانه استفاده از فضاهای محدود ، نور پردازی و… شما از طراحی دکوراسیون داخلی شرکت خود چگونه استفاده میکنید؟ اگر در طراحی داخلی فضای اداری، فضای ما کوچک است باید سعی شود در طراحی داخلی اینگونه فضاهای کوچک از کمد ها و قفسه های مخصوص اداری استفاده شود تا محل کار ما از نظم و انضباط بیشتری برخوردار شود. از طرف دیگه ، اگر فضای اداری شما از نظر معماری مدرن و به روز است ، از وسایل و اکسسوری های قدیمی و عتیقه استفاده کنید تا به کمک معماری داخلی، عمق و شخصیت مورد نیاز در کل فضا تزریق بشه.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی داخلی سنگ ادراری وب سایت خود باشید.