صبح با شکم خالی میل کنید

اِس اَلیل سیستینِ موجود در این ماده در مقایسه با آلیسین موجود در سیر خام بسیار پایدارتر بوده و قابلیت جذب بالاتری هم در دستگاه گوارش دارد که میتواند خاصیت آنتی اکسیدانی آنزیمها را تقویت کرده و همچنین یک تصفیه کننده قوی رادیکال آزاد هم به حساب می آید و میتواند مانع از التهاب سیستم عصبی در بدن نیز بشود. تحقیق روی موش ها نشان داده است که موش هایی که در اثر مصرف غذاهای چرب، دچار چاقی می شوند، با مصرف سیر سیاه در طول یک تا دو ماه، به مرور لاغر شده و آثار بهبود در کبد و کاهش چربی خون در آن ها مشاهده می شود. در پاسخ باید بگوییم که با مصرف این ماده غذایی، فرمان کاهش اشتها از طریق پیام هایی به مرکز کنترل اشتها در هیپوتالاموس فرستاده شده و به دنبال آن افزایش هورمون آدرنالین موجب می شود تا سوخت و ساز بدن افزایش پیدا کند. جامعه هدف این محصول در بحث خارجی صادرات به کشور هایی نظیر ترکیه، روسیه، هند، پاکستان، عراق و…

فروش سیر تازه سیاه در سراسر کشور انجام می شود . البته، می توان آن را پس از حدود ده روز خورد، اما اگر میخواهید خیلی خوشمزه شود، باید تا ۴۰ روز صبر کنید. با خرید برگ کاری میتوانید آن را در انواع پلوهای پرادویه و خورشهای ایرانی استفاده کنید. از لبه بزرگ چاقو برای له کردن سیر استفاده کنید. اگر دارای این مشکلات هستید و قصد خرید سیر سیاه در شیراز را دارید بد نیست بدانید که سیر سیاه یکی از موثرترین فراورده ها در درمان زود انزالی و نعوظ می باشد. امروزه در کشور ما روزانه ۳۰۰ نفر در کشور بر اثر عوارض قلبی فوت می کنند. این ترشی ویتنامی بخش مهمی از آشپزی این کشور است که به منظور همراهی با ساندویچ مشهور این منطقه یعنی ساندویچ بان می (Bahn Mi) طراحی شده است، چون همانطور که میدانید یکی از کارکردهای مهم ترشیها، استفاده از آنها در انواع ساندویچ است. سیر سیـاه منبعی انرژی زا بوده و امروزه عده بسیاری در سراسر جهان از آن به عنوان چاشنی و طعم دهنده در غذای خود استفاده می کنند. با توجه به اینکه فروکتان ها سازنده اصلی عطر و طعم هستند ، بنابراین مقدار کم شده آنها به این معنی است که سیر سیاه از طعم تازه کمتر طعم دار خواهد شد.

در واقع دلیل پر طرفدار بودن این نوع از سیر به همین موارد ذکر شده بر می گردد. سیر سیاه برای کبد چرب افرادی که تحرک کافی ندارند می تواند بسیار مفید باشد چرا که اغلب افرادی که به کبد چرب مبتلا می شوند از تحرک کافی برخوردار نیستند و ورزش نمی کنند. سیر تازه می باشد، زیرا از بروز بیماری های قلبی جلوگیری کرده و فشارخون را کاهش می دهد و خون… امروزه علاوه بر رعایت رژیم های غذایی مختلف و فعالیت ورزشی توصیه شده، مصرف دمنوش و ترکیبات طبیعی و گیاهی، یکی دیگر از راهکارهای پرطرفدار و موثر مکمل، در مسیر کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام به شمار می آید. سیر سیاه از جمله محصولات بسیار پرکاربردی است که امروزه نیز به طور گسترده ای در تولید محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه بیشتر در خصوص این موضوع و همینطور مزایای استفاده از آن صحبت خواهیم کرد. اما شخصاً سه زمان بندی توصیه می کنیم. این ترشی معمولا با نسبت برابر هویج و ترب سفید و یا یک سوم هویج و دو سوم ترب و یا برعکس درست میشود که این بستگی به این دارد که شما غلبه کدام رنگ را بیشتر دوست داشته باشید، اما معمولا اگر بخواهید یک رنگ را بیشتر نشان دهید، سهم ترب در این میان بیشتر است.

۴. بعد مقداری پودر چیلی اضافه کنید و آن را روی شعله پایین تفت دهید. در این میان بعضی افراد خلاقیت به خرج داده و مقداری کدو سبز را خلال کرده و یا اینکه به جای ترب سفید از ترب سیاه استفاده میکنند که در اینصورت نمیتوان به آن ترشی ویتنامی اصل گفت. ۲. داخل کاسهای کوجک، آب، سرکه و شکر را بهم بزنید. سپس پودرهای ادویه و نمک را اضافه کنید و بهم بزنید. ۱. وسط کلم بنفش را جدا کنید و آن را خیلی ظریف برش بزنید. ۷. در نهایت سرکه را افزوده و میزان نمک را چک کنید. این ترشی را نهایتا به مدت ۲ هفته میتوان در یخچال نگهداری کنید. مهدی شرافت قهرمان بدنسازی را به صورت لذت بخش و اصولی به شما آموزش خواهد داد. در اینجا برای درست کردن ترشی اصل ویتنامی، شما فقط مجاز به استفاده از ترب سفید هستید که رنگ آن در کنار رنگ نارنجی هویج یک طرح زیبا و عالی در شیشه ترشی ایجاد میکند. برای این ترشی از سرکه سیب استفاده میشود، اما شما میتوانید از سرکه قرمز هم به جای آن استفاده کنید. برای ساندویچهای کبابی، برگر یا ماهی، همراه با سبزیجات برشته یا انواع رپ و ساندویچ گیاهی مثل فلافل که واقعا عالی است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سیر سیاه از کجا بخریم لطفا از سایت ما دیدن کنید.