شکست پیشرو از موفقیت – یک نقد مفهومی

[ad_1]

مقدمه

طبیعت انسان به ناچار در همه موارد اشتیاق برای رسیدن به موفقیت و شکوه و عظمت. انسان را متوقف خواهد کرد به توسعه اگر آنها نمی آرزوی موفقیت. در حال حاضر وجود دارد یک زن و شوهر از سوالات که جالب و skeptically به نظر می رسد در ذهن ما است. مفهوم موفقیت و شکست سیستماتیک یعنی فقط انواع خاصی از افراد می تواند به موفقیت برسد نقطه; در حالی که دیگران سرنوشت را هلاک طول مبارزه و یا آن را خود انسان است که انتخاب خود سرنوشت ؟ چگونه باید گذشته ما نقش مدل موفق قابل ملاحظه ای که در جهان در حال توسعه روز به روز آنها چه بود نقشه راه برای موفقیت است ؟ پاسخ به این سوالات اختصار موجود در این مقاله است.

موفقیت از آن به عنوان تحقق برخی از هدف در حالی که شکست به نافرجام در انجام این کار است. انسان مبارزه به سادگی به معنی قوی تلاش های انجام شده در یک سفر برای رسیدن به مقصد مورد نظر یا برای به انجام رساندن یک هدف خاص. در طول یک مبارزه یکی ممکن است دستیابی به موفقیت را یکی پس از دیگری یا در نهایت در شکست; یک مسیر مستقیم یا یکی ممکن است تجربه شکست در حال حاضر و دوباره اما همچنان خود را/سفر تا موفقیت تحقق یابد; یک مسیر پیچیده. این مسیر پیچیده به وضوح آشکار است که شکست را می توان پیشرو از موفقیت است. جان کهو Kehoe در کتاب خود “قدرت ذهن در قرن 21” به درستی اشاره کرد “بسیار به ندرت فرصت ایستادن و یک پرچم موج در شما; آنها بیشتر احتمال دارد آمده است مبدل به مشکلات و شکست”.

در طول یک مبارزه فرد ineluctably, چهره, موانع مانند موانع حواس او را پرت و مشکلات است. موانع را می توان نامرئی یا مرئی درونی و یا بیرونی. برای مثال تعویق نسبت به برخی از کار ایجاد یک داخلی/نامرئی مانع در حالی که از اتمام کار در یک زمان خاص; در مقابل پرداخت نامناسب دولتی مالیات قابل مشاهده/بیرونی مانع در حال اجرا یک کسب و کار است. حواس پرتی انتقال یک فرد از طریق کار, شاد, سرگرمی/وحشتناک مداخلات. طبیعی مشکلات هستند نه مانع و نه حواس او را پرت; بلکه آنها ذاتی inevitabilities از زندگی است. آنها عبارتند از پیری, محل, تولد, خانواده, تولد, محدود قدرت فیزیکی ، این موانع عبارتند از دلایلی است که چرا ما نتوانیم روشن و خاموش.

نقشه راه برای موفقیت

ما ممکن است دسته بندی مردم به دو گروه و دستاوردهای غیر دستاوردهای. دستاوردهای کسانی هستند که موفقیت فوق العاده; از سوی دیگر غیر دستاوردهای کسانی هستند که با مشکلات/شکست و در نهایت رها کردن. هر دو گروه از دستاوردهای و غیر دستاوردهای چهره موانع مختلف از زمان به زمان در طول مبارزه, اما راه خود را از مبارزه با آن موانع مختلف است. شما تا کنون متوجه شده است که چگونه برخی از دانشمندان معروف و مهندسین و تجار و پزشکان و وکلا و کارآفرینان موفق شد ؟ و… کلید موفقیت خود را مثبت طرز فکر و عاقلانه کار کردن روش.

طرز فکر مثبت شامل خوش بینی و مثبت نسبت به آیتم های موجود/اطراف. خوش بینی حیرت انگیز است که در آن وجود دارد, اگر چه در ذهن فرد است اما می توانید او را/او را به زندگی پویا و امیدوار. یک جنبه از خوش بینی است که آن را حفظ انگیزه یک فرد حتی اگر او نتواند در حالی که اجرای یک وظیفه خاص. مثبت انتظار و یا به دنبال خوب; به جای انتظار و یا به دنبال بد است. برای مثال اجازه دهید ما را به یک شیشه ای که نیمه پر از آب در مقابل یک گروه از مردم و درخواست آنها را به ما بگویید آنچه آنها فکر می کنم در مورد آن. یک منفی محور فردی اصرار دارند که شیشه نیمه خالی; در حالی که یک مثبت-فرد محور به دولت است که شیشه نیمه پر شده است. تحقیقات می گوید که مردم با طرز فکر مثبت فورا پیدا کردن راه حل(ع) به پیچیده ترین مشکلات و بیشتر عمر/دستاوردهای بیش از دیگران است.

بنیاد مثبت نهفته در صحبت کردن و یا خودکار-پیشنهاد. صحبت کردن با خود است جریان ناگفته افکار ظاهر می شود در ذهن هر طوری که اغلب. آنها ممکن است مثبت یا منفی باشد. مثبت صحبت کردن با خود باعث می شود کسی خوش و ادب; در مقابل, منفی صحبت کردن با خود باعث می شود کسی بدبین و discourteous. حکمت و دانش هم ابزارهای حیاتی برای رسیدن به طرز فکر مثبت. حکمت نامشهود توانایی کمک می کند که فرد را موثر تصمیم گیری درست آن افزایش یافته است از طریق تجارب روزمره و تفکر. دانش و اطلاعات از هر گونه واقعیت آن است که به دست آورده از طریق یادگیری و آموزش و پرورش. تفکر بیش از حد کمک می کند تا در ایجاد طرز فکر مثبت. آن است که تمرکز عمیق در سکوت به دست آوردن آرامش/توانبخشی. مراقبه کمک می کند تا در محدود کردن افکار منفی و تقویت چشم انداز مثبت. گفته شده است که درد و رنج است که با توجه به قطع ارتباط با روح ما; مراقبه کمک می کند تا ما را به ایجاد اتصال است.

برای تبدیل شدن به حتی بیشتر مثبت انسان باید زندگی associational و جمعی زندگی صمیمانه و عمیقا. برای این منظور مردم باید به منظور توسعه یک حس همدردی و همچنین همدلی نسبت به همکار مردم است. این به عنوان یک نتیجه, کمک می کند جامعه به زندگی خوش و خرم و بدون خشم بسیار ریشه یک طرز فکر منفی. علاوه بر این, با, همراه با مثبت متفکران مردم می توانند با اشتراک گذاشتن ایده ها و افکار و اطلاعات در یک راه مثبت بدون تخلیه انرژی ذهنی خود را. حمایتی نکته برای زندگی مناسب جمعی زندگی برگرفته از کتاب “قدرت ذهن در قرن 21” نوشته شده توسط جان کهو Kehoe است: “ما همه اعضای همان خانواده جهانی و نیز باید خودمان را در دسترس به یک دیگر بیشتر محبت و انجام راه اگر ما مایل به رشد است.”

در حال حاضر شما ممکن است نسبتا مثبت تر اما به موفقیت مثبت است و نه تنها ابزار وجود دارد باید عنصر دیگری در فرمول. این عنصر نشان دادن است/اتخاذ عاقلانه کار رویکرد در حالی که انجام یک کار. این شامل تحقق درونی, گرایش برنامه ریزی, مدیریت زمان و حفظ سلامت است.

در واقع هیچ کس کامل نیست یعنی ممکن است در اجرای برخی از مشاغل خاص در حالی که فقیر در انجام کارهای دیگر. این نشان می دهد که تحقق تمایل ما در شروع است حیاتی برای موفقیت است. رفتن در برابر حق گرایش حماقت است و می تواند ایجاد مشکل(ع) در آینده آینده. برای مثال اگر یک تمایل است که مهندسی و فرد شروع به مطالعه در مورد داروهای, در, شروع, او/او خواهد شد مشکلات و در نهایت فرد خواهد شد و نه قادر به تبدیل شدن به موفق پزشکی متخصص و نه قادر به تغییر رشته به راحتی.

برنامه ریزی است که به ترتیب از a to-do list/برنامه برای انجام این کار(s) که در مقاطع مختلف و یا در یک سقوط کرد از بین بردن. برنامه ریزی در مسائل متعدد/موارد ضروری است برای برنده شدن/موفقیت. فقط انجام کار تکانه یعنی بدون برنامه ریزی نه تنها منجر فرد نسبت به سر و صدا بلکه او/او قادر نخواهد بود برای تکمیل کار کارآمد. همه افراد موفق طرح با دقت و خلاقانه نسبت به کار خود را.

مدیریت زمان با استفاده از زمان در راه کارآمد ترین و موثر است. برای مدیریت زمان فقط به طرح خود اولویت innovatively طوری که فرد نیز می شود زمان برای فعالیت های دیگر حتی پس از اتمام کار است. این دارای مزایای بسیاری مانند آن منجر فرد نسبت به هیچ فرسودگی شغلی و به طور کلی فردی دستیابی به بیشتر. همه در همه, با مدیریت زمان عاقلانه می تواند پایان کار خود را به طور پیوسته و به طور کامل.

در طول همه این ما نباید غفلت یک عبارت مشهور: “سلامت ثروت است”. سلامت یک مفهوم جامع آن شامل قدرت بدنی قدرت های روحی و معنوی سلامتی یک فرد در حالی که ثروت است که دارای فراوانی دنیوی موارد به عنوان مثال پول و اموال ، اما در این بیانیه بهداشت نقل شده است به عنوان (بزرگترین) ثروت. هیچ هدیه ای بهتر دیگر از داشتن سلامت خوب. آن را باید در ذهن نگه داشته شود که بدون سلامتی است نه شادی واقعی و نه دلخواهی موفقیت است. چندین روش سالم ماندن به عنوان مثال صرف زمان در محیط زیست طبیعی, خوردن یک رژیم غذایی متعادل بدنی و ورزش به طور منظم نوشیدن مقدار مناسب آب ،

با در نظر گرفتن رویکرد مذکور از کار به حساب ما می گویند چهار بعد از انسان مبارزه به شرح زیر است:

  1. بدون داشتن طرز فکر مثبت اما عاقلانه کار رویکرد (هدر تلاش),

  2. داشتن طرز فکر مثبت اما هیچ کار عاقلانه رویکرد (آرمان گرایی),

  3. داشتن طرز فکر مثبت و عاقلانه کار رویکرد (بزرگترین موفقیت) &

  4. بدون داشتن طرز فکر مثبت و هیچ کاری روش (شکست مطلق)

سخنان پایانی

در این مقاله از آن شده است به تصویر کشیده شده است که شکست اجتناب ناپذیر بخشی از زندگی یعنی آنها به نظر می رسد در حال حاضر و پس از آن, اما, موفقیت, می توان متوجه شد که حتی پس از تجربه شکست(s). علاوه بر این برای رسیدن به بزرگترین موفقیت یک رویکرد جامع (بالا-با توجه به نقشه راه موفقیت) باید اجرا شود. آیا یکی است ضعیف یا قوی و آموزش دیده یا ندیده هوشمند و یا کسل کننده با تجربه یا بی تجربه, خوش بینانه یا بدبینانه پرشور و یا بی تفاوت; همیشه وجود دارد یک امکان برای فرد به موفقیت یا پایین و یا بالا. من می خواهم پیگیری و نتیجه گیری در این مقاله با ذکر یک ضرب المثل از Tokuchi Toua شخصیت از تلویزیون نشان می دهد (One Outs) ایجاد شده توسط Shinobu Kaitani: “یک کم احتمال آن صفر نیست”.

[ad_2]