شناسایی پرندگان در جزیره جکیل – پرنده و انواع و ویژگی های برای تماشای پرنده موفقیت

[ad_1]

جزیره جکیل یکی از گرجستان برتر سایت برای شناسایی پرندگان است. از آنجا که جزیره در اقیانوس اطلس هوایی پرندگان مهاجر (و یکی از 18 سایت همراه استعماری ساحل کوهپیمایی دنباله) آن را به بازدید از انواع پر طرفدار آگهی مهاجرت مثل برف پرندگان به آب و هوای بهتر.

بهترین زمان برای شناسایی پرندگان در Jekyll هستند بهار و پاییز. به خصوص زمان خوبی است که در ماه اکتبر در جزیره جکیل پرنده نگری و طبیعت جشنواره است.

چه نوع پرندگان می تواند شما را در جزیره جکیل? متعددی وجود دارد که برجسته گونه است که یا بازدید از جزیره و یا آن را به خانه خود را. این لیست در حالی که نه جامع فراهم می کند راهنمایی برای شناخت برخی از جزیره بالدار بازدید کنندگان است.

ودینگ پرندگان:

  1. چوب Storks – این ودینگ پرندگان (بخشی از خانواده لک لک) عمدتا سفید با سر قهوه ای و سیاه چهره است. هنگامی که این پرندگان در حال پرواز نگاه کنید به صورت یک نوار سیاه در لبه انتهایی بال خود را. طولانی خود را پایین منحنی صورتحساب زرد.
  2. Sandhill جرثقیل – فلوریدا گونه از این جرثقیل گاهی قطره در جزیره جکیل. Sandhills هستند, قد بلند, پاهای, پرندگان رنگی خاکستری به طور کلی با گونه سفید و قرمز-رنگ پیشانی. این جرثقیل در حال گاهی اوقات اشتباه با Blue Heron. Sandhill جرثقیل اما پرواز با گردن خود را دراز; herons پرواز با گردن خمیده به یک “S” شکل است.
  3. آبی Herons – یکی دیگر از بزرگ wader herons باید تخته سنگ-پر رنگی مایل به قرمز-قهوه ای ران و سر سفید آراسته با یک جفت متمایز سیاه plumes انتهایی از جلو به پشت سر خود را.
  4. Egrets – وجود انواع مختلفی از egrets اما بسیاری از آنها سفید با خاکستری و نارنجی صورتحساب.

ساحل پرندگان:

  1. مرغان – چندین گونه یا سفر و یا زندگی در جزیره جکیل. اندازه های خود را از محدوده متوسط تا بزرگ است. برای اکثر آنها سفید و خاکستری پرهای سیاه و نشانه گذاری بر روی سر خود را و بال. مرغان خواهم به اویختن در ساحل و گاهی نادر مرغان را ظاهر.
  2. لوله کشی Plovers – این پرنده در خطر انقراض گونه است. لوله کشی Plovers در حال شن و ماسه های رنگی و به اندازه گنجشک. بزرگسالان زرد-نارنجی, پاهای, سکس با سیاه, visor-مانند باند در سراسر پیشانی خود را کشش از چشم به چشم. آنها همچنین باید حلقه های سیاه و سفید در اطراف گردن خود را.

پرندگان دیگر:

  1. Ospreys – شاهین-مانند رپتورز ospreys رشد حدود 2′ ، آنها قهوه ای در خود فوقانی بدن هستند و مایل به خاکستری بر روی سر خود را و undersides. عقاب بال سیاه و سفید هستند و آنها لباس سیاه و سفید “ماسک”.
  2. عقاب طاس – این شکوه پرندگان (ما نماد ملی) خال خال شده است در اطراف جاده همراه جکیل نهر و در راکون کلید. آنها با اجسام سیاه و سر سفید و گردن و قوی منحنی زرد و نارنجی رنگ منقار.
  3. سیاسی – شامل زرد سسک; کاردینالز; Tanagers; Grosbeaks; Mockingbirds; و بسیاری از بیشتر.

وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از گونه به ذکر است در یک مقاله کوتاه. بهترین شرط بندی شما برای به درستی شناسایی پرندگان در جزیره جکیل است را به خوبی راهنمای درست مانند پترسون راهنمای درست به پرندگان از شرق و مرکز آمریکای شمالی.

شما همچنین نیاز به یک جفت کیفیت دوربین دوچشمی یا یک محدوده. یک دوربین دیجیتال است که باید به عنوان به خوبی به عنوان یک مجله توجه داشته باشید به پایین پرندگان را شناسایی کنید.

شناسایی پرندگان آسان است در جزیره جکیل و شما همیشه باید مقدار زیادی از بالدار افراد به عمل است. اما نمی تواند از خود راضی – شما نمی توانید خودتان را یک مرغدار تا زمانی که شما یاد بگیرند به رسمیت شناختن یک پرنده با آهنگ آن.

قادر بودن به نام یک پرنده به دنبال خود را در این آشنایی یک بعد کاملا جدید به تماشای پرنده است. آن را ترک خواهد کرد شما با یک احساس رضایت و موفقیت را برای سال آمده است.

[ad_2]