شما باید یک وبلاگ ؟

[ad_1]

یک وبلاگ است که یک نوع از وب سایت است. این اجازه می دهد تا صاحب وب سایت به راحتی نوشتن پیام های که ارسال شده به سایت به طور خودکار اغلب در یک مجله یا دفتر خاطرات-مانند ، به خصوص جذاب چیز در مورد وبلاگ است که خوانندگان خود را می تواند نظر به پست های خود را نسبتا به راحتی و یک جریان مداوم از تازه مکالمات نتیجه. (این چیز خوبی است.)

در اینجا سه دلیل برای در نظر گرفتن یک وبلاگ:

1.به جای خود Ezine

اگر شما در حال حاضر ezine شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن جایگزین کردن آن با یک به طور منظم در وبلاگ منتشر. این به این معنی با استفاده از وبلاگ خود به انتشار مجله نوشته و سپس وقتی که می آید زمان برای برقراری ارتباط با لیست مشترک خود را, شما, گزیده ای برخی از موارد از وبلاگ خود و ارسال آن را به عنوان خود را ezine.

این موجب صرفه جویی در شما را از ایجاد مقالات ویژه تنها برای ezine شما. در بسیاری از موارد می شود آن را آسان تر برای شما برای نوشتن در قالب وبلاگ (کوتاه و شیرین) بنابراین شما صرفه جویی در وقت. خوانندگان لذت بردن از عملی “خبرنگار-مانند” طبیعت از وبلاگ ها به جای ezines و به تدریج به احساس می کنید که آنها در گفتگو با شما به صورت روزانه. شما را تبدیل به بخشی از خود را هر روز دایره از دوستان و همکاران که منجر به شما تبدیل شدن به خود منابع طبیعی در این موضوع تخصص خود را.

2. برای ایجاد سریع و کثیف محیط یادگیری الکترونیکی یا e-Campus

برای کسانی از شما که ارائه TeleClasses و یا برنامه های دیگر که می خواهید به یک صفحه وب از منابع یادگیری, لینک, یادداشت های کلاس و صوتی و…. یک وبلاگ می تواند یک راه بسیار خوبی برای گرد هم آوردن یک e-Campus.

اگر به شما ارائه یک کارگاه مربیگری/مشاوره یا حتی یک راه حل نرم افزار و شما می خواهید فورا به اضافه کردن ارزش به مشتریان خود و ایجاد یک “مشتری/دانشجو صفحه منابع” با استفاده از یک وبلاگ. این می شود یک محیط است که دانش آموزان می توانند در مطالعه بیشتر و جذب مواد خود را. شما و مشتریان شما همچنان به بهره مندی از تخصص خود را حتی اگر شما از لحاظ جسمی نمی وجود دارد; آنها آن را انجام دهد در سرعت و کم هزینه به شما.

یک بار دیگر به دلیل وبلاگ نویسی باعث می شود آن را آسان برای شما به طور مداوم به روز رسانی وب سایت خود را بدون mucking در اطراف با FrontPage یا DreamWeaver, شما صرفه جویی در وقت و انرژی انتشار به اینترنت.

3.) فقط برای تفریح و خنک می شود

اجازه دهید آن صورت بخش بزرگی از دلیل شما تعجب در مورد وبلاگ است زیرا آن را برای تلفن های موبایل مناسب است ؟ و چیزهای جدید سرگرم کننده است. پس چرا آن را امتحان کنید نه فقط به خاطر? گاهی اوقات آن را به اندازه کافی سعی کنید چیزی از آنجا که امتداد آن را به شما را نگه می دارد شما را سرحال و بیدار به امکانات. هیچ چیز اشتباه با پخش مگر اینکه شما خودتان احمق به فکر کسب و کار خود را بهبود و یا شما را به نحوی پرداخت وام مسکن در حالی که شما بازی.

بقیه آسان وجود دارد هیچ فشاری برای به دست آوردن یک وبلاگ. نه یکی نیست منفی تاثیر خط پایین خود را. بنابراین اگر چه فن آوری می تواند مجذوب ماندن متمرکز… آنچه شما از فروش به چه کسی ؟ چگونه آن را می رود ؟ که گفت: آیا ماندن کنجکاو در مورد فن آوری های جدید. بخشی از خود را حرفه ای انتخاب شده به عنوان یک آنلاین صاحب وسیله مدل سازی برای دیگران با ماندن پهلو به پهلو از چیزهای جدید است.

با در نظر گرفتن دیدن برخی از سرگرم کننده وبلاگ در این وبلاگ جستجو

موتور: http://www.blogsearchengine.com/

[ad_2]