سه “T” از رهبری موفقیت

[ad_1]

در رهبری مربیگری من اغلب به یاد چقدر مهم سه “T” رهبری هستند و برای موفقیت طولانی مدت است. به نظر می رسد که من آدرس یکی یا همه این صفات به صورت روزانه.

شما نیاز به در نظر گرفتن این مهارت ها و ترکیب آنها را به شخصیت خود را. ما هر دو می دانیم که آنها در درون شما وجود دارد. شما فقط نیاز به قادر به کشیدن آنها را به بالاترین سطح خود. آگاه باشید از هر صفت کمال عمل و در نهایت آنها را به رسمیت شناخته شده دارایی است که شما به طور طبیعی آن را به جداول هر دو خود را در زندگی حرفه ای و شخصی.

باید آن را به هر کسی که برای اولین بار “T” اعتماد است. رهبران باید قابل اعتماد, قابل اعتماد و ایجاد اعتماد مبتنی بر محیط. اعتماد اساس تمام روابط تجاری خوب. شما باید یک فرد است که دیگران می تواند به و می دانم بدون شک که آنها را وارد یک فضای امن. مردم نیاز به دانستن است که آنها می تواند اعتماد به نفس شما است که شما گوش دادن به آنها را بدون قضاوت و که شما نمی خواهد واکنش نشان می دهند به آنچه آنها می گویند تا زمانی که آنها به طور کامل به پایان رسید. شما نیاز به آنها را نشان می دهد که آنها درک شده است و هنگامی که شما پاسخ خود را پاسخ عادلانه خواهد بود. رهبران باید قابل اعتماد است. اعتماد رهبران نیز باید درست کلمه خود را. هنگامی که شما می گویند شما در حال رفتن به کاری آن را انجام دهید!

دوم “T” است حقیقت

رهبران باید همیشه خود صحبت می کنند حقیقت است. صحبت های خود را به حقیقت معنا نیست که در هر راه که شما نیاز به دادن دور اطلاعات شرکت ها یا اسرار. آن را به سادگی بدان معنی است که شما همیشه باید راستگو و در برابر این حقیقت ممکن است که شما نه فقط در آزادی به بحث در مورد شرایط خاص. صادق و روراست باشید. لازم نیست تظاهر به شخص شما نیست. اجازه دهید مردم شما را به صورت صادقانه و مراقبت از فرد است که شما هستند. هنگامی که شما به اشتباه و یا اشتباه نم اعتراف آن و ارائه راه حل های سازنده. به یاد داشته باشید که حقیقت مهم است صرف نظر از موقعیت خود و یا عنوان.

سوم “T” تدبیر است. هنگامی که شما به پایگاه خود را در یک محیط اعتماد و حقیقت شما باید استادانه با نزاکت. به عنوان یک رهبر شما باید یک حس بزرگ و آنچه به شما می گویند و تاثیر آن بر دیگران. های حقیقت خود را با دیگران باید هرگز مخل تاثیر خود را در رابطه خوب با دیگران است. در نظر بگیرید که چه و چگونه شما سوال بپرسید و به پاسخ و ارائه تکالیف به اطمینان که شما هنوز متخلف گیرنده. پیدا کردن برخی از شما می دانید و اعتماد به خود را “تدبیر” بارومتر.

سه “T” آدرس این مقاله می تواند به عنوان سنگ بنای خود را رهبری موفقیت است. می دانم که این مهارت ها هستند همه در درون شما; مطمئن شوید که به زمان به آنها را به بالا خود را به رهبری شخصیت.

[ad_2]