سه 'I's برای رسیدن به موفقیت در زندگی

[ad_1]

همه را دوست دارد موفقیت در زندگی خود را. با این حال موفقیت است نه یک افسانه است که حول محور عنصر معجزه و تخیل است. بلکه یک فرد به عبور از واقعیت های زندگی به درک موفقیت چیست. به عنوان دو چشم ضروری برای زندگی بیولوژیکی وجود دارند 'I's که ضروری برای موفقیت در زندگی است. قطعا در اختیار داشتن و اشتغال آنها اطمینان از موفقیت و رضایت هر فرد است. آنها همچنین کمک به نظم و انضباط و بهره وری در تمام جنبه های زندگی ما. سه 'I's مورد بحث قرار ذیل.

علاقه : یک فرد باید به توسعه علاقه به هر چه او می کند. دیگری نه تنها تلاش و زمان صرف شده بیهوده خواهد بود اما نژاد نارضایتی در میان مردم اطراف آن. در راه همان, بیش از شور و شوق نیز ترجیح داده است. حفظ علاقه در هر کاری نیاز به شن و سرسختی فرد است.

ابتکار اشکال دوم گام در رسیدن به هدف مورد نظر. داشتن علاقه به تنهایی کافی نیست برای به دست آوردن نتیجه است. یکی باید تلاش برای برنامه ریزی و صرف منابع از جمله زمان و ایمان دیگران است. علاوه بر این یکی باید جدید و سازگار مراحل را برای غلبه بر هر گونه سختی قابل پیش بینی. باقی مانده خوش بینانه با طرز فکر مثبت تمایل به تولید ایده های جدید.

دخالت . این مرحله بسیار مهم برای تضمین موفقیت است و آن را اشاره به 'ماندن هشدار و چسبیده به البته مجموعه ای از اقدامات است.' در صورت هر گونه شکست یا انحراف وجود خواهد داشت نه هر گونه از دست دادن علاقه و یا ابتکار. بلکه مصمم ذهن نگه می دارد و ایمان و حرکت به آینده با اعتماد به نفس. به دلیل تلاش های مداوم تولید و در نهایت موفقیت.

به سادگی با داشتن بهره می't نتایج عملکرد مگر اینکه یک فرد طول می کشد تلاش های هماهنگ برای چسبیدن به آن و همچنان در این مسیر بدون هیچ گونه از دست دادن تمرکز. اثرات سه 'I's می توان با یک مثال.

یک باغبان نگه می دارد و کار بدون مزاحمت در مورد که به بازدید از باغ و چقدر دستمزد او می شود. چرا که او دارای یک علاقه عمیق و دلبستگی به کار و همه طرح ها به رشد همه گونه از گیاهان و درختان. دخالت خود را در باغ بسیار زیاد است که او احساس می کند هرگز آن را به عنوان یک کار یا وظیفه اما از آن لذت می برد. به طور طبیعی صاحب باغ است نه تنها محدود به قدردانی و پاداش خود را صادقانه بنده اما خرس مسئولیت مراقبت از رفاه باغبان.

موفقیت های خود را نمی تواند زندگی اما sweetens دومی. هر چیزی که کمک می کند تا در گسترش صلح و شادی در جهان مقدار به موفقیت است.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *