سه راه برای استفاده از موفقیت و انگیزه نقل قول

[ad_1]

بسیاری از مردم نوشتن نقل قول های زیادی که آنها پیدا کردن در حالی که خواندن یا در حالی که گشت و گذار در اینترنت و جمع آوری آنها این نقل قول در یک نوت بوک و یا در یک فایل کامپیوتری. اگر شما شده اند جمع آوری مورد علاقه خود را, نقل قول شروع به انجام این کار در حال حاضر. این مقاله ارائه سه ایده های در مورد چگونه شما می توانید خود را در موفقیت و انگیزه به نقل از یک بار مجموعه خود آماده است.

قرار داده و آنها را در جایی قابل مشاهده است

انتخاب کنید مورد علاقه خود را در موفقیت و انگیزه نقل قول از لیست خود را و ارسال آنها را بر روی کارت های شاخص. شما می توانید پین کارت های شاخص خود را به تابلو اعلانات چسبیدن به آنها را در یخچال و فریزر خود را و یا نوار آنها را به حمام خود را آینه. ایده این است که به طور مداوم در معرض این نقل قول ها و ایده هایی که آنها در حال حاضر.

به اشتراک گذاری آنها را

آیا شما یک دوست یا عضو خانواده که رفتن را از طریق یک زمان دشوار? به اشتراک گذاری لیست خود را از موفقیت و انگیزه نقل قول با آنها را برای کمک به آنها را الهام بخش. یک راه برای افزایش لیست از نقل قول است که شما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود و یا عزیزان است که به دنبال تصاویر آنلاین و اضافه کردن آنها را به سند. که راه آنها می خواهید چیزی است که الهام بخش به نگاه را از طریق زمانی که آنها احساس کردن است.

شما حتی ممکن است بخواهید برای به اشتراک گذاشتن نقل قول ها در رسانه های اجتماعی مانند Twitter و یا Facebook. بسیاری از مردم لذت بردن از خواندن نقل قول های که دیگران پیدا کردن الهام بخش است. آن را بسیار به احتمال زیاد است که فهرست خود را از نقل قول به شما کمک خواهد کرد به دست آوردن پیروان جدید در مورد علاقه خود را در سایت های رسانه های اجتماعی.

اضافه کردن آنها را به خود را در امضای ایمیل

با اضافه کردن مورد علاقه خود را به نقل از خود را در امضای ایمیل شما خواهید بود برای کمک به الهام بخش همه شما با ارسال یک ایمیل به. علاوه بر آنچه شما انتخاب می کنید را در امضای ایمیل خود می گوید زیادی در مورد شما و نقل قول در تعيين سخت کار می کنند و به دنبال رویاهای خود را می فرستد یک پیام مثبت در مورد شما به دیگران است. مردم حتی ممکن است پاسخ شما ارسال نقل قول های مورد علاقه خود را.

نتيجه گيری

گرد و غبار کردن نوت بوک خود را پر از موفقیت و انگیزه نقل قول و یا شروع به ایجاد یک لیست از این نقل قول اگر شما در حال حاضر نیست و استفاده از آنها در سه روش بالا توضیح داده شد. البته یکی از راه های اضافی برای استفاده از موفقیت و انگیزه نقل است که هنگام تهیه یک گزارش و یا یک ارائه. در واقع من مطمئن هستم که شما می توانید آمد تا با بسیاری از راه های دیگر برای استفاده از این نقل قول.

[ad_2]