سه “ب” از رهبری موفقیت

[ad_1]

سه ب رهبری هستند و صفات است که از درون. می توان آنها را در طول زمان توسعه یافته اما ذاتی در درون هر یک از ما.

شماره یک “ب” شناور است. داشتن شناور بودن یعنی انعطاف پذیر. شما نیاز به کسی است که دارای یک قلب نور; دلگرم کننده است; unsinkable و نشاط بخشی است. شما اضافه کردن هدف به کار شما و تیم خود مشغول هستند. و به این ترتیب شما نیاز به شناور. شناور به معنی مثبت, مثبت, همیشه مثبت است. همین حالا وقت خود را صرف به دنبال چیزهایی است که رفت; آن را صرف به دنبال چیزهایی است که به سمت راست رفت و پس از ساخت بر روی آنها. رهبران باید قادر به مدیریت ، هرگز نمایش behaviior از سرزنش رئیس خود را که بسیاری از مردم نمی, شما هرگز قدرت خود را به تبدیل شدن به یک رهبر قوی. فراهم نیست و مانور چاپلوسی بلکه ایجاد یک رابطه دوستانه با رئیس خود را در همان راه به عنوان شما را از هر گونه دیگر همکاران. رئیس خود انسان است بیش از حد. شما نیاز به رول با تصمیم گیری می شود و آشکارا حمایت شده است. به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را خصوصی.

دوم “ب” رهبران باید باور است. داشتن اعتقاد در آنچه به شما می گویند و ضروری است. شما باید درست به مفروضات و اعتقادات است که شما را نگه دارید به طور واقعی در مورد, مردم, مفاهیم, یا چیزهایی. چگونه می توانید یک احتمالا منجر دیگران بدون اعتقاد به آنچه آنها انجام می دهند ؟ غیر ممکن است! مردم را ببینید اگر شما در هیچ زمان و شما شهرت خود را و توانایی خود را برای رهبری خواهد بود کاملا ناتوان. بنابراین درک آنچه که محصول خود را ارائه دهد; کشف آن را به خوبی و چین ماموریت و چشم انداز و ارزش های خود را به وضوح برای خودتان تعیین کنید اگر آن چیزی است که شما می توانید به طور کامل در باور و پشتیبانی.

سوم “B” است و رفتار است. رهبران باید نشان دهد عاطفی متعادل رفتار است. آنها باید به رسمیت شناخته شود شنوندگان و هرگز نباید بیش از واکنش نشان دادن به شرایط. رهبران باید نمایش رفتارهای که القای اعتماد به نفس در مردم است. این رفتار شامل قوی تصمیم گیری مهارت ها و توانایی پذیرفتن و یا به اشتراک گذاری مسئولیت موفقیت و شکست. یکی باید محترمانه رفتار مانند بودن در زمان برای جلسات احترام به نظرات دیگر و قادر به حفظ بی طرفی. چگونه یک رهبر در واکنش و پاسخ به چالش ها اغلب مجموعه سرعت برای اعضای تیم است. اگر تیم درک که رهبر است, غرق,, تاکید, و یا در غیر این صورت از دست دادن اثربخشی اعضای تیم ممکن است به نوبه خود تبدیل به پریشان و بی اثر است.

رهبران باید به طور مداوم در تلاش برای عملکرد مطلوب. این شامل عملکرد خود شرکت تیم های, و همه کارکنان.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *