سهام خصوصی

[ad_1]

مقدمه

سهام خصوصی و متوسط دراز مدت سرمایه گذاری ارائه شده در ازای سهام در بالقوه رشد بالا unquoted شرکت. سهام خصوصی جدید نیست-آن را در اطراف در اشکال مختلف برای تقریبا 25 سال از جمله وحشی در دروازه سبک تصاحب خصمانه از RJR Nabisco توسط Kohlberg Kravis Roberts (KKR) در سال 1989. سهام خصوصی پررونق است با خریداری شرکت های آماده برای بالا بردن بیشتر از رکورد قبلی از $215 میلیارد دلار در سال 2006. PE یک اصطلاح گسترده است که معمولا اشاره به هر نوع عدم مالکیت عمومی سهام و اوراق بهادار است که ذکر شده در بورس. پلی اتیلن بسیار ‘مردم’ کسب و کار و سرمایه گذاری حرفه ای درگیر و تعامل خود را به عنوان یک تیم خواهد بود یک کلید در تعیین بازده صندوق. حقوق صاحبان سهام به طور کلی دیده شده توسط شرکت های که عامل تاریخچه یا سابقه برای دسترسی پایین تر و هزینه سرمایه جایگزین, اما نیاز به سرمایه برای رشد یا گسترش. این سهام است و نه یک گلوله نقره ای و نه یک نیروی تاریک.

خریداری

خریداری خانه های در حال تجاوز به بازارهای عمومی است. خریداری گروه ها درست مثل کنگلومرا. Buyouts تولید شده اند بخش زیادی از سهام خصوصی سرمایه گذاری با ارزش و افزایش سهم خود را از سرمایه گذاری از یک پنجم به بیش از دو سوم بین سال های 2000 و 2005. خریداری و صندوق املاک و مستغلات باید هر دو انجام می شود به شدت در چند سال گذشته در مقایسه با سایر دارایی ها از جمله سهامی عام قطعا یک عامل در سپر جمع آوری کمک های مالی است که هر دو لذت می برد از دیر شده است. خریداری افرادی که پادشاهان از تپه و کارشناسی ارشد از جهان به طور ناگهانی دیده می شود به عنوان مردم عادی.

اروپایی

اروپایی سرمایه است که نشان از افزایش مداوم تعداد موفق VC-حمایت قابل توجه شرکت ها و خروجی. تازه های سهام خصوصی جذب سرمایه تصویب 100 میلیارد آستانه رسیدن به 112 میلیارد دلار در سال 2006 تنها سطح مشابه به پایتخت جدید مطرح شده از طریق عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس در همان دوره است. تازه های سهام خصوصی و سرمایه را فراهم می کند یک منبع حیاتی مالی برای شرکت های در حال رشد در سراسر همه بخش های صنعت. اروپایی متمرکز وجوه حساب 26 درصد از بازار جهانی در مجموع در حالی که بودجه با تمرکز بر آسیا و دیگر نقاط جهان برای باقی مانده حساب 11 درصد است.

استون

استون در زمان خود در ژوئن 22; IPO خود را بزرگترین از سال 2002 مطرح $4. استون عملکرد است حتی بدتر از آن از قلعه گروه سرمایه گذاری آخور از سهام خصوصی و صندوق های تامینی که رفت و عمومی در ماه فوریه است. استون بزرگترین خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت در جهان است. استون املاک و مستغلات منابع انجام داده اند و حتی بهتر – تا 29 درصد در هر سال از سال 1991. استون یک رکورد در سال 2006 با تکمیل 101 میلیارد دلار در buyouts میان تاریخی میزان جذب سرمایه و معامله فعالیت در ایالات متحده استون مانند بسیاری دیگر از شرکت های سهامی خصوصی ساخته شده است که بسیار از آن پول در خریداری کسب و کار-کسب ارزش شرکت های دولتی با استفاده از پول قرض گرفته شده مصرف آنها را خصوصی بهبود آنها و فروش آنها را در سود است. استون اخیر $39 میلیارد دلار خرید سهام خواص دفتر اعتماد نشان داد که تعداد کمی از معاملات بیش از حد بزرگ برای این نسل جدید از سرمایه گذار.

سرمایه گذار

سرمایه گذاران در صندوق های سهام خصوصی شامل افراد ثروتمند, شرکت های بیمه, کالج اوقاف و صندوق های بازنشستگی.

نتيجه گيری

PE مسئول 1 در هر 5 دلار صرف شده است. سهام خصوصی سرمایه گذاری دارایی کلاس توصیف سرمایه گذاری خصوصی در بخش خصوصی برگزار می شود (به عنوان مخالف به داد و ستد عمومی) شرکت. سهام مورد علاقه دارایی کلاس برای مدیران حرفه ای به دلیل آن است که در طول تاریخ تولید شده برتر بازگشت. PE علاقه مند است در دراز مدت عملکرد شرکت.

[ad_2]