سالن عقد شرق تهران

به دلیل اینکه شما در روز عروسی به مکانهای مختلفی از شهر میروید، آرایشگاه، گلآرایی ماشین، آتلیه و عکاسی با کمبود وقت مواجه میشوید باید موقعیت دسترسی آسانی برای تالار داشته باشید. اگر تعداد مهمانها زیاد است باید تالار یا باغ تالار بزرگ باشد بطور دقیق جا برای همه باشد و اما اگر تعداد مهمانهای شما کم هست باید تالار یا باغ تالار کوچک سالن عقد جهرم باشد.

بهخصوص مهمانهای که بچه کوچک و یا افراد مسن به همراه دارند؛ و جای را برای تالار انتخاب کنید که با آتلیه و آرایشگاه شما مسیر نزدیکی داشته باشد بههرحال شما هم باید به تالار بروید و با گرفتن وقت از شما با برنامهریزیهای که برای جشن خود دارید تداخل ایجاد میکند. حتماً چک کنید چند بار و خودتان درخواست کنید از مسئول تالار که تمیزی و نظافت کافی را داشته باشند. آدرس باغ و تالار آفرودیت واقع در پردیس، خیابان کرشت، خیابان هنرمندان، خیابان طوبی است. به انتخاب خود موزیکهای ملایم و زیبا برای سرگرم کردن مهمانان به مدیران تالار پیشنهاد کنید و اگر شما درخواست استفاده از سازو آهنگهای محلی و بومی را داشته باشید عروسی شما خاصتر خواهد شد به آن دلیل که بین مردم ما بیشک طرف دارهای زیادی دارد، با استفاده از آتشبازیهای بیخطر برای به وجد آوردن و شاد بودن همگان در جشن خود استفاده کنید.

دفتر عقد و ازدواج مهرگان، با ظرفیت 60 الی 70 نفر بسیار زیبا و اروپایی طراحی شدهاست، شما بهراحتی میتوانید میهمانان خود را در فضایی زیبا در نزدیکی پارک ملت، به مراسم عقد اسمانیتان دعوت کنید. این مجموعه از سیستم نورپردازی حرفهای بهره میبرد و برای عکاسی عقد در فضای باز لوکیشنهای جذابی طراحی کزده است؛ طراحیهای داخلی سنتی و مدرن در کنار هم، استخری زیبا و قوها و طاووسهای این مجموعه!

سقف سالن یا باغ که مهمانها آنجا قرار میگیرند دلباز باشد و افکت و نورپردازیهای مناسبی انجام شده باشد که کمبود نور یا زیاد بودن روشنایی در هر صورت اذیت کننده نباشد، افکت نورپردازی و مشعل آرایی در فیلم عروسیتان بسیار زیبا جلوه میدهد. ممکن است هزینهی جداگانه داشته باشد یا بهعنوان هدیه برای شما انجام شود…