سازش راه خود را به خود اشتغالی موفقیت

[ad_1]

کارکنان ممکن است گله و زاری در مورد کار, رئیس, و, شرکت, اما آنها خوشحال به پرداخت چک و آنها هنوز هم کارکنان. آنها ساکن حاشیه یک استعاری استخر شنا که در آن آنها می توانند در حفظ و نگه شرکت راه آهن و سرمایه گذاری غیر مسلح و پشتیبانی نشده به آب های عمیق تر.

آن را به یک مکان امن به این محیطی منطقه راحتی که در آن بسیاری از شنا باید انجام شود و آنها می توانند باب همراه با تلاش کم و یا هیچ.

اما آنچه از روح شجاع آنهایی که تحت فشار قرار دادند از این طرف به عمیق تر و ناشناخته حرفه ای آب خود اشتغالی? چگونه آن را زندگی خود را تغییر دهید و چگونه باید آنها سود به عنوان یک نتیجه ؟ در آنچه را که آنها از آن ؟

وجود تجارت درگیر یک سازش زده می شود. حرکت نزولی این است که هرگز عاقلانه فکر می کنم که خود اشتغالی شما را به یک میلیونر یک شبه به دلیل آن را نمی خواهد. آنچه در آن ارائه خواهد شد که خوابی و نگرانی و اضطراب و کار سخت; تعداد زیادی از تمام کسانی که همه چیز.

شما باید برای انجام همه چیز شما هرگز خواب شما می تواند انجام دهد و یک هزار و تصمیم گیری در مورد شرکت شما برای مراقبت از آنجا که فرزند خود را. از آن خواهد شد مانند تلاش مورد نیاز برای بالا رفتن از شیب و سنگ پهن تپه به پاداش با خیره کننده ویستا قابل مشاهده فقط برای کسانی که رسید نشست.

ترفند این است که به فراتر از صعود و سنگ بلافاصله در مقابل شما و رفع چشم خود را بر روی این جایزه به دلیل نگرانی و بی خوابی شبانه و کار سخت هستند و فقط بخشی از سفر است.

آنچه که شما می توانید از خود اشتغالی

 1. بیشتر پول در نهایت. به عنوان یک کارمند حقوق و مزایای زمانی که شما تعطیلات آخر هفته و شب به انجام رساندن وظایف اضافی وجود دارد هیچ دلیلی برای خود را در پایان ماه پرداخت را افزایش دهد. اگر شما خود اشتغالی است که تلاش اضافی باید منجر به یک فوق العاده, فاکتور, ساخت کوسن های مالی در صورت تکیه زمان آینده.
 2. کار با مردم بهتر است. کارکنان اغلب مجبور به کار با مردم آنها را نمی توانید با و است که می تواند برای سال ها. خود اشتغالی می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید, تشکیل اتحاد قوی است که در آن می توان آنها را متقابل حمایتی همکاری با مشتریان و تامین کنندگان.
 3. خندق دفتر سیاست است. خود اشتغالی در هر نوع از کسب و کار سیستم ایمنی هستند از سیاست های دفتر زیرا آنها می دانند که دقیقا همان چیزی است که در همه زمان ها است. وجود دارد هیچ نگرانی در مورد آنچه که برخی از مدیریت جلسه تصمیم گیری در مورد آینده شغلی خود را به دلیل وجود دارد هیچ گونه جلسات!
 4. درک وضعیت واقعی شرکت است. خود اشتغالی می دانید دقیقا چه مقدار پول این شرکت در بانک چقدر آن را بدهکار و چه مقدار از آن را مدیون. دانش ارائه صلح از ذهن با از بین بردن نگرانی و شما می توانید که پول مدیریت دانش به دست در همه زمان ها با قدرتمند expense manager نرم افزار. چه تر است, شما می توانید هزینه های خود را مدیریت (با کمک یک قطعه از نرم افزار بر روی گوشی شما) چرا که شما یکی از تصمیم گیری شرکت مدیریت هزینه سیاست (در قوانین کشور شما در حال کار در, البته).
 5. لذت بردن از انعطاف پذیری. می خواهید یک بعد از ظهر آفتابی به قطع علف های هرز باغ و یا فقط نشستن در یک صندلی با خورشید در صورت خود را و یک لیوان را در دست خود را ؟ هیچ مشکل. تا زمانی که هیچ کار فشار است و هیچ مشتری مستحق توجه خود را شما می توانید انجام دهید که دقیقا و انتخاب کنید تا تاپیک از کار بعد زمانی که خورشید پایین رفته است.
 6. رفت و آمد? چه رفت و آمد? پهنای باند یک ابزار قدرتمند اجازه می دهد 21 قرن تجار به کار از خانه به عنوان اگر آنها در دفاتر در سه قاره مختلف – همه در همان زمان! اگر خانه و محل کار هستند در همان ساختمان آن لوکس به یک ساعت کار در زیر کمربند خود را (در گرم) در حالی که دیگران هنوز در حال trudging تا سرد و برفی خیابان ها برای رسیدن به میز خود, داشتن دکمه سمت چپ صفحه اصلی 40 دقیقه قبل از شما از خواب ،
 7. باز همه ساعت. رضایت مشتریان را نگه می دارد چرخ کسب و کار تبدیل. از زمان به زمان کسی را نیاز به برخی از پشتیبانی از ساعت است. اگر آن را نمی خواهد طولانی, شما می توانید ‘pop بازگشت به کار برای کمک به آنها را با فقط در مورد صفر ناراحتی به شب خود را و آنها شما آن را دوست دارم. به یاد داشته باشید متقابلا رابطه حمایت ما قبلا ذکر شد? شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما ممکن است نیاز به نفع بازگشت.
 8. لباس پایین. سه قاره? ده ساعت در مناطق? احساس رایگان به لباس با توجه به هیچ کدام از آنها. به تنهایی کار شما می توانید هر چه دوست دارید هر زمان که شما می خواهم. (هر چند ما به شما در پیدا کردن کار بهتر با پوشیدن لباس مناسب به دلیل آن را احساس بیشتر شبیه به کار و نه یک روز خاموش است. و اگر شما خود را در لباس خواب و نمی تابیده موهای خود را نمی, پاسخ به تماس اسکایپ. بودن در ژولیده لباس بسیار قابل قبول تر از اجازه دادن به دیگران برای دیدن است که شما با پوشیدن آن).
 9. آنچه که شما خوب هستید. خود اشتغالی پخش به نقاط قوت خود را اجازه می دهد شما را به انجام آنچه شما را دوست دارم و نه آنچه که شما را دوست ندارم چرا که شما بیش از حد خوب نیست در آن. شرکت های بزرگ اغلب پیچ در مشاغل حرفه ای را از رشته های دیگر به خاطر آن مصلحت به انجام این کار. خود اشتغالی هرگز مجبور به تحمل آن است.
 10. چه غذا استراحت ؟ نگاهی به یک استراحت زمانی که شما می خواهید. خوردن بستنی از یک وان با پای خود را در یک کشو میز اگر شما می خواهید به. این شرکت خود را; که می خواهم به شما بگویم که نه مجاز است ؟ (جدا از وجدان خود و خود را تربیت, البته).
 11. کنترل سرنوشت خود را. ما می دانیم افرادی که agonised برای سال در مورد تصمیم گیری برای تبدیل شدن به خود اشتغالی در نهایت قبل از لگد زدن از این طرف که استعاری استخر شنا و انجام آن است. بسیاری می گویند آن را به بهترین چیزی که آنها تا کنون در زندگی حرفه ای خود را و آنها آرزو می کنم آنها می خواهم آن را انجام داده قبل از آن.
 12. تبدیل شدن به ‘مرد’. که این هدف است. موفق خواهد بود و از نظر مالی امن با انجام چیزی است که شما خوب هستید. آن را هرگز اتفاق می افتد تا زمانی که شما گام به گام از اشتغال منطقه راحتی. آیا آن را به زودی و با حمایت حق انتخاب از طیف وسیعی از پول موجود مدیریت برنامه های که می داند آنچه شما ممکن است رسیدن به?

پاداش نهایی برای تبدیل شدن به خود اشتغالی و شروع کسب و کار خود را هنگامی که شما مشغول به کار سخت به آن را به موفق است امنیت مالی حمایت این احساس نیاز ایجاد چیزی ارزشمند از مهارت های شخصی نبوغ و فداکاری است. این احساس شبیه هیچ دیگر است. به خصوص در حالی که خوردن بستنی از وان با پای خود را در یک کشو میز…

[ad_2]