زندگی هدفمند و دستیابی به تسلط شخصی

[ad_1]

تسلط شخصی است در نتیجه تعیین اهداف و دستیابی به موفقیت است و ریشه در مستمر بهبود به خصوص نسبت به به دست آوردن توانمندی در مهارت یا دانش است. برخی از افراد بزرگ و اهداف بلند مانند بیش از بیل گیتس’ ارزش خالص $79.2 میلیارد دلار و یا ایجاد یک اپرا به اندازه امپراتوری رسانه ای. دیگران ممکن است هدف خاص اهداف مانند از دست دادن پنج پوند به شکل و یا داشتن یک زندگی در خانه صلح آمیز.

بدون در نظر گرفتن یک هدف مهم و اساسی وظیفه برای دستیابی به تسلط شخصی است که هدفمند زندگی می کنند. و یا ایجاد وضوح در سراسر آنچه شما انجام می دهند به همین دلیل شما در حال انجام آن و درک سود بیشتر از آنچه شما انجام می دهند. بهترین راه برای گرفتن این نوع از وضوح است که از طریق یک چشم انداز شخصی.

ایجاد یک چشم انداز شخصی

یک دید شخصی است که اساسا تصویر بزرگ فکر کردن. این مفهوم پشت خود را در راه هدف به دلیل آن را به شما نشان می دهد که در آن شما را به عهده دارد و می تواند تمام امکانات از جهات بسیاری که شما می توانید سفر خود را. اگر شما در حال حاضر نیست که یک چشم انداز برای زندگی خود را بهترین راه برای شناسایی یک اتصال با خود درونی خود را و شروع به تصویر یک تصویر از آینده است که شما می خواهم به.

در اینجا بسیار سریع تمرکز حواس ورزش را امتحان کنید: سعی کنید چشم خود را بسته و در واقع از دیدن خود به عنوان شخص شما خواهید بود. چه کار می کنی ؟ چه می تواند شما را ببینید ؟ چگونه می توانم شما احساس می کنید ؟ آیا شما به تنهایی و یا با دیگران ؟ چگونه افرادی هستند که مربوط به شما ؟ در آغوش این تصویر و زمانی که شما آماده هستند چشمان خود را باز کنید. در حال حاضر در حال حاضر است که در آن کار واقعی آغاز می شود. این است که اغلب سخت ترین چیز برای بسیاری از مردم به انجام, اما نوشتن آنچه شما را دیدم. ندارد به کلمات فانتزی, فقط توصیف آن را در کلمات خود را و این است آغاز گر چه هنر یک چشم انداز برای زندگی خود را.

اگر شما بخواهید هر کسی شما را تحسین چگونه آنها انجام شده و سطح خود را از موفقیت و آنها را قاطعانه به شما بگویم که آنها یک هدف را برای خود ایجاد یک برنامه ریزی و کار سخت در تسلط بر وظایف خاص. در هسته هدف آنها این بود که یک دید شخصی با پیش بینی نتیجه. بله وجود دارد ممکن است برخی از زندگی بیراهه اما چشم انداز ثابت باقی مانده و این کسی است که زندگی بر روی هدف است.

ارتکاب به انضباط

یکی دیگر از عناصر کلیدی از تسلط شخصی خود نظم و انضباط. درست مثل یک دونده در حال آماده شدن برای مسابقه دو ماراتون یکی باید به اندازه کافی منظم به دنبال یک ورزش و رژیم در حال اجرا برای اطمینان از بدن خود را آموزش دیده و آماده برای تحمل سختی از مسابقه. این همان نوع از انگیزه لازم برای تسلط بر موفقیت شخصی.

به خاطر دارم های من چشم انداز در حال اجرا به عنوان یک مثال از تعیین هدف در یک مطالعه مهارت های کلاس از دانش آموزان دبیرستانی. من به آنها گفتم که در ذهن من من خودم اجرا میشه اما من هرگز اقدام است. من باید دید و می توانید ببینید من در حال اجرا اما من عدم انضباط فردی متعهد به در حال اجرا است. من توضیح داد که انضباط برگزاری خود را پاسخگو به انجام آنچه درست است برای دیدار با اهداف خود و اهداف در زندگی است. آن انگیزه عمل است که لازم است برای تحقق چشم انداز شخصی خود و بماند.

در یک یادداشت شخصی من هنوز هم نگه دارید ثابت قدم به چشم انداز در حال اجرا و شروع گام های کوچک برای ایجاد انگیزه در خودم نسبت به آن پایان. رویکرد خود را به سمت دستیابی به انضباط فردی ممکن است به فقط به پرش و فقط آن را به عنوان شعار نایک نشان می دهد. اما همیشه انجام آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما. هیچ کس دیگری این است که بهترین شاخص تمایل قلبی خود قابلیت ها و یا شرایط شخصی. بهتر است به احساس خوبی در مورد خود و اهداف و پیشرفت از تنظیم نادرست انتظارات و بعد رها چشم انداز برای همیشه لطفا برای. زمانی که شما اقامت در این دوره بدون توجه به چه مدت آن طول می کشد که تسلط شخصی. و در زمان شما نیز باید یک داستان بزرگ برای به اشتراک گذاشتن در مورد غلبه بر موانع برای رسیدن به تسلط شخصی خواهد شد که یک محرک برای شخص دیگری. که هدفمند زندگی خود را هنگامی که تجارب مثبت تاثیر تغییر در شخص دیگری.

در خلاصه

میل به تسلط شخصی آغاز می شود با آگاهی از هدفمند زندگی می کنند. بعد یک دید شخصی است که نقشه راه برای هدایت زندگی خود را. و در نهایت انضباط ترویج عمل است که لازم است برای رسیدن به موفقیت است. برای تو بهترین ها را به سمت خود کشف تسلط شخصی.

لذت بردن از (و تجسم)!

[ad_2]