زبان انگلیسی برای مصاحبه شغلی خود را – چگونه به موفقیت

[ad_1]

اجازه ندهید که خود را در زبان انگلیسی نا امید در مصاحبه.

من به اشتراک گذاری راه شما می توانید تمرین و بهبود زبان انگلیسی خود را به طور خاص برای خود را به زبان انگلیسی مصاحبه شغلی. اگر فارسی است نه زبان مادری خود را و سپس چشم انداز یک مصاحبه به زبان انگلیسی برای کار شما را حتی بیشتر عصبی است. وجود دارد شما می توانید مراحل را برای آماده سازی و تمرین زبان انگلیسی خود را برای یک مصاحبه شغلی بنابراین شما می توانید اعتماد به نفس از موفقیت است.

تحقیقات خود را به پرسش های مصاحبه شغلی در اینترنت

آیا شما می دانید که بسیاری از مصاحبه های شغلی سایت های به زبان انگلیسی در اینترنت با نمونه سوالات مصاحبه و پاسخ برای این کار شما به دنبال? گذشته مصاحبه شوندگان حتی به اشتراک گذاری این سوال از آنها خواسته شد که در انگلیسی گاهی اوقات. بنابراین این نوع عبارات را به یک موتور جستجو و شما می توانید برخی از نتایج مفید:

نمونه سوالات مصاحبه شغلی:

• برای پرستاری

• برای تحلیلگر مالی

• در زبان انگلیسی

در حال حاضر نمایش سوال در هر رده.

یادداشت تنها در زیر مهم ترین سوالات و تمرین پاسخ گفت: پاسخ خود را در زبان انگلیسی با استفاده از یادداشت های خود را به عنوان دهید. پاسخ شما باید 1-3 جملات طولانی معمولا و روشن و مختصر. توجه داشته باشید که در آن شما با داشتن مشکل توضیح خودتان و تمرین تا زمانی که شما احساس راحتی.

آماده به صحبت در مورد گذشته و حال و آینده در زبان انگلیسی

مصاحبه خواهید به دانستن در مورد شما. بنابراین برای آماده شدن برای این بخش از مصاحبه را در 3 ستون بر روی یک تکه کاغذ:

  • تاریخچه من
  • من CV, پس زمینه, آموزش و پرورش/سابقه کار. شخصیت من – نقاط قوت/ضعف
  • آینده: به همین دلیل من می خواهم این کار – چشم انداز آینده

را به طور کلی نقاط گلوله در زیر هر – تنها امتیاز – آیا نوشتن یک مقاله در هر یک از. در حال حاضر تمرین زبان انگلیسی خود را با صحبت کردن با صدای بلند تمرکز بر روی هر یک از نقاط شما را ساخته اند.

آماده برای قاتل سوال’ به من بگویید درباره خودتان’. پاسخ باید 2-4 جمله خلاصه و نه مونولوگ شروع از تولد خود را. مصاحبه فقط می خواهد یک نمای کلی این خوب ممکن است پاسخ:

‘من 35 سال مالی تحلیلگر ازدواج با 2 فرزند جوان است. من عاشق کارم هستم اما دنبال یک موقعیت ارشد با یک شرکت بزرگتر که در آن من می تواند رشد کند.’

خود را تصحیح پاسخ

عمل در پاسخ با یک تیتر و سپس به جزئیات بیشتر و واقعی عنوان مثال جایی که ممکن است پس از آن.

این به وضوح می گوید مصاحبه خود را آنچه شما می رویم به بحث در مورد – و آنها را نشان می دهد که شما می توانید مدارک خود را پاسخ. بنابراین یک پاسخ به: ‘چرا شما فکر می کنم شما خوب خواهد بود در کار است ؟’ می تواند:

‘این کار مناسب کسی است که خوب با مردم و من فکر می کنم این درست است از من. در گذشته من استخدام مدیر من گفت این بود که یکی از کلیدی قوت.’

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست, شما ممکن است از دست رفته ” در دیگر پیچیده تر پاسخ. ساختار پاسخ خود را و استفاده از عبارات مفید در انگلیسی. برای مثال در پاسخ به این سوال —

‘آیا شما نقاط قوت و ضعف چیست ؟ شما می توانید با پاسخ

“من معتقدم که من باید 3 واقعا کلید نقاط قوت. اولا من خوب است….من توانایی….. ثالثا….’ و غیره.

هنگامی که شما عصبی شما تمایل به صحبت می کنند سریع تر است. آن را بزرگ خواهد بود شرم اگر شما به خوبی آماده شده – اما پس از آن مصاحبه نمی توانند درک کنند که شما به دلیل سرعت خود را بیش از حد سریع است.

تمرین زبان انگلیسی خود را

مصاحبه شغلی خود را می تواند گذرنامه خود را به زندگی بهتر چشم انداز. از خود بپرسید که چگونه مهم این کار این است که به زندگی شما ؟ آیا ارزش صرف کمی وقت و پول در دروس انگلیسی با یک معلم واجد شرایط برای دریافت پیش ؟ را انتخاب کنید یک معلم انگلیسی که کمک کرده است تا دیگران با مصاحبه قبل از عمل. اطمینان فارسی درس 1-1 و کاملا متمرکز بر خاص خود ، شما ممکن است نیاز به تنها 5 درس برای اطمینان از خود را به زبان انگلیسی مناسب برای مصاحبه. فکر می کنم; دیگر نامزدها در نظر گرفتن زبان انگلیسی آموزش ؟ به خودتان بهترین شانس در مصاحبه شاید شما نیاز به انجام همان.

[ad_2]