روپرت مرداک رئیس اخبار پارسیان مالک وال استریت ژورنال

[ad_1]

Melbourne, Victoria, استرالیا بود زادگاه Keith Rupert Murdoch. او در آن متولد شد را به یک خانواده ثروتمند در سال 1931 و پدر او یک پیشرو و صاحب بسیاری از روزنامه ها. جوان مرداک فرستاده شد به دانشگاه آکسفورد در حالی که یک نوجوان و جوان او تنها 22 سال که بزرگتر مرداک به طور ناگهانی درگذشت و تحت چه تلقی شد مشکوک.

به عنوان وارث به روزنامه کسب و کار خانوادگی کیت روپرت شروع به فرض بسیاری از اجرایی وظایف و او در سال 1953 شد مدیر عامل اخبار محدود است. به زودی توجه خود را به تمرکز بر گسترش امپراتوری مرداک و او در مورد به دست آوردن بسیاری از رقابت اخبار نشریات.

خود را برای اولین بار خریداری شد پرت بر اساس یکشنبه بار. این عجول و بی پروا جوان تاجر مورد استفاده بسیاری از تلخیص اصول است که او آموخته بود از هر دو خداوند Northcliffe. به زودی با تلاش یکشنبه بار تا به حال تبدیل شدن به یک موفقیت بزرگ. گسترش رسیدن به خود را روپرت مرداک شروع کسب دیگر روزنامه کسب و کار مانند روزانه آینه. آن را نمی خواهد طولانی قبل از مرداک در زمان کنترل Dominion مقاله در نیوزیلند. این خواهد بود به دنبال اضافی تصاحب خواهد بود که در نهایت منجر به روپرت مرداک شدن غالب سهام سهامداران برای نیوزیلند مستقل روزنامه ها محدود رسانه های گروهی. او را به حفظ این موقعیت ممتاز تا 2003.

مرداک به طور مستقیم مسئول بود برای اولین بار از استرالیا 1st روزنامه برای رسیدن به ملی شهرت استرالیا. این مقاله کمک خواهد کرد افزایش روپرت مرداک شخصی سهام و کسب او شهرت به عنوان یک جدی و کیفیت روزنامه. اضافی کسب و کار اضافه شد به سرعت در حال گسترش مرداک شبکه اما هنگامی که او تا به حال ساخته شده فتوحات در استرالیا و نیوزیلند و انگلیس چشم خود را در حال حرکت به ما روزنامه جهان.

اولین روزنامهی بسیاری از ادغام در ایالات متحده رخ می دهد در سال 1973. این سال وقتی که روپرت مرداک را مهر و موم معامله ای که به او San Antonio Express-News. مدت کوتاهی پس از این خرید تکمیل شد او ایجاد تلخیص است که تبدیل به یک ثابت در اخبار می ایستد و سوپر مارکت پرداخت راهرو ستاره. 3 سال پس از ساخت اولین ما روزنامه خریداری روپرت مرداک را بیش از نیویورک پست.

مرداک هنوز هم می خواستم برای اضافه کردن به خود را پر رونق امپراتوری رسانه ای و به منظور خرید ما ایستگاه تلویزیونی او تابعیت شهروند ایالات متحده در ماه سپتامبر از سال 1985. خود شبکه فاکس خواهد بود درگیر در بحث و موشکافی در آغاز اما امروز این شبکه است که یک بازیکن بزرگ در بازار است. در سال 1995 روپرت مرداک cinched مقابله با غول ارتباطات همراه اول که ارائه شده برای توسعه هفته نامه استاندارد بود که به یک ترکیب پروژه های مربوط به هر دو وب سایت های خبری و مجله است.

او اخیر کسب شد که در سال 2007 خرید از ما مالی بر اساس مجله وال استریت ژورنال و داو جونز شرکت از Bancroft خانواده است. این Bancrofts در ابتدا رد اخبار پارسیان ارائه می دهد اما بعد از 3 ماه و شیرین پیشنهاد 60 دلار در هر سهم یا فقط بیش از 5 میلیارد دلار.

حتی اگر او تا به حال به نبرد دعاوی زیادی بدهی و تغییر اقتصاد جهانی روپرت مرداک همچنان به عنوان یک رهبر در جهان از رسانه ها و ارتباطات است. او به تازگی خود را جشن گرفتند 79 تولد و زمان شخصی ارزش خالص برآورد شده است به $4 میلیارد دلار است.

[ad_2]