روانشناسی زندگی روزانه: پنج ضروری “خیابان هوشمند” نکاتی برای موفقیت در زندگی

[ad_1]

پنج خیابان راهنمایی هوشمند برای موفقیت در زندگی…

آیا تا به حال متوجه است که برخی از مردم بدون هیچ آموزش و پرورش وزش نسیم تا در همان حرفه به عنوان کسانی که تا به حال درگیر در آموزش گسترده? و… این… برخی از کسانی که در “کالج استعفا” رفت و تبدیل به میلیونرهای گسترش نور-سال فراتر از خود تحصیل همکاران!

شما ممکن است فکر می کنم آن را نوعی از حادثه… شما ممکن است فکر می کنم این دلیل خوبی فقط شاید آنها راه دقیق تر از همکاران خود را.

اما حقیقت این ممکن است شما را متعجب…

در واقع کسانی که افراد موفق شما شنیده ام از استیو جابز, بیل یاتس, Bob Proctor, اپرا وینفری – همه آنها از کالج کاهش یافته است; و همه آنها در یک چیز مشترک بودند و دانش از خیابان “smarts” موفق شدن در زندگی روزمره است.

شما ممکن است فکر می کنم که موفقیت مردم تا به حال استفاده مناسب زندگی خانوادگی, احاطه شده توسط عشق و پذیرش و تشویق.

اما در بسیاری از موارد مخالف است در واقع درست است.

به عنوان مثال آنچه را که شما فکر می کنم شانس موفقیت برای 10 سال پیر با دختر سیاه, دختر بچه در حال رشد در زاغه? زندگی در یک خانه پدر و مادر این کودک مورد آزار قرار گرفته بود هم از نظر جسمی و جنسی تا سن 13 سالگی که در آن او در بر داشت خودش حامله توسط یکی از مردان که مورد تجاوز قرار گرفته ،

و پس از از دست دادن نوزاد, او در بر داشت خودش را در اصلاح تسهیلات برای سوء جایی که او تا به حال به صرف بسیاری از سالهای.

آیا شما از آن تعجب است که من صحبت کردن در مورد اپرا وینفری? بله درست است… اپرا نیست که آسان آغاز…

… و نه وین دایر امروز “پدر” توسعه شخصی روانشناسی. داشتن آورده شده است تا در یک خانه در طول افسردگی با یک پدر که زد در خانواده, Wayne داده شد تا برای تصویب ، او را دوست داشتم اما فقط نمی توان به حمایت از خانواده در افسردگی است.

اما مثل اپرا Wayne به حال چیزی است که بسیاری از ما در تلاش برای – کسانی که “خیابان هوشمند’ نکات روانشناسی زندگی روزانه.

بنابراین در حال حاضر شما در حال پرسیدن “پس به من بگویید در حال حاضر! آیا این “خیابان هوشمند’ نکاتی برای موفقیت در زندگی؟”

خوب برای شروع شما نیاز به دانستن آنچه شما می خواهید. و من معنی نیست که فقط با داشتن چیزی در ذهن… منظور من می دانم که مانند آن را بخشی از هویت خود را چیزی است که شما فقط نمی توانید متوقف کردن فکر کردن در مورد… چیزی که سرگرم کننده برای شما را به انجام!

بیایید می گویند برای مثال شما نفرت خود را از کار. پس چگونه بسیاری از ساعت در هفته به شما واقعا می خواهید به کار می کند ؟ به عنوان چند که ممکن است ،

اما اجازه دهید تلنگر سکه برای دومین… بیایید می گویند شما در حال انجام چیزی است که شما واقعا دوست دارم برای انجام. چند ساعت در هفته به شما خواهد شد کار ؟ برای بسیاری از زمان به نظر می رسد برای جلوگیری از به عنوان آنها به طور مداوم کار برای ساعت… و یا به عنوان فرد موفق فکر می کند از آن “بازی” برای چند ساعت گذشته که 40 ساعت در هفته را علامت.

“انجام آنچه شما عشق است سنگ بنای داشتن فراوانی در زندگی شما” وین دایر…

به طوری که شماره 1 برای زندگی موفق نکات: می دانم آنچه شما می خواهید و پس از آن بروید.

و شماره 2 “خیابان هوشمند” نکته: تمرین “7 بعد روانی رژیم غذایی”…

این ایده در اینجا این است که عمل هفت روز آینده به فکر یک فکر منفی. نگران نباشید که در واقع غیر ممکن است! اما آنچه شما می توانید انجام دهید این است: سعی کنید برای گرفتن خودتان را هر زمان که شما در حال فکر کردن به چیزی منفی… وقتی کسی شما قطع در ترافیک و یا رئیس تبادل نظر با شما. خودتان فکر می کنید (و یا حتی با صدای بلند می گویند) “توقف” یا “لغو”. به خودتان بگویید شما واقعا معنی آن کنید و سعی کنید به فکر می کنم چیزی مثبت به جای.

چرا این تفاوت ؟ افکار منفی نژاد نگران و نگران نباشید باور کنید یا نه این است که حتی زیر نفرت عاطفی مقیاس ارتعاشات! قانون جاذبه هیچ گونه نگرانی در مورد هر چیزی (یا افکار منفی در مورد چیزی) نژاد بیشتر چیزهای بد!

بنابراین اگر شما می دانید کسی که به طور مداوم شکایت در مورد زندگی خود داشته باشید که این شکایت که به ارمغان می آورد بد زندگی کنید و سعی کنید به آن گفتگو به اطراف مثبت خم به عنوان بهترین شما می توانید.

“نکاتی برای موفقیت در زندگی” شماره 3: پیدا کردن چیزی برای قدردانی در شخص دیگری…

هر روز و آن را به یک عادت به تعارف به غریبه ها هر زمان که شما می توانید.

این است که بیش از فقط یک چیز خوبی انجام دهد. آیا تا به حال متوجه خواهید شد که چقدر خوب شما احساس می کنید زمانی که شما تعریف کسی و شما خود را به صورت نور ، قانون جاذبه کسانی که احساسات خوب شما را احضار چیزهای خوب راه خود را!

و هنگامی که شما تمرین تفکر افکار خوب و داشتن ایمان در دیگران, آنها تمایل به ناخودآگاه ایمان شما – و این به شما می دهد اعتماد به نفس و انرژی خود را به سمت درست زندگی هدف است. آن را به شما می دهد “با الهام از اقدام”… که راز واقعی است به دانستن آنچه شما می خواهید و برای رفتن آن.

شماره 4: از خودتان بپرسید کیفیت سوال.

این چیزی است که تونی رابینز موعظه و من پیدا کردم آن را بسیار درست. ما در واقع همه به طور مستمر “صحبت کردن” به خودمان در ذهن ما… پرسیدن سوال.

“چرا او همیشه اتفاق می افتد به من؟” – این سوال برای مثال دستور غذا برای فاجعه است! از آنجا که جهان پاسخ خواهد داد – “از آنجا که شما یک SCHMUCK!” شما ناخودآگاه را پیدا خواهد کرد پاسخ به سوالات شما خودتان درخواست کنید.

بنابراین پاسخ به این آسان است; فقط از خودتان بپرسید یک سوال بهتر; به عنوان مثال, “چگونه می توانم با استفاده از این وضعیت از یادگیری و تبدیل شدن به بهتر در آنچه که من انجام دهید؟”

“کیفیت سوالات ایجاد کیفیت زندگی است. افراد موفق بپرسید بهتر سوال و به عنوان یک نتیجه, آنها پاسخ بهتر”… تونی رابینز

و آخرین اما نه کم شما “خیابان هوشمند” نکاتی برای موفقیت در زندگی, شماره 5: استفاده از کلمه ‘F’ (ایمان)…

ایمان به آنچه که ما در حال انجام است حمایت از یک هدف بالاتر خرید بیشتر از ما… که مخرج مشترک برای رسیدن به موفقیت.

وین دایر باور خود را به طوری که شدت که او در واقع خریداری هزاران نفر از کتاب های خود را و ذخیره آنها را در گاراژ خود را – همه را شبیه او محبوب بود! و در جایی که او در حال حاضر ؟ یک میلیونر و البته شناخته شده در سراسر جهان به عنوان پدر روانشناسی!

اما آنچه در وین و بسیاری از افراد دیگر انجام دهید این است که همیشه در تلاش برای فراموش می شود و بهتر است. متعهد به خودتان است که شما یاد بگیرند که امروز چیزی شما را به یک فرد بهتر از شما دیروز بود. هنگامی که شما در خود اعتقاد دیگران را نیز به شما اعتقاد دارند. و آن را همه آغاز می شود با ایمان است.

هنگامی که شما ترکیب قدرت باور با 4 essential خیابان راهنمایی هوشمند شما به خوبی در راه خود را به موفقیت و راه زندگی است.

[ad_2]