رشد عضلات داستان تحول – چگونه شما می توانید بعد داستان موفقیت!

[ad_1]

رشد عضلانی تحول داستان های الهام بخش و انگیزشی به همه کسانی که آنها را بشنود. دلیل ما عشق داستان های موفقیت است زیرا ما تمایل نتایج مشابه. اما کلیدی برای پیوستن به این افراد در موفقیت آنها این است که ما نمی توانیم همیشه دنبال همان طرح به عنوان آنها با وجود موفقیت خود را.

رشد عضلانی است مانند یک کار خسته کننده و گاهی اوقات آن را قطعا می آید آسان تر برای برخی بیش از دیگران است. بر خلاف برخی از چیزهایی که در زندگی این طرح برای موفقیت نخواهد بود برای همه یکسان. هیچ جهانی مجموعه ای از دستورالعمل ها است که هر فرد باید به دنبال به منظور دستیابی به عضلانی کردن بدن.

هر فرد دارای یک سناریو های مختلف و متفاوت مجموعه ای از قوانین. بنابراین به طور طبیعی فقط کپی کردن شخص دیگری را معمول نمی تواند بسیار موثر با توجه به شرایط مختلف. این امر به ویژه در مورد روال بدنسازی.

متاسفانه میانگین بچه ها که می خواهند برای به دست آوردن عضله اغلب به بدنسازان حرفه ای برای امور روزمره خود و اطلاعات مربوط به تغذیه. آن را قطعا به نظر می رسد مانند یک رویکرد منطقی چون بعد از همه اینها بهترین بهترین در آنچه انجام می دهند. این بچه ها باید رشد عضلانی تحول داستان که قابل توجه هستند. آنها عملا می توانید با کف دست زدن در عضله هر زمان که آنها می خواهند به.

من می گویم متاسفانه به دلیل این است که احتمالا بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید اگر شما واقعا می خواهید به تجربه واقعی رشد عضلانی است. آنچه با این نسخهها کار برای جوانب مثبت نیست و معمولا کار به صورت میانگین ، حقیقت این است که این بدنسازان هستند با برکت بسیار نیرومند ژنتیک است که باعث می شود آن را یک کل خیلی آسان تر برای آنها را برای به دست آوردن عضله نسبت به میانگین بچه ها.

بعلاوه بدنسازان تمرین به عنوان یک حرفه ای. آنها می توانید صرف ساعت بر ساعت در ورزشگاه و خوردن وعده های غذایی هر زمان که آنها نیاز به. میانگین بچه ها لازم نیست که نوع لوکس.

خط پایین این است که بدنسازان بزرگ در آنچه انجام می دهند و آنها را از تسلط سیستم است که برای آنها کار می کند. با این حال از آن است نه این سیستم که شما باید به دنبال اگر می خواهید واقعا یک عضله رشد تحول داستان به اشتراک گذاشتن با دیگران است.

[ad_2]