رسیدن به موفقیت با غلبه بر خود-باورهای محدود کننده!

[ad_1]

باور را در خودتان مهم است کیفیت است که شما می توانید به منظور انجام هر چیزی است که شما واقعا تمایل در هر منطقه از زندگی خود را و تبدیل شدن به موفق تر است. همه شما باید نامحدود و بالقوه هر یک از شما باید از این ظرفیت برای به انجام رساندن کارهای بزرگ و موفقیت در زندگی است. بسیاری از شما در رسیدن به مراتب کمتر از آنچه که شما قادر به به دلیل خود به خود شک و تردید به خود و باورهای محدود کننده.

Self-باورهای محدود کننده هستند کسانی که همه چیز شما فکر خودتان که جای مرزهای خود را استعداد و مهارت است. این باورها ممکن است آگاهانه یا ناخودآگاه. نمونه هایی از خود-باورهای محدود کننده هستند که شما فکر می کنم که شما به اندازه کافی خوب نیست به انجام برخی از چیزهایی که شما به اندازه کافی هوشمند برای موفقیت در امتحانات خود را, شما نه به عنوان خوب به عنوان دوستان خود را و یا شما سزاوار نیست که چیزهای خوب در زندگی است. بسیاری از این باورها درست نیست اما آنها شما را به بازی بازی های کوچک در زندگی و جلوگیری از شما را از بیان خلاق و نابغه است که ساکن در درون شما.

جیمی Paolinetti به درستی گفت: “محدودیت ها زندگی می کنند تنها در ذهن ما است. اما اگر ما با استفاده از تصورات ما فرصت تبدیل شدن به بی حد و حصر.” شما می توانید کاملا هر چیزی که شما می خواهید در زندگی خود را اگر شما را تا ذهن خود را به. در واقع مطلقا هیچ چیز غیر ممکن است و وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که شما می توانید انجام دهید یا داشته باشد. آنچه واقعا مهم است این است که آنچه فکر می کنید در مورد خودتان و هر آنچه که شما بر این باورند با احساس واقعیت شما می شود. تونی رابینز پس از اشاره به “آنچه که ما می تواند یا نمی تواند انجام آنچه از نظر ما ممکن است یا غیر ممکن است به ندرت عملکرد واقعی ما قابلیت. آن است که بیشتر احتمال دارد یک تابع از باورهای ما در مورد که ما که هستیم.”

خبر خوب این است که شما می توانید از بین بردن خود-محدود کردن اعتقادات با آگاه شدن از آنها را شناسایی آنها و به چالش کشیدن آنها را با جایگزین کردن آنها را با باورهای مثبت. شما باید عمدا رد هر گونه افکار است که محدود کردن شما را در هر راه است و شما باید همیشه به یاد داشته باشید که هیچ چیز وجود دارد شما نمی تواند انجام دهد و یا باید. هیچ کس وجود دارد که بهتر است یا بیشتر قادر به از شما هستند. ما همه متولد نامحدود پتانسیل استعدادهای منحصر به فرد و توانایی و همه ما سزاوار بهترین در زندگی است. همیشه به دنبال توصیه عاقلانه از توماس کارلایل “اجازه دهید هر یک تبدیل به همه که او ایجاد شد و قادر بودن است.”

هیچ چیز در این دنیا شما می توانید جلوگیری از تبدیل شدن به بزرگ و موفق کسی است که شما می خواهید برای تبدیل شدن به زمانی که شما مایل به ادامه طولانی به اندازه کافی تا زمانی که شما موفق می شوند. به عنوان هلن کلر گفت: ما می توانیم هر چیزی که ما می خواهید تا زمانی که ما به آن می چسبد به اندازه کافی بلند. هنگامی که شما در مورد شخص شما می خواهید برای تبدیل شدن به شما باید به توسعه باورهای جدید برای تبدیل شدن به آن شخص است و شما باید به خودتان نظم و انضباط به عمل به عنوان اگر شما در حال حاضر آن شخص است. شما را مجبور به اتخاذ نگرش جدید و با کیفیت برای تبدیل شدن به موفق شخص شما می خواهید برای تبدیل شدن به.

وجود دارد هیچ محدودیت های بالقوه خود را به جز برای کسانی که شما فکر می کنید. افرادی که موفق هستند باید این باور و اعتقاد است که آنها می تواند رسیدن به هر چیزی که آنها واقعا تمایل. شما بیش از حد بسیار توانایی فرد و شما به همان اندازه شایسته موفق باشد. از حالا خودتان را به عنوان بهترین و موفق ترین فرد شما می توانید و نمی پذیرفتن هر گونه حد و مرز خود را بالقوه است. هنگامی که شما شروع به اعتقاد خود و عمل مطابق با عقاید جدید خود شما باز کردن درب به امکانات نامحدود و آینده خود را روشن تر خواهد بود از شما هرگز تصور است. به عنوان Mary Kay Ash گفت: “خودتان را محدود نمی کند. بسیاری از مردم خود را محدود به آنچه که آنها فکر می کنم آنها می توانید انجام دهید. شما می توانید تا آنجا که ذهن خود را به شما اجازه می دهد. آنچه فکر می کنید به یاد داشته باشید, شما می توانید دستیابی به.”

[ad_2]