ردیابی حیوانات خانگی

برخی از افراد ترجیح می دهند از جی پی اس شخصی به عنوان ردیاب حیوانات استفاده کنند. ردیاب شخصی بدون نصب جی آر 600 با داشتن ابعادی بسیار مناسب میتواند در کیف، جیب و کوله فرزندان شما قرار بگیرید و مکانهای تردد افراد بهسادگی به شما گزارش دهد. اما با داشتن یک ردیاب حیوان خانگی می توان بدون دغدغه از حیوانات خانگی مراقبت کرد.

جی پی اس های شخصی مناسب حیوناتی است که در خانه نگهداری می شوند و تحرک زیادی ندارند. بسیاری دیگر نیز علاقه مند به نگهداری از این حیونات هستند ولی نگران امنیت و دغدغه های نگه داشتن یک حیوان خانگی هستند. از دیگر کاربردهای ردیاب حیوانات می توان به مزارع پرورش اسب اشاره کرد. از دیگر جی پی اس های موجود می توان به جی پی اس زیرپوستی حیوانات اشاره کرد. معمولا در گاوداری ها نیز به صورت دسته جمعی از انواع ردیاب حیوانات ردیاب مخصوص حیوانات استفاده می شود. معمولا افرادی که باشگاه های پرورش اسب هم دارند برای تامین امنیت دارایی های ارزشمند خود از جی پی اس حیوانات استفاده می کنند.

همه ردیاب ها از یک سیم کارت استفاده می کنند و معمولا اپلیکیشن خاص خود را نیز دارند. همچنین در نرم افزار اختصاصی ردیاب کوچک برای حیوانات می توانید درصد واقعی شارژ باتری را هم مشاهده کنید. با استفاده از دو تکنولوژی LBS و GPS در این دستگاه حتی در نقاط فاقد پوشش دهی مناسب و محیط های سربسته نیز اطلاعات ردیابی را در اختیار شما قرار میدهد. در این حالت شما به عنوان صاحب حیوان می توانید به صورت انلاین مکان مورد نظر حیوان خود را بر روی موبایل و کامپیوتر ردیابی کنید. در مقایسه با قیمت بسیار زیاد دام ها ، قیمت ردیاب دام بسیار پایین می باشد.

برای خرید جی پی اس حیوانات می توانید با شماره های ۰۹۱۲۰۷۵۰۹۳۲ – ۰۹۱۲۰۱۳۲۸۸۳ تماس بگیرد، هم فاله هم تماشا! همه میدانیم که سگ ها موجودات وفاداری هستند و همیشه در کنار صاحب خود می مانند. ردیاب حیوانات می توانند مانند قلاده به گردن حیوانات متصل شده و در صورتیکه حیوان خانگی و یا حیوانات مزرعه شما مانند اسب، گاو . در این مواقع نیز استفاده از جی پی اس شخصی به حفظ امنیت این حیوانات کمک می کند. دستگاه ردیاب برای حفظ امنیت حیوانات خانگی در برابر سرقت، یا ورود به محدوده های خطرناک و در زمان هایی که از شما فاصله گرفته اند مفید و کاربردی است.