را به اهداف مالی خود را هوشمند!

[ad_1]

چگونه می توانم به شما در تنظیم اهداف مالی خود را? آیا شما به طور تصادفی چیزی را انتخاب کنید و یا شما با متد را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید کار نسبت به? شما تصمیم گرفته اند به “جمع آوری پول بیشتر از سال گذشته” یا “اهدای”? هیچ خوب است. آیا خودتان را به نفع بزرگ و اهداف خود را هوشمند.

هوشمند مخفف است که کمک خواهد کرد که شما خودتان را برای موفقیت است. این یک راه برای تعیین اهداف است که شما به راحتی می توانید اقدام به ایجاد طرح و بعد از آن تعیین اگر شما آنها را ملاقات کرده اید یا نه.

در اینجا چیزی است که مخفف به معنی:

S=خاص. مجموعه اهداف خاص خود را برای فعالیت های مالی مانند “به دست آوردن 100 جدید اهدا کنندگان در این سال” یا “نوشتن 10 گرانت طرح در مه”. پاسخ ‘که’, ‘what’, ‘where’, ‘چرا’ سوالات خود را به اهداف خاص.

M=قابل اندازه گیری است. مطمئن شوید که اهداف خود را به راحتی اندازه گیری می شود. ایجاد بتن معیارهای کمک خواهد کرد که شما تعیین اگر شما موفق هستند یا نه. فکر می کنم از طریق سوالات مانند ” چه ” و ” چگونه بسیاری از شما را هدف سنجش.

A=قابل دسترسی است. تعیین اهداف برای خودتان است که می توان با مهارت ها و منابع شما. آیا اهداف تعیین شده است که غیر واقعی – شما به احتمال زیاد نا امید و توقف کار بر روی آنها.

R=واقع بینانه است. تعیین اهداف است که شما مایل به کار و که در دسترس هستند. در غیر این صورت آن را فقط یک رویا و که نمی خواهد حرکت خود را برنامه جمع آوری کمک رو به جلو است.

T=به موقع. ایجاد یک جدول زمانی برای رسیدن به اهداف خود. اگر شما برنامه خود را به دو پایگاه دهنده زمانی که شما آن را انجام دهید ؟

نمونه های خوبی از اهداف هوشمند:

o افزایش دهنده پایه 10 ٪ در ماه ژوئن 1, 2009.

o جذب 2 حامیان مالی جدید برای بهار ما مسابقات گلف در مارس 1.

o پیدا 6 داوطلب برای کمک به مرتب کردن بر اساس کمک های مالی در فروشگاه صرفه جویی در روز دوشنبه. جهت آنها را و آنها را در محل قبل از 15 آوریل است.

با تنظیم اهداف هوشمند شما خیلی بیشتر احتمال دارد به موفقیت در رسیدن به آنها و بالا بردن پول خود را سازمان نیاز دارد.

[ad_2]