رایگان مقاله نوشتن و مشاوره برای افزایش موفقیت بازاریابی خود را

[ad_1]

هنگامی که شما've مطالب نوشته شده به عنوان بخشی از یک مقاله استراتژی بازاریابی شما نیاز به ترویج آن و گرفتن برخی از خوانندگان به گسترش پیام خود را حتی بیشتر. اما, آن است که't همیشه کاملا ساده که به دلیل نوشتن مقاله به عنوان یک محصول و یا خدمات ارتقاء ابزار است که بسیاری از ابعاد آن است. توصیه های زیر می تواند قطعا افزایش شانس خود را برای بهبود خود را در مقاله بازاریابی موفقیت است.

1 – سرفصل های مهم برای نوشتن مقاله . چیزی فریبنده در تیتر خود را جلب خوانندگان و شامل آنها را در این مقاله در حالی که چیزی خسته کننده خواهد شد به نوبه خود آنها را دور. آمد تا با چند بالقوه عناوین به جای رفتن با این ایده اولین بار. شما حتی می تواند از یک عضو خانواده یا دوست و از آنچه آنها فکر می کنم.

2 – استفاده از گیرنده توجه در مقالات خود را به عنوان این است که یک عنصر بسیار مهم در بازاریابی مقاله است. وجود دارد بسیاری از روش های نقشه کشی و خواننده در آن's تا به نویسنده برای تصمیم گیری چه روش بهترین کار خواهد کرد با مقاله's محتوا. باز با چیزی که بغل خواننده's توجه است. فریب در مخاطبان خود را با آمار سوالات و یا هر چیز دیگری که آنها را متوقف کند به نگاهی نزدیک تر است.

3 – فرمت نوشتن خود را با شماره و یا گلوله . این تاکتیک را در مقاله آسان تر به یاد داشته باشید و راحت تر به درک. گلوله ای اطلاعات می دهد یک سیگنال را به خوانندگان که اطلاعات مهم است به طوری که آنها تمرکز بیشتر بر آنچه گفته شده است.

4 – ایجاد پاراگراف ها را کوتاه مثل این نکته. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که خواندن آنلاین اجازه می دهد تا برای بیشتر حواس او را پرت از خواندن یک کتاب فیزیکی یا مجله. پس هر دو مقاله و هر پاراگراف کوتاه و مختصر به عنوان امکان پذیر است.

5 – مطمئن شوید که وجود دارد این است که محتوای با کیفیت در مقاله خود . اگر شما به طور مداوم نوشتن مقالات آموزنده شهرت خود را در تو رفتگی در دیوار خود را بهبود بخشد. یکی دیگر از جنبه به در نظر گرفتن اصالت از مقاله شما. به مطلب اصلی مقاله خود را بالاتر از آن رتبه را که کسی جستجوهای موضوع.

6 – ابزار کمک می کند دید . برخی از ابزارهای حتی اجازه می دهد تا شما را به ارسال مقالات متعدد به برخی از دایرکتوری ها. اگر چه اکثر این ابزار خاص هزینه خواهد شد هزینه های کوچک کمی وجود دارد که شما می توانید به رایگان استفاده کنید. جستجو برای این ارزان راه برای دریافت ترافیک.

7 – مطمئن شوید که شما're ارسال تعداد زیادی از مقالات به دایرکتوری مقاله . اگر شما در حال تمرکز بر روی یک کلمه کلیدی خاص و مطمئن شوید که هر مقاله شما حاوی آن کلمه. برای رقابتی کلمات کلیدی حداقل پنج مقالات ارسال شده باید به دایرکتوری ها. در نهایت برای به دست آوردن رتبه محترم شما باید علاوه بر ارائه حداقل پنج مقاله در هفته برای هر دو دایرکتوری ها و وبلاگ شبکه های.

به عنوان خوانندگان خود را رشد می کند, شما به احتمال زیاد موفق خواهد بود. البته این است همان چیزی که به عنوان هدف قرار دادن کل جمعیت بدون قافیه یا دلیل. داشتن چند صد اختصاصی مشتریان بسیار بهتر از داشتن چند هزار بازی گاه به گاه خوانندگان هر روز. همه چیز باید متناسب با مخاطبان خود را. به یاد داشته باشید که مقاله ای است که تنها موثر هنگامی که شما خوانندگان و بنابراین کاملا ضروری است که شما گرفتن و نگه داشتن توجه خود را.

[ad_2]