رایگان خلاصه کتاب – یک دقیقه میلیونر – نوشته شده توسط مارک ویکتور هانسن و رابرت آلن

[ad_1]

این کتاب نیویورک تایمز بهترین فروشنده و من می توانید ببینید که چرا. اگر شما آشنا هستند با نویسندگان آنها ممکن است. مارک ویکتور هانسن است همکاری نویسنده سوپ جوجه برای روح با جک کنفیلد. این کتاب و سری فروخته اند و بیش از 65 میلیون نسخه. که واقعا باور نکردنی است. من به عنوان خوانده شده یکی از رابرت آلن کتاب بازگشت در اواخر دهه 90 به نام جریانهای چندگانه درآمد. این بود و این است که یک کتاب بزرگ است و بیشتر مربوط به امروز نسبت به قبل از. فکر می کنم در مورد آن. سال پیش یک نفر می تواند کار و حمایت از خانواده و پس از آن زن و شوهر هر دو مورد نیاز به کار برای حمایت از خانواده است. در دوران این دو نفر مشغول به کار هستند به اندازه کافی به دلیل وضعیت شغلی و قیمت فشار بر هزینه های زندگی. جریانهای چندگانه درآمد شما نشان می دهد که قدرت داشتن پول خود را سخت تر از شما در مناطق مختلف. من مشخصات این کتاب در آینده خلاصه.

چرا این مهم است ؟ درخواست شما را به خواندن 400 صفحه کتاب نظم بلند است و درخواست برای وقت خود را. بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که آن را به ارزش آن را برای شما به انجام این کار. به نظر فروتن من این کتاب ارزش زمان است. آن را گذاشته است برای ذهن پر احتباس. این بدان معنی است که این دو کتاب در یک. سمت چپ کتاب آجیل و پیچ و مهره و چپ مغز چیزهای که شما نشان می دهد که چگونه به. سمت راست از کتاب است, راست مغز, مسائل نشان دادن شما در یک قلبی داستان این اصول در کار است. این باعث می شود آن بسیار بیشتر قابل شناسایی به خواننده. این دو نویسنده باید یک ماموریت شخصی برای ایجاد 1,000,000 میلیونرهای. این یک چشم انداز است که می تواند دیده می شود به عنوان یک حیله. آن را یک حیله. شما ببینید که اصول صدا و آسان به دنبال. یک چیز است که همواره مردم است انگیزه. قوی تر از درد انگیزه بیشتری وجود دارد برای رفع آن است. این یک جزء کلیدی برای موفقیت آن نشان داده شده در سراسر کتاب.

3 این کتاب بسته بندی شده با اطلاعات به عنوان به خوبی به عنوان یک داستان عالی برای نشان دادن مفاهیم است. به خاطر زمان من در مورد چت میلیونر فرمول که شامل موارد زیر است:

1. رویای این است که انگیزه ای بخشی از آن است. نویسندگان باید یک چشم انداز برای ایجاد 1,000,000 میلیونرهای. این را در چاپ و بخشی از DNA خود را. این است آنچه که من اسمش را قانع کننده که چرا! بدون این رویاهای خود را واقعا بیشتر از یک فانتزی. وجود دارد به انگیزه واقعی برای دریافت کار انجام می شود. تصور کنید که این خود می میرد, شما سمت چپ با دو بچه و پول و پدر و مادر او را بازداشت از بچه های خود را. آنها مقدار زیادی از پول و شما را شکست. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما پس از مکیدن انگشت شست خود را به شما پیدا کردن یک راه برای رفع این مشکل است. این داستان داستانی در این کتاب است.

2. تیم – هر فرد موفق, مذاکرات در مورد قدرت تیم است. تیم ها اجازه می دهد تا شما را به اهرم OPE, انتخاب کردن, OPW – مردم دیگر expertize زمان و کار. هنگامی که شما به دنبال تیمی با همان رویای سپس شما پس از ساخت یک نیروی قدرتمند و این باعث می شود کار بسیار آسان تر برای رسیدن به. بنابراین شما گرفتن قدرت از زمان اهرم چرا که در یک کلام دو سر بهتر از یک است.

3. Theme – تم راه است که در آن شما تصمیم خود را برای راه اندازی جریانهای چندگانه درآمد. شما می توانید با استفاده از یک کسب و کار صدور مجوز املاک و مستغلات سرمایه گذاری و اینترنت است. من می خواهم به صرف زمان بیشتری را بر روی موضوع است.

من می خواهم به ارتباط هر یک از این ستون بر اساس برخی از چیزهایی که من انجام داده اند. من یک کار در حال پیشرفت است و باید با تجربه هر دو طرف شمشیر در هر کدام از این سطل. بر اساس نتیجه اولیه در هر من باید در گوشه ای از خیابان با یک علامت است که می گوید “لطفا کمک – نیاز 12 گام برنامه در چگونه برای جلوگیری از از دست دادن پول است.” امیدوارم شما می توانید اهرم خوب و بد را از بین بردن. به یاد داشته باشید که به راستی در درک یک موضوع شما را به مطالعه هر دو طرف است. چارلی مونگر وارن بافت شریک همیشه می گوید: – برعکس برعکس برعکس.

1. کسب و کار – کسب و کار تا حد زیادی می تواند تولید ثروت سریع تر از هر دیگر سطل برشمرد. آن را نیز بیشتر دشوار است. یکی از مولفه های کلیدی مشخص شده است از این تیم است. من می توانم به شما بگویم که اگر شما حفاری با اشتباه همکاران شما خواهد شد از دست دادن پول و رشد سریع است. لطفا به برخی فکر کردم که شما با شریک است. من از دست داده اند بیشتر پول گرفته و بیشتر ass chaffing را به دلیل اشتباه مردم که من به شما التماس به برخی از اندیشه بدهد به این. یک محل عالی برای شروع به طرح خروج. چه اتفاقی می افتد اگر ما هر دو می خواهند ؟ چگونه کار می کند ؟ چگونه ما ارزش هر بخش ؟ هنگامی که شما در آغاز با پایان را در ذهن و سپس شما حداقل می دانید که چگونه شما می توانید مشکل را حل کند. سود واقعی از کسب و کار است ساختار. شما حرکت از “کسب درآمد-مالیات-صرف” به “کسب-صرف-مالیات” است که یک مزیت بزرگ در طول زمان است.

2. املاک و مستغلات – بیشتر ثروت شده اند ساخته شده با املاک و مستغلات. انواع مختلفی وجود دارد و شما نیاز به تحصیل شد و به آن ضربه بزنید به منابع مناسب موفق باشد. شما پول خود را در خرید و هدف این است که به جریان نقدی مثبت در هر ماه است. اگر شما به دنبال به تلنگر و سپس شما نیاز به مطمئن شوید که شما با استفاده از 1031 مبادلات برای جلوگیری از مالیات است. همانطور که همه شما می دانید شما می توانید از دست دادن دم خود را در املاک و مستغلات اگر شما مراقب باشید با بدهی و یا سقوط در عشق با معامله. تحصیل.

3. صدور مجوز – من اولین بار در مورد این رابرت کتاب جریانهای چندگانه درآمد. صدور مجوز هر چیزی است که شما می توانید تکرار و دریافت پرداخت می شود. بنابراین اگر شما ایجاد نرم افزار, موسیقی, کتاب ها یا مطالب که افراد دیگر می خواهید و سپس شما می توانید مجوز آن است. ما انجام این کار در نرم افزار جهانی و قدرتمند است به دلیل هزینه های خود را به واحد بعدی است که تقریبا صفر است. سردرد درگیر است که شما نیاز به سرمایه گذاری یک تن از زمان و پول صف مقابل و نتیجه نهایی خود را ممکن است در سه سال آینده است. این است که چرا صدور مجوز بسیار قوی است. امروز اگر شما در حال تیز شما می توانید ایجاد برنامه های تلفن همراه و مجوز آنها را برای اندروید و اپل. این یک راه که در آن شما می توانید 99 درصد مورد و دریافت یک میلیون دانلود. وجود دارد که 15 سال بچه های قدیمی انجام این کار به عنوان ما صحبت می کنند.

4. سرمایه گذاری – مقاله سرمایه گذاری است که احتمالا ساده ترین راه برای انجام این کار و که در آن اکثر مردم از دست دادن پول. اگر شما در بازار سهام سرمایه گذاری, آن است که واقعا دشوار است به ضرب و شتم S&P 500 در طول زمان است. همه می دانند که شما خرید کم و فروش بالا است اما یک نیروی کوچک به نام احساسات و 90 درصد از مردم به پایان رسید تا بالا خرید و فروش کم است. دوباره این نیاز به آموزش و پرورش است. شما نیاز به درک تفاوت بین قیمت و ارزش است. 50 $دلار سهام ممکن است “ارزان تر” از 5 دلار سهام از لحاظ قیمت و ارزش است.

یک دقیقه میلیونر یک کتاب خوب که شما باید به عنوان خوانده شده اگر شما جدی در مورد ایجاد ثروت برای شما و خانواده خود را. من فکر کردم آن را یک حیله تلاش برای اهرم One Minute Manager مفهوم است. آن است که هیچ حیله و اصول صدا هستند. هر زمان شما می توانید اهرم دانش از دو نفر که تولید بیش از یک میلیارد دلار در کسب و کار آن است که ارزش زمان را به مطالعه آنها.

من امیدوارم که شما پیدا کرده اند این خلاصه ای مفید است. کلید هر گونه ایده جدید به کار آن را در زندگی روزمره خود تا زمانی که این عادت می شود. عادات فرم در عنوان کمی تا 21 روز است. یکی از چیزهایی که شما می توانید به دور از این کتاب رویای. چه فوتی و فوری خود را چرا ؟ اگر شما حق مشوق سپس به بخش آسان است. صرف برخی از زمان بیش از چند هفته آینده و واقعا تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید و شروع به. اقدام شما را در مقابل 90 درصد از مردم خارج وجود دارد وجود دارد.

[ad_2]