راهنمای خرید و سفارش تاج گل تبریک

سفارش تاج گل تبریک و افتتاحیه 

در فرهنگ ایرانی به مناسبت ‌های مختلف هدیه دادن و سفارش دادن گل سابقه زیادی دارد. برای ابراز شادی و تبریک، یکی از بهترین هدایای موجود، سفارش تاج گل تبریک محسوب می شود. امروزه به دلایل مختلف شما می توانید با سفارش تاج گل تبریک برای عزیزان خود هدیه ای به یاد ماندنی خریداری نمایید. مناسبت‌هایی مانند عروسی، افتتاحیه، مسابقات ورزشی، سمینار و سایر مراسمات شادی بهانه های مناسبی جهت سفارش تاج گل تبریک محسوب می شوند. اگر کسی در زندگی شما وجود دارد که موفقیت او برای شما اهمیت فراوان دارد توصیه ما به شما خرید تاج گل تبریک برای او خواهد بود.

گزینه های متعددی برای شما جهت خرید تاج گل تبریک وجود دارد. با توجه به مناسبتی که شما جهت آن قصد خرید تاج گل تبریک را دارید باید گزینه ای ایده‌ آل انتخاب نمایید. با ما همراه باشید تا در ادامه برای شما انواع تاج گل برای عرض تبریک را معرفی نماییم. ما در ادامه انواع تاج گل تبریک برای عروسی، نامزدی، افتتاحیه و نمایشگاه را بیان خواهیم کرد.

نکته مهمی که در خرید تاج گل تبریک وجود دارد این است که با توجه به تنوع گسترده در تاج گل ها شما باید بتوانید گزینه ایده آل و مناسب را انتخاب نمایید. امروز از انواع گل های نرگس، گل تبریک لاله، گل تبریک رز و گل تبریک داوودی استفاده کنید. در فرهنگ ما معمولاً هر کدام از گل ها نماد صفاتی خاص محسوب می شوند. با توجه به اینکه هر کدام از گل ها خود به شکل های مختلفی تقسیم می شوند انتخاب گزینه ای مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

به عنوان مثال امروزه بیش از ۱۰۰ نوع گل لاله وجود دارد. استفاده از گل لاله برای نشان دادن عشق عمیق و بیشتر برای ازدواج بین افراد مرسوم شده است. با این حال اگر قصد ابراز وفاداری و صداقت خود را دارید می توانید از گل نرگس که نماد بهار است استفاده نمایید.

تاج گل

امروز انواع گل های لیلیوم، آنتوریوم، رز، داوودی و سوسن با تنوع رنگی بالا و با دسته بندی ظاهری زیبا در دسترس شما قرار دارند.

تاج گل تبریک چیست؟

همانگونه که می ‌دانید در فرهنگ کشور ما جایگاه گل جایگاهی بسیار ویژه محسوب می ‌شود. در واقع یکی از مهمترین و کاربردی ترین روش ها جهت ابراز علاقه، احساسات و عشق، هدیه دادن گل محسوب می شود. اهمیت انتخاب گل به گونه ای است که امروزه متناسب با مجالس و مراسمات خاص شما می توانید از گزینه های مختلفی جهت انتخاب بهره مند شوید. انواع گل ها امروزه در اشکال باکس گل، گل دسته گل و همچنین تاج گل در دسترس شما قرار دارند. با این حال خرید و سفارش تاج گل تبریک به عنوان یکی از شیوه های منحصر به فرد جهت بیان احساسات و ابراز خوشحالی مورد استفاده قرار می گیرد. دلایل مختلفی وجود دارد که شما را وادار به خرید تاج گل برای عرض تبریک خواهند نمود.

منظور از تاج گل، چیدمان گل ها به شکلی زیبا و منحصر به فرد بر روی پایه های چوبی است. در اغلب مواقع برای طراحی تاج گل تبریک برگ های سبز و پهن در اطراف تاج گل قرار گرفته و گل ها در مرکز تاج گل مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این روش جلوه بهتری از تاج گل تبریک را برای شما ایجاد خواهد نمود.

مقایسه تاج‌گل تبریک یک، دو و سه طبقه

تاج گل ‌ها را علاوه بر تفاوت گل های به کار رفته در آن ها می تواند از لحاظ ابعادی، نوع پایه و اندازه نیز در دسته های مختلف تقسیم بندی نمود. در حالت کلی امروزه طراحی تاج گل ‌ها به شکل ‌های یک، دو و سه طبقه در دسترس شما قرار دارند. هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاص خود خواهند بود.

تاج گل یک طبقه که در آن تعداد گل های کمی به کار رفته دارای پایه ای کوتاه است. کوچک بودن تاج گل یک طبقه ای شرایطی را به وجود آورده که شما جهت انتخاب و چیدمان گل ها نیز محدودیت ‌هایی در برابر خود داشته باشید.

تاج گل دو طبقه نسبت به نوع یک طبقه جهت استفاده گل های بیشتری برای شما فراهم می کند. با این حال توجه داشته باشید که قیمت تاج گل دو طبقه نسبت به یک طبقه نیز گران تر خواهد بود.

تاج گل

استفاده از گل های متنوع و بیشتر، نحوه چیدمان مناسب تر، سهولت در جابجایی و همچنین قیمت مناسب نسبت به یک طبقه از جمله دلایلی است که بیشترین تقاضا برای خرید تاج گل به تاج گل دو طبقه برمی ‌گردد.

تاج گل سه طبقه نیز که برای طراحی فضای بیشتری جهت قرار گرفتن گل ها فراهم می کند این مکان را به وجود آورده که خلاقیت بیشتری در طراحی به خرج دهید. با توجه به وزن سنگین تاج گل سه طبقه و قد بلند آن، شما جهت حمل و نقل آن کار آسانی نخواهید داشت.

به‌ طور قطع با توجه به استفاده از گل‌ های بیشتر در تاج گل سه طبقه شما باید نسبت به دو نوع دیگر هزینه های بیشتری نیز پرداخت کنید. با این حال جلوه خارق العاده و زیبایی خاصی که تاج گل سه طبقه دارد برای مراسم هایی مهم مانند افتتاحیه و عرض تبریک مراسم های خاص می توانید از این تاج گل استفاده کنید.

قیمت خرید تاج گل تبریک

همانگونه که عنوان کردیم شما برای سفارش تاج گل تبریک گزینه ‌های متعددی پیش رو خواهید داشت. قیمت تاج گل تبریک با توجه به شرایط مختلف و تنوع بالا با تفاوت ‌هایی همراه خواهد بود. از جمله دلایل موثر در قیمت تاج گل تبریک می توان به نوع تاج خریداری شده توسط شما اشاره کرد. با توجه به اینکه تاج گل ها در اندازه های یک طبقه، دو طبقه و سه طبقه وجود دارند هر کدام از آن ها دارای قیمت خاص خود خواهند بود. از دیگر عوامل موثر در قیمت تاج گل طبیعی می توان به تعداد گل های به کار رفته و همچنین ابعاد تاج و پایه اشاره نمود.

در کنار این شرایط طراحی منحصر به فرد تاج گل تبریک نیز می ‌تواند در قیمت آن اثر گذار باشد. هزینه چیدمان گل ها با توجه به ایده های مختلف بر روی قیمت نهایی اثر گذار خواهد بود.

سفارش تاج گل تبریک برای مراسمات مختلف

همانگونه که بیان شد جهت استفاده در مراسمات مختلف شما می توانید انواع تاج ‌گل تبریک را سفارش دهید. چنانچه قصد سفارش تاج گل تبریک برای افتتاحیه را دارید شما باید گزینه ای انتخاب کنید که شکوه و زیبایی خاصی داشته باشد. با توجه به این که مراسمات افتتاحیه معمولاً در فضایی شلوغ برگزار می شوند، تاج گل تبریک خریداری شده باید به گونه ‌ای باشد که جلوه ای زیبا برای عکاس و فیلمبردار نیز داشته باشد.

اگر قصد هدیه دادن تاج گل تبریک به دوستان و عزیزان خود جهت مراسم شادباش، عروسی و نامزدی را دارید باید یک تاج گل تبریک ویژه سفارش دهید. نوع تاج خریداری شده توسط شما و اعطای آن می ‌تواند صمیمیت و همدلی را با دوستان و مخاطبان شما نشان دهد.